برگزیده های پرشین تولز

نظر سنجی : جالبترین شخصیت جواهری در قصر

جالبترين شخصيت سريال جواهري در قصر

• Total voters
    61
وضعیت
موضوع بسته شده است.

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
چرا نظرسنجي بسته شده؟
به هر حال بانو هن!
خدا بيامرزه ...

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
چرا ديگه نمي شه راي داد؟
يا حداقل براي من اين طوريه !

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
يه جا خونده‌م توي خود كره هم تا نيمه‌ي اول سريال يعني تا وقتي بانو هن زنده‌ست محبوب‌ترين كاراكتر/بازيگر سريال بوده. ولي يه مدت بعد از مرگش يانگوم رو مياد (از دل برود هر آن كه از ديده برفت!!) اينجا هم فكر كنم اگه نظرسنجي يه مدت بعد از مرگ بانو هن ادامه پيدا مي‌كرد يانگوم مي‌اومد بالا.
شايد يكي از دلايل كشتن بانو هن هم همين بوده كه كاراكتر اصلي سريال رو تحت‌الشعاع قرار داده بوده.
اصلا قرار بوده تو قسمت 16 بميره ولي به دليل اعتراض وسيع بيننده‌ها مي‌افته به قسمت 27 كه تازه اون جا هم بازيگر اين نقش مجبور مي‌شه تو تلويزيون ظاهر بشه و توضيح بده كه چاره‌اي نيست و اين صوبتا...

GHoST_DoG

Registered User
لایک‌ها
2
يه جا خونده‌م توي خود كره هم تا نيمه‌ي اول سريال يعني تا وقتي بانو هن زنده‌ست محبوب‌ترين كاراكتر/بازيگر سريال بوده. ولي يه مدت بعد از مرگش يانگوم رو مياد (از دل برود هر آن كه از ديده برفت!!) اينجا هم فكر كنم اگه نظرسنجي يه مدت بعد از مرگ بانو هن ادامه پيدا مي‌كرد يانگوم مي‌اومد بالا.
شايد يكي از دلايل كشتن بانو هن هم همين بوده كه كاراكتر اصلي سريال رو تحت‌الشعاع قرار داده بوده.
اصلا قرار بوده تو قسمت 16 بميره ولي به دليل اعتراض وسيع بيننده‌ها مي‌افته به قسمت 27 كه تازه اون جا هم بازيگر اين نقش مجبور مي‌شه تو تلويزيون ظاهر بشه و توضيح بده كه چاره‌اي نيست و اين صوبتا...

خوب دیگه موقعی طرفدار بانو هن باشی یه موقعی رای گیری راه میندازی تا رای بالا بیاره گرچند همون موقع هم یانگوم تو سریال نقشش بیشتر از بانو هن بود ولی بازم بانو هن اول شد به هر حال استادی گفتن شاگردی گفتن:D

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
خوب دیگه موقعی طرفدار بانو هن باشی یه موقعی رای گیری راه میندازی تا رای بالا بیاره گرچند همون موقع هم یانگوم تو سریال نقشش بیشتر از بانو هن بود ولی بازم بانو هن اول شد به هر حال استادی گفتن شاگردی گفتن:D
آها از اون لحاظ! ;-)

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
درسته که دیگه نمیشه انتخاب کرد ولی فقط : بانو هن :wub:

yujin

Registered User
لایک‌ها
0
بانو هن تا آخر دنیا
در ضمن میدونم که خیلیا مثل خودم تا آخر سریالو دیدن پس ازدل نرفت کسی که از دیده رفت !

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
اگر ممكنه توي اين نظر سنجي شركت كنيد
براي خود من جالبه كه كدوم شخصيت اين سريال براي مردم جالبتره (منظور همون بامزه هست)
ممنون ميشم
از نظر خود من داگو و زنش توي اين سريال رو دست ندارند (مخصوصا خود داگو)

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
به داگو راي دادم ولي بانو يونگ اگه تو گزينه‌ها بود نمي‌دونستم به كدوم‌شون راي بدم!
دكتر شين هم خيلي جالبه. پادشاه(مخصوصا قسمتهاي پاياني) هم همين طور... زن داگو هم! يين دوك هم ...
كلا 6-7 تا شخصيت خيلي توپ و منحصر به فرد داره كه سهم بزرگي در جذابيت سريال دارن. و اصولا كاراكتر "بي‌شخصيت" نداريم تو سريال! فرعي‌ترين شخصيت‌ها هم دقيق پرداخته و پرورده شده‌ن...

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
به داگو راي دادم ولي بانو يونگ اگه تو گزينه‌ها بود نمي‌دونستم به كدوم‌شون راي بدم!
دكتر شين هم خيلي جالبه. پادشاه(مخصوصا قسمتهاي پاياني) هم همين طور... زن داگو هم! يين دوك هم ...
كلا 6-7 تا شخصيت خيلي توپ و منحصر به فرد داره كه سهم بزرگي در جذابيت سريال دارن. و اصولا كاراكتر "بي‌شخصيت" نداريم تو سريال! فرعي‌ترين شخصيت‌ها هم دقيق پرداخته و پرورده شده‌ن...
سلام
ممنون بابت اولين نظر
در مورد يانگوم ، مخصوصا نگذاشتم چون همه بهش راي مي دادن منظور من بدون در نظر گرفتن خود يانگوم هست
ولي يك چيز جالب من الان كه فكر مي كنم اگه بانو مين نبود با اون قيافه بانمك و كارهاي جالب سريال خيلي ضربه مي خورد مخصوصا قسمتهاي پاياني كه شده بانوي همراه يون سنگ
ايشالا بقيه هم زودتر شركت كنند
خدانگهدار

GHoST_DoG

Registered User
لایک‌ها
2
افسر جیجویی هم با حال هست یه چیزی تو مایه داگو

monjamed

کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام
ممنون بابت اولين نظر
در مورد يانگوم ، مخصوصا نگذاشتم چون همه بهش راي مي دادن منظور من بدون در نظر گرفتن خود يانگوم هست
ولي يك چيز جالب من الان كه فكر مي كنم اگه بانو مين نبود با اون قيافه بانمك و كارهاي جالب سريال خيلي ضربه مي خورد مخصوصا قسمتهاي پاياني كه شده بانوي همراه يون سنگ
ايشالا بقيه هم زودتر شركت كنند
خدانگهدار
من يانگوم رو نگفتم! اتفاقا يانگوم شخصيت خاصي نداره. نه پيچيدگي داره نه پارادوكس نه ...
من گفتم "بانو يونگ": بانوي اول قبل از بانو هن!

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
من يانگوم رو نگفتم! اتفاقا يانگوم شخصيت خاصي نداره. نه پيچيدگي داره نه پارادوكس نه ...
من گفتم "بانو يونگ": بانوي اول قبل از بانو هن!
سلام
شرمنده
خطاي ديد بود

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
آقا داشتم توي اينترنت مي گشتم ديدم بايد از توي سوراخ سمبه اسم بازيگراي نقش هاي دوم و سوم را گير بياري (به انگليسي)
اينو پيدا كردم گفتم بذارم شايد به درد كسي بخوره
من كه خودم عاشق نقششم ، خيلي صورت با نمكي داره
(بانو مين معروف)Kim So I
لينك يك سري اطلاعات در مورد اين سريال البته به زبان شيرين كره اي
تصويرشون در سريال در كنار يك تصوير از حال حاضرشون
خيلي جالبه حتما سر بزنيد

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من به داگو رای دادم اما کاش گزینه ها رو به صورت زوج زوج قرار می دادی....

چون بدیهیه که زوج داگو و زنش خیلی کمدی تر و بانمک تر از داگو به صورت منفرد یا زن داگو به صورت منفرد هست...همچنین زوج داگو و افسر نیروی دریایی جیجو هم خیلی خوب بود که اصلا تو گزینه ها نیست

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
من به داگو رای دادم اما کاش گزینه ها رو به صورت زوج زوج قرار می دادی....

چون بدیهیه که زوج داگو و زنش خیلی کمدی تر و بانمک تر از داگو به صورت منفرد یا زن داگو به صورت منفرد هست...همچنین زوج داگو و افسر نیروی دریایی جیجو هم خیلی خوب بود که اصلا تو گزینه ها نیست
سلام
ممنون كه نظر دادي
در مورد زوج زوج واقعا كمبود زوج هست
فقط 3 تا زوج توي اين سريال هستند البته زوج كمدي منظورمه (به معني زوج كاري در سينما نه چيز ديگه)
1- داگو و زنش
2- يون سنگ و چانگ يي (درست خاطرم نيست اسمش ، همون دختر شكموئه)
3- داگو و افسر مين يانگ هو (نميدونم منظور شما هم همين بود يا نه)
ولي به نظر من 5 نفر تو اين سريال هستند كه اگر 3 تاشون نبودند من خودم به سختي ميتونستم اين سريالو نگاه كنم
1- داگو (حتي بدون زنش)
2- بانو مين
3- يون سنگ
4- يانگوم كودك + مادرش
5- بانو هن
البته اين نظر منه و اصلا نفس اين كار (نظر سنجي) هم همينه كه همه نظراتشونو بگن بدون اينكه كسي از كسي ناراحت بشه
موفق باشيد و خدانگهدار

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا