• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست [سال 1393]

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز تر از جان ،
بنده چون مدت زیادی هستش تو پاتوق زندگی میکنم یه زمانی اینجا بودیم :دی
@@miladgraph : پسر گلی که رمضان پارسال بدجور توپیده بود بهمون تا تاپیک میزدیم حذف میکرد یعنی همه تاپیک اشتب میزدن ولی میلاد زوم کرده بود رو ما :D فرت حذف میکرد :general709: میومدم شرایط رو بنویسم پیام میومد تاپیک حذف شد ! الان شده یک مدیر کامل که برامون عزیزه ، در کل دوست عزیزی هستش .
@@Ali-Ahmari : علی احمری مثل همیشه باهاشون همنشین نبودیم ولی از صحبت هاشون استفاده بردیم کلآ آواتارش مارو میبره تو فیلم های کره ای با این بچه های تپل مپلشون :دی
@@hitup : محمد عزیز ، یک وبمستر کار درست کس که میخواد درست و با شرافت زندگی کنه در کل گل هستش .
@@Hamid2day : یکی یدونه ، نفهمیده بودیم ورزشکار هستش ، کلآ پسر بامعرفتی هستش . سنگین نیست از آدمهایی هستش که یه زمانی یه جایی دیدیش :D آشناست خو .
zegg : پسر گل محله پاتوق ، پایبند به آرمان های زگ :general711: پسر با معرفