برگزیده های پرشین تولز

نظر در مورد vBulletin

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من می خواستم یک نظر سنجی کنم برای نصب vBulletin به نظر شما از نسخه NULL شده استفاده کنم یا بخرمش سایتم بازدیدش بالاست اگه نال شده استفاده کنم ماله چه گروهی رو استفاده کنم که درست Null شده باشه و اگر استفاده کردم یک روزی خواستم این رو بخرم از لحاظ tabel های database با مشکلی مواجه نمی شم
thx

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بخر ، لايسنس بخر . ولي اگر خواستي بعدا سويچ كني روي لايسنس دار مشكلي نداره ، درست ميشه .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
نول شده اگه نصب کنی بعدا بخوای لایسنس دار نصب کنی مشکلی پیش نمیاد اما از من میشنوی اگه می تونی به جاش IPB نصب کنی خیلی بهتره !

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
از نظر کارایی IPB با VB تا حدودی مساوی هستند...

پیشنهاد که به فکر نال نباش.. هزینه کنی بهتر هست که چند باره بخوای به سیستم های دیگه شیفت کنی...

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
vb بخر 180 دلار پولی نیست که بخوای دزدی کنی! (null شده نصب کردن = دزدی) 

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
این بحث خیلی قدیمیه !
اما فکر نکنم شما هم پول ویندوزی که باهاش اینجا رفت و آمد دارید رو پرداخت کرده باشید !

---
- گروه GYSN در حال حاضر امن ترین نسخه ها رو نسبت به SCRiPTMAFiA و DGT ارائه میده /.
- درصورت نیاز به تعویض هم هیچ مشکلی نخواهید داشت /
- از نول استفاده کنید ! اگر هم مشکلی پیش بیاد 24-72 ساعت بسته به شرکت هاستینگ شما مهلت دارید که مشکل رو بر طرف کنید /.
شاید تنها ارزش خرید اون دست رسی به addon هاش باشه /.

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
این بحث خیلی قدیمیه !
اما فکر نکنم شما هم پول ویندوزی که باهاش اینجا رفت و آمد دارید رو پرداخت کرده باشید !

---
- گروه GYSN در حال حاضر امن ترین نسخه ها رو نسبت به SCRiPTMAFiA و DGT ارائه میده /.
- از نول استفاده کنید ! اگر هم مشکلی پیش بیاد 24-72 ساعت بسته به شرکت هاستینگ شما مهلت دارید که مشکل رو بر طرف کنید /.

دقیقا! می دونم قدیمیه بهتره شما هم این چیزا رو بدونید، ولی این به معنی نیست که نمی خوام پولشون رو بدم، من اعتراف می کنم که پول یک ویندوز xp، یک ویستا، یک آفیس 2003 به میکروسافت بدهکارم...
ولی هیچ وقت از فتوشاپ و غیر از اینا که نام بردم استفاده نکردم حتی اسکریپت چون کارم بیشتر با اسکرپیت هاست.
سال دیگه که ان شاء الله رفتم اون ور، حتما بدهیمو بهشون می دم از مملکت دزدها هم راحت می شم.

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
این بحث خیلی قدیمیه !

---
موافقم ، addon ها رو هم که راحت میشه همه جا پیدا کرد کمی با تاخیر فقط ;)

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
دقیقا! می دونم قدیمیه بهتره شما هم این چیزا رو بدونید، ولی این به معنی نیست که نمی خوام پولشون رو بدم، من اعتراف می کنم که پول یک ویندوز xp، یک ویستا، یک آفیس 2003 به میکروسافت بدهکارم...
ولی هیچ وقت از فتوشاپ و غیر از اینا که نام بردم استفاده نکردم حتی اسکریپت چون کارم بیشتر با اسکرپیت هاست.
سال دیگه که ان شاء الله رفتم اون ور، حتما بدهیمو بهشون می دم از مملکت دزدها هم راحت می شم.
- حتما میدونم که گفتم دوست عزیز :blink:
- فکر میکنم بعد از حرف من تصمیم گرفتین که مبلغ رو پرداخت کنید !
- احتیاجی به سفر به اونطرف نیست دوست عزیز ! شما تصمیم بگیر من خودم محصولاتی مثل ویندوز رومیخرم !;)
- همینجوری یک ویندوز xp یک ویندوز vista هستش که زیاد میشه !:lol: یا شاید شما با ویندوز 98 کار نکردین ؟!:D
- شما حتما با Notepad کد نویسی میکنید دیگه ؟ اصلا از سافت های مربوطه استفاده نمیکنید دیگه ؟!:D
- انشالله در اونجا توان مالیتون اجازه خرید Adobe CS4 Master Collection رو بده ! چون واقعا مجموعه بدرد بخوریه :lol:

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
آقا اشتباه کردم هر چی می خوای بخر! :D
جواب دوست عزیزم رو هم خصوصی فرستادم! ;)

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
اول از همه سلام دوما من اگه بخوام پول نرم افزارهایی رو که استفاده می کنم رو بدم , من که خوبه پدرم که خوبه بابا بزرگمم باید کار کنه که پول نرم افزارهای من رو بده از ...... تا ...... تازه بخوای بدونی برای اینکه تنها خوری هم نکرده باشم برای دوستای خارجیمم یک سایت وارز زدم که اونها هم تو شادی من شریک باشن:lol:
به هر حال موفق باشید

از نظر کارایی IPB با VB تا حدودی مساوی هستند...

پیشنهاد که به فکر نال نباش.. هزینه کنی بهتر هست که چند باره بخوای به سیستم های دیگه شیفت کنی...

نول شده اگه نصب کنی بعدا بخوای لایسنس دار نصب کنی مشکلی پیش نمیاد اما از من میشنوی اگه می تونی به جاش IPB نصب کنی خیلی بهتره !
مرسی از راهنماییتون حالا آخرش
IPB یا VB ?
IBP توی چه زمینه ای قوی تره راستش با Vb کار کردم بدم نیومد ولی IPB رو نمی دونم

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
والا من قدیما با هر دو کار می کردم ، IPB محیط ادمینش واقعا قوی هست و چیزی نیست که شما که مثلا ادمین باشی بخوای و اون قابلیت رو نداشته باشه ، VB هم کار کردم اما به دلم نچسبید ، IPB به خاطر خیلی پیشرفته بودنش محیط ادمینش اول یکم گنگ به نظر میرسه اما بعد از چند وقت حسابی می فهمی چی به چیه ، شما باید خودت با هر دو کار کنی تا ببینی با کدوم راحت تری ، بستگی به سلیقه خودت داره

ramin.samad

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از راهنماییتون ولی نمی دونید بهترین گرهی که نالش کرده کدوم هستش

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
بالا