برگزیده های پرشین تولز

نظر در مورد گوشي w810 سوني اريكسون

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
مي تونم بگم خز ترين گوشي كه تا حالا ديدم ( بعد از مدت كه همه K750 داشتن كه خدا را شكر آمار كم تر شده !! ) W810 هست ... هر كودك ايراني، 3 W810
55.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مي تونم بگم خز ترين گوشي كه تا حالا ديدم ( بعد از مدت كه همه K750 داشتن كه خدا را شكر آمار كم تر شده !! ) W810 هست ... هر كودك ايراني، 3 W810
55.gif
هر جور راحتي!
K750 قضيه اش فرق ميكنه. گوشي با اين همه امكانات و اين قيمت رو شما هر گوشي ديگه اي هم كه ميخري بايد يه دونه از اين تو جيبت باشه!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
گوشیه خیلی خوبیه ولی باور کن اگه K750i بگیری زیاد ضرر نمی کنی. چون 180 تومنه و با یه رم 2 گیگ میشه 210 تومن.
الان W810i هعم زیاد تو دست مردمه و تقریبا خز شده.
به نظر من همون K750i رو بگیر

W810 خز نشده ؟؟

کم کم داره رکورد K750 و 7610 رو میزنه

والا تا اونجايي كه من مي دونم استقبال از هر چيزي و تداوم داشتن تو اون نشون از برتري اون محصول رو داره . اگرم به قول شما دست همه باشه نشون مي ده كه گوشي خوبي بوده و همه ازش راضي بودن .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
در ضمن رم كا 750 دو گيگ نيست و حافظه همراهش 64 مگه . اگر منظورتون قابليت ارتقاء اونه كه دبليو 810 هم تا 4 گيگ قابليت افزايش رم رو داره .

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
والا تا اونجايي كه من مي دونم استقبال از هر چيزي و تداوم داشتن تو اون نشون از برتري اون محصول رو داره . اگرم به قول شما دست همه باشه نشون مي ده كه گوشي خوبي بوده و همه ازش راضي بودن .
این که درسته ! ولی بحث سر این نیست.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آقا من بايد اعتراف كنم كه 810 داره كم كم خز ميشه. البته هنوز نشده ها!!
خوب به گفته اين دوستمون اين هم اثبات كيفيت و قابليت بالاي اين گوشي هست.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بله بنده هم متوجه شدم كه بحث كل كل بين طرفداران نوكيا و سوني اريكسونه
باز هم اشتباه می کنید ! من با سونی اریکسون هیچ مشکلی ندارم و اتفاقا عاشق محصولات سونی هستم (همونطور که در امضام میبینی). W810 هم از هر نظر گوشیه خوبیه و به قیمتش خیلی می ارزه. ولی باید قبول کنیم که خیلی خز شده. بحث سر کیفیت این گوشی نبود از اول !

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بايد بگم كه من اصلا چيزي به عنوان خز رو قبول ندارم . در مورد انتخاب گوشي هم اصلا به اين موضوع فكر نمي كنم كه چه گوشي الان بيشتر دست مردمه ( يعني به قول شما خز شده ) يا چي كمتر . حتي به قيمتش هم زياد توجهي ندارم . البته الان ديگه اين گوشي رو خريدم و از راهنمايي دوستان هم سپاسگذارم . اين امر هم بعد از كلي مشورت با دوستان ( نه اونهايي كه هي مي گن فلان گوشي خزه بلكه كساني كه در مورد كيفيت گوشي نظر مي دهند ) و همچنين جستجو در سايت هاي داخلي و خارجي در مورد كيفيت گوشي محقق شد .

بالا