• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست [سال 1393]

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
Cover.jpg
[
به نام خدا ]
با عرض سلام خدمت دوستان , سروران و وبمستران گرامی
امیدوارم که حال همتون خوب باشه
پیشاپیش سال نو رو به تک تک شما عزیزان وبمستر و تمام کسایی که تو اینترنت کار میکنن تبریک میگم ;)
همونطور که پارسال هم یه همچین تایپیکی ایجاد کردیم امسال هم برا این که یه خدا قوت و خسته نباشید به تمام دوستان و عزیزان بگیم این تایپیک رو ایجاد کردیم تا با مشارکت شما دوستان عزیز تایپیک رونق بگیره
این هم تایپیکی که پارسال ایجاد کرده بودیم [ نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست ]
در ابتدا خدا رو شاکرم که باز هم عمری به ما داد و تونستیم در خدمت شما باشیم سال 1393 سال خوبی بود به شخصه برای خودم تونستم تجارب زیادی رو تو نت به دست بیارم و تو زندگی عادی هم به موفقیت هایی رسیدم و تا حدودی دیدم نسب به زندگی عوض شد :cool:
تو انجمن امسال سالی بود که همکار بخش شدیم و خیلی از دوستان از دست ما دلخور شدن گاها چون پست هاشون پاک میشد و ... اعترافی که میکنم اینه که ابتدا که همکار شده بودیم خیلی سخت گیری میکردم و پست ها رو پاک میکردم و ... :general408:
بعدها به این نتیجه رسیدم که این روش اصلا درست نیست یعنی برا وبمستر که کارش تو نته تو نت نباید سخت گیری بشه و باید آزادی داشته باشه :)
از همینجا از تمام عزیزانی که از من دلخور بودن یا با هم مشکلی داشتیم طلب بخشش و حلالیت میکنم امیدوارم که من رو ببخشند :oops:
خوب بگذریم و بریم سراغ اصل مطلب و این تایپیک
روال تایپیک به این صورته که هر فردی میاد لیست یه سری افراد رو که باهاش آشناییت داره رو میزاره و نظرش رو در مورد اون فرد به صورت خلاصه و مفید بیان میکنته
خوب ابتدا خودم میگم تا شما هم مشارکت کنید ضمنا مشارکت شما هم جای دوری نمیره :دی
@Hamid2day : ابتدا اسم مدیر بخش رو میگم کسی که خیلی برای این بخش و انجمن زحمت کشیده و شاید خیلی جاها زحماتش به چشم نیومده من بش لقب << رییس قبیله وبمستران >> رو میدم :دی
@mohsenshahbazi : محسن شهبازی یک برنامه نویس حرفه ای php - پنل پیامک و مهم تر از همه زد پاپ :دی امسال هم به جمع همکارای این بخش پیوست و خیلی جاها بهمون کمک کرد و از تجارب گران بهاشون هم خیلی استفاده کردم

@MihanV : فرجاد عزیز و دوست داشتنی - لقب پدر وردپرس ایران واقعا شایستشوته محصولاتی که برای وردپرس هم زدن بسیاری عالی و با کیفیته
@hitup : یکی از افرادی که بدون چشم داشت به من کمک کرده و خیلی جاها از تجربیات گران بهاشون استفاده کردم در کل استادی به تمام معنا در زمینه سئو و بهینه سازی هستند
@P R O : فرزاد عزیز با ربات پرسش یک تحول عظیم تو وب فارسی داد و محصول بسیار حرفه ای رو ایجاد کرده محصولی با کیفیت جهانی وافعا ازش رباتشون خوشم اومد​
@M+J : پدر دامنه در ایران دامنه دات نت - سعی کنید هیچ جایی رو غیر از دامنه دات نت برا ثبت دامنه چه ملی و چه بین المللی امتحان نکنید
@javadth : جواد عزیز یک وبمستر کار بلد و حرفه ای با تجربه ای بسیار زیاد در این زمینه - سلطان رفرال در ایران توصیه میکنم وبلاگ شخصیش رو بخونید مطالب جالبی داره
@ufont : استعداد عجیب و غریبی تو زمینه گرافیک داره واقعا طراحی هاش محشره هر وقت کاراش رو میبینم واقعا لذت میبرم ضمنا زحمت کاور این تایپیک رو هم کشیدن که ازش تشکر میکنم
@Web-Master : امین خشنود - نودی دات نت اسپمر معروف :دی فعالیتش نسبت به قبل 0.01 شده امیدوارم که مثله قبل به میادین برگرده :دی
@Javacl : جواد ورزیده عزیز - خدمت مقدس هستن یکی از دوستای با مرام و با معرفت محسوب میشه خیلی گل و دوست داشتنیه
@F A R Z A D : امسال تو خط خرید و فروش آنتی ویروسه - از نیکان روزگاره و کاملا تایید میشه
@ebi-narin : یکی از افراد با معرفت پی تی هست - خیلی وقتا حال ما رو پرسیده و خیلی وقتا ما حالش رو پرسیدیم در کل دیر به پیام ها جواب میده :دی
@aliffvfhfhk : علی عزیز هم معرف همه هست - با کتابی حرف زدنش معروف شده و ما اینجوری میشتاسیمش یک نویسنده حرفه ای هستن
@maysam.m : یکی از افراد بسیار خوش برخورد و خوش حساب هستن و اطلاعات بسیار بالایی داره در زمینه وبمستری
@ParsPatogh : بهزاد عزیز که فکر میکنم درگیر پروژه هاش هست و فکرای بزرگی تو سرشه امیدوارم هر جا هست موفق باشه
@zgg123 : زد گ گ 123 عزیز :دی از 100 درصد پست هاش 90 درصد مفیده و شاید 10 دردصدش اسپم محسوب بشه :دی
@MR-S : محمد رضا قمیشی :دی - کم کم داره تو برنامه نویسی پیشرفت میکنه به امید موفقت روز افزونش
@siavashx : یکی از بچه های با مرام پی تی هست و بسیار هم جنبه داره و کلا زود گرم میگیره در کل پسر خیلی گلیه آقاست واسه خودش آقا :دی
@Fereydoon74 : فریدون عزیز از وبمستران گل و دوست داشتنی و از بچه های با معرفت گیلان هست
@Hamidreza23 : هفتگی :دی مطالب بسیار خوبی داره تو سایتش و از دوستان بسیار دور فریدون محسوب میشه :دی
@l3est : یکی از افراد باهوش پی تی هستن اطلاعات بسیار خوبی داره - امسال هم چند تا معامله موفق با هم داشتیم امیدارم هر جا هستی خوش باشی مهدی عزیز
@k-boy : کامران عزیز و دوست داشتنی - یکی از دوستای خیلی خوبم محسوب میشه و یه زمانی به ما تو گروه سلام اجازه هس مشارکت میکرد :دی
@nasser_a : از ناصر عزیز به عنوان یه برادر میخوام دوباره فعالیتش رو تو بخش شروع کنه و با پست های زیباش شور نشاط رو به بخش برگردونه
@Ali-Ahmari : علی احمری با این آواتارش بسیار بسیار معروفه و در هنگام پست دادن از حمایت های همه جانبه دوستان برخوردار میشه :دی
@aalireza439 : یکی از کاربرایی که اطلاعاتش از همه نظر بالا هست و تو هر زمینه ای اطلاعات بسیار بسیار بسیار خوبی داره آقا مرجع این اطلاعاتت کجا هست :دی
@mehdidesigner : یعنی اگه تونستید اطلاعاتی از این بشر به دست بیارید من اسم خودم رو عوض میکنم :دی
@...Rahim... : سایت دانلودش رو دیدم :دی معرکه بود در کل خودش هم خیلی مودب و با شخصیته
@mcsaturday : موسیقی سنتی تخصص ماست انجمن دلکشش بسیار بسیار زیباست در کل یکی از افراد تولید کننده محتوا در ایران هست
@madman2011 : سایت میزنه میفروشه :دی به این اسم فکر کنم معروفه :دی مستفا :دی
@1eng.ir : حاج ممد فخرایی خیلی دوست داشتم باش آشنا بشم ولی هنوز قسمت نشده :دی در کل الان تو غیبت کبری هستن
@kooolak : دکتر وبمسترها هستن :دی امیدوارم روزی برم پیشش و تو مطبش با هم گپ بزنیم و ازش مشاوره بگیرم :دی
@MOHAMMAD026_1 : محمد عزیز اطلاعات فوق العاده ای در رابطه با سرور و کانفینگش داره امسال هم خیلی اذیش کردیم امیدوارم که ما رو ببخشه
@payam-nice : پیام کیوانی عزیز - وبلاگش رو دنبال کنید اطلاعات بسیار جالب و خوندنی میزاره در کل هم با معرفته و هم خیلی قبولش دارم
@afshin313 : آقای هاشمی :دی امسال معامله های خوبی داشتیم باشد که رستگار شویم و به معامله های بیشتری در سال های آینده برسیم :دی
@ALIREZA567 : علیرضا هم واقعا تو زمینه برنامه نویسی وارده نرم افزاره دامین چکرش هم که زبان زد خاص و عامه :دی
@SNo: برنامه نویس تخت وب بسیار حرفه ای
@Quen : یکی از افرادی که اکثرا بحث منطقی رو پیش میکشه و جواب های بسیار دقیقی میده
@AloneFly : جعفر عزیز تو کار بک لینکه هر کس بک لینک با کیفیت میخواد رجوع کنه بهش :دی
@hamed_eshg : از گل های پی تی و مشتری ثابت و خوش قول
و دوستانی که از قلم افتادن لطفا بگید تا اسمتون رو قرار بدم ( با عرض پوزش اینایی که یادم بودن همشون رو نوشتم )
در آخر هم سال فوق العاده ر
ا براتون آرزومندم

Last edited:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
منم برای همه دوستان و همراهان عزیز سالی سرشار از موفقیت رو آرزو میکنم .
ذهن تون فعال تر ، جیب تون پر پول تر :general601:

@P R O : فرزاد عزیز با ربات پرسش یک تحول عظیم تو وب فارسی داد و محصول بسیار حرفه ای رو ایجاد کرده محصولی با کیفیت جهانی وافعا ازش رباتشون خوشم اومد
البته میلاد جان این فقط یکی از ربات های ما بود که خود ما هم رضایت زیادی نداشتیم ازش چون محدود بود، درواقع تحولی که فرمودید هرگز نبود :D
بعضی دوستان در جریان هستن که ربات اصلی ما ایشالله توی بهار سال جدید روزنمایی میشه ; )

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
همه عالین :)
فقط یکم خودبزرگ بین و مغرورن همین :general710:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
قالب فعلی انجمن رو عوض نکنن خوبه به همین قالب عادت کردیم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
دمت گرم داداش با این تاپیکت ! خدایی صمیمیت رو ی جوری برمی گردونی بین بچه ها والا بیشتر بچه ها مث چند سال قبل فعال نیستن از جمله خودم
به به چشم ما روشن همکار شدنت مبارک . تازه دیدم ( متوجه شدم )

@ATILA1355 : یک دامینر فوق حرفه ای - اواخر امسال با ایشون آشنا شدم و چند معامله هم داشتم
@MihanV : کم پست میزنه ولی هر پستش به اندازه 100 پست ما ارزش داره - کلا فوق حرفه ای
@hitup : تو تاپیک وبمسترا .... ی سایت اس ام اس خوب که نه عالی داره
@Web-Master : کسی ازش خبر داره ؟؟ زنده ای امین ؟؟
@aliffvfhfhk : علی عزیز و کتابی حرف زدنش باز هم تو تاپیک وبمسترا قدیما....
@zgg123 : یک مارمولک کچلی هس که من فقط می شناسمش - البته مهرداد تو وبی استاده انجمن خواستید مهرداد وی بی در خدمت شماست...
@l3est : قبلنا که تو حرفه دامین فعال بود و تو یاهو خیلی من ازدیتش می کنم با سوال ها و نظر خواهیام
ولا من کم حافظه م این چند عزیز رو هم از رو پست استارتر تقلب کردم ! معذرت از دوستانی که ذکر نشدن

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
دمت گرم داداش با این تاپیکت ! خدایی صمیمیت رو ی جوری برمی گردونی بین بچه ها والا بیشتر بچه ها مث چند سال قبل فعال نیستن از جمله خودم
به به چشم ما روشن همکار شدنت مبارک . تازه دیدم ( متوجه شدم )

بچه های چند سال پیش همه وبمستر بودن نه یه مشت بچه که هر کدوم 20 تا سایت اسپم دارن :general711:

@@mr-S : محمد رضا قمیشی :دی - کم کم داره تو برنامه نویسی پیشرفت میکنه به امید موفقت روز افزونش

مثلا همین آقا ایشون روزی 3 بار بهم پیشنهاد میده بیا برات اسپمر بزنم در حد کره :D
این اسم اسپمرهاشم گذاشته قمیشی :general710:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
منم برای همه دوستان و همراهان عزیز سالی سرشار از موفقیت رو آرزو میکنم .
ذهن تون فعال تر ، جیب تون پر پول تر :general601:

البته میلاد جان این فقط یکی از ربات های ما بود که خود ما هم رضایت زیادی نداشتیم ازش چون محدود بود، درواقع تحولی که فرمودید هرگز نبود :D
بعضی دوستان در جریان هستن که ربات اصلی ما ایشالله توی بهار سال جدید روزنمایی میشه ; )
اقا رباتتون از اینده نمیاد نسل بشر رو نابود کنه که ؟ :D

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
ارداتمند آقا میلاد عزیز ، در خدمت شما هستیم :)

من چون معمولا در تایپک ها خیلی کم مشارکت می کنم و بیشتر دنبال کننده مباحث هستم ، گفتم حداقل اینجا که میلاد خان زحمت کشیدن و این تاپیک زیبا رو ایجاد کردن ، برای قدردانی از برکت وجود دوستان گلم که همیشه بهم لطف داشتن ، انجام وظیفه کنم و اردات خودم رو برسونم، هرچند محدود به کلمات هست و لیاقت این دوستان واقعا بیشتر از اینها ..
از کاربران بزرگوار پرشین تولز کسانی که بیشتر در ارتباط هستم و از تجارب گران بهاشون بی نهایت استفاده کردم و همیشه گره از مشکلات ما باز کردند آقایان: مهندس فرجاد عزیز ، امین جان خشنود ، بهزاد خان گل ، ابی اصل نارین :دی ، یگانه مهندس پرشین تولز محسن شهبازی گرامی ، آقا میلاد عزیز یه دوست واقعا خوب و خوش ذوق
و همچنین سایر دوستان هم که لطفشون شامل حال ما شده اما خیلی ارتباط نداریم و امیدوارم سعادت نصیب ما بشه و این حقیر رو به عنوان دوست بپذیرند: عزیزانی مثل مهدی عزیز |3est ، ابر مهندس آقا علیرضا ، مهندس فرزاد و برادر گلمون آقا محمد (hitup) و ...

از مهندس فخرایی هم بصورت ویژه یاد میکنم :general406:

و در آخر فرا رسیدن سال نو رو تبریک میکنم و امیدوارم سال جدید برای همه عزیزان سرشار از اتفاقات خوب و موفقیت های بزرگ باشه

شاد باشید

Last edited:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
چه زود یک سال شد:oops:
حتما باید نظر بنویسیم؟:general705:
منم پیشاپیش سال جدید رو به همه دوستان, وبمستران, اسپمران پی تی تبریک میگم:D
Hamid2day
mohsenshahbazi
MihanV
ACUN
hitup
P R O
M+J
javadth
ufont :general304:
Web-Mastero_O
maysam.m
zgg123 :general509:
MR-S
Fereydoon74
Hamidreza23
up887031426675522_wikif%20(63).gif

l3est
miladgragh
k-boy
nasser_a :general210:
Ali-Ahmari :general406:
محمد هستم
...Rahim...
mcsaturday
madman2011
MOHAMMAD026_1 :general703:
afshin313 :cool:
ALIREZA567
Quen
AloneFly
Benchmarker و دارو دستش مخصوصا کوشا:android18:
الهه آتش:general307:
iranexplorer.net
ali-tahmasb
ahangcity.com
8song
amir_coolboy
mirij861
R_e_z_a
senatoor
vitrinpro
tissit
signul

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@miladgraph میلاد از بچه های گل روزگار :D
@mohsenshahbazi از همین تریبون از محسن تشکر میکنم( :D ) خیلی جاها بدون هیچ چشم داشتی کمکم کرده. دمشم گرم
@siavashx همیشه اینطوری:
7.gif
:دی ، خیلی هم جنبه داره :D
@afshin313 عاقا عفشین گل :| (بچه گل و با مرام و با معرفت خلاصه هر چی بگم کم گفتم :D)
@ufont عاقا مهدی گل :| (بچه گل و با مرام و با معرفت خلاصه هر چی بگم کم گفتم :D :|)
@Hamidreza23 عاقا حمیدرضا :| (بچه گل و با مرام و با معرفت خلاصه هر چی بگم کم گفتم :D)
@zgg123 از پست های مهرداد خوشم میاد :D
@nasser_a ناصر هم از بچه های گل روزگار
@M+J مجید آقا هم از وب مستر ها قدیمی و گل
@javadth با وبلاگش خیلی حال کردم :D
@Web-Master امین هم ک ی مدته اصلا سر نمیزنه پی تی :\
@MR-S از دوستان خوب و با مرام
@Hamid2day از تجربیاتشون بسیار استفاده میبریم و از وب مستر های قدیمی
@Ali-Ahmari علی احمری هم بچه گل و با معرفت
@l3est از دوستان خوب و با معرفت
@mirij861 دوست بسیار عزیز و خوش برخورد ک ب تازگی همکار شدن :D
@behnamy دوست بسیار گل ک گاهی از تجربیاتش استفاده کردیم
@AMIR0098 از دوستان خوب و با معرفت
@khunires از دوستان خوب و با معرفت ک ب تازگی همکار شدن :D

پ.ن: سال نو رو ب همه دوزتان پیش پیش تبریک میگم (مخصوصا وب مسترا :p)
اگه کم کسری هم تو لیست بود و اسمی جا افتاد شرمنده

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
دوست عزیزمون با ایدی پژوهشکده فک کنم اسمشون باید بهرام یا فامیلیشون بهرامی باشه نسبت به سنشون با ادب و با اطلاعات هستند

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوست عزیزمون با ایدی پژوهشکده فک کنم اسمشون باید بهرام یا فامیلیشون بهرامی باشه نسبت به سنشون با ادب و با اطلاعات هستند
ایشون محمدحسین بهرامی هستن:general601:
--------
پست بالایی یادم رفته بود:general509: از جناب
@khunires ,خیر پی تی هم تشکر کنم بابت کمک هایی که به بنده کردن:D

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
من که همش هستم ولی هنوز حالش نیومده که با قدرت وارد بشم :(
سال نو برام دعا کنین :D
از دوستانی هم که این مدت مزاحمشون شدم تشکر میکنم
@MR-S
@miladgraph
@afshin313
@javadth
@P R O
@MOHAMMAD026_1
@siavashx
@AloneFly
جفر توکار بک لینکی ؟ شیطون رو نمیکردی :D
به تعداد محدود :general705: تو همه جا هستی که :D
----
این علی احمری هم فهمید تو نت خبری نیست رفت سرکار :general711:

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
فرا رسیدن نوروز باستانی ، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید بر همه ایرانیان پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . . .
سالی با اندیشه های پولساز و ایده های قانونی براتون ارزو مندم ( اون قانونینش دلیل داشت اخه تنها ایده ایی که به ذهن ایرانی ها میرسه اسپمره! :D)
@javadth داداش گلم که همکاری های زیادی با هم داشتیم!
@ATILA1355 از بزرگترین فروشندگان دامین که همکاری بی نقصی داشتیم باهاشون، زیرک و حرفه ایی !
@khunires تو رفاقت کم نزاشت برام خلاصه حسابی شرمنده مون کرد!
عید بر شما خوش

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
ان شاالله تمامی دوستان سلامت باشن
گاهی اوقات اسپمرهای انجمن چنان لبخندی به روی لبان ما مینشوندن که سایر وبمستران حرفه ای با نظرات فوق تخصصی خود ما رو خوشحال نمی کردن

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سال 93 هم نسخش پیچیده شد ، حالا چه اینکه سال فوق العاده ای بوده یا افتضاح یا یه چیزی ما بین اینها ، سال جدید به شما امکان یک شروع تازه و شانس بهبود و تغییر توی زندگی تون رو میده ، یک چندتا پیشنهاد دارم برای دوستان وبمستر (چند مورد جسته گریخته هست ، همینطوری خواستیم بگیم دیگه :دی)
  1. تو سال جدید برای خودتون هدف جدید تعیین کنید ، سعی کنید خودتون رو به چالش بکشید.
  2. دنبال چیزهای جدید بردید ، دانش تون افزایش بدید.
  3. خلاقانه فکر کنید ، (تو چند روز تعطیلی وقت شد یک مطلب در همین مورد براتون میزارم)
  4. مورد بعدی ، سعی کنید با وبمسترهای دیگه ملاقات داشته باشید ، با هم قرار بزارید یکجا جمع شید ، یک بستنی بخورید ، هم فکری کنید ، (این مورد خیلی پیشنهاد میشه)
  5. مدیریت زمان داشته باشید (در این مورد هم خیلی مطلب میشه نوشت)
  6. یکی دیگه از موارد که خیلی مهمه ، مدیریت پوله ، درامد ، هزینه ، این مورد رو خیلی ها بهش توجه نمیکنن (خود من خیلی رو بخش حساس نبودم ، چند وقت پیش یک مطلب تو Medium در همین مورد خوندم ، باعث شد توجه ویژه بهش داشته باشم.)
  7. اگه حال داشتید ورزش هم کنید :android06:
سال نوتون مبارک.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بنده هم به نوبه ی خودم پیشاپیش سال نو را به همه ی دوستان عزیزم تبریک می گویم .
به خصوص تمام وبمستر های عزیز و کسانی که در تایپیک وبمستر ها بودند . هستند. و خواهند بود.
در اخر از تمام کسانی که دوستان به خصوص میلاد جان نام بردند و لینک کردند بنده هم تشکر می کنم .
در مورد فعالیتم چرا کم شده است. الان بیشتر روی رشته ام در دانشگاه و تدریس وقت می گذارم.
و گود را گذاشته ایم برای جوانان که تجربه اندوزی کنند.
انشالله سال اینده سالی پر از سلامتی و نشاط و پیروزی برای همه ی مردم ایران به خصوص وبمسترا باشد.

بالا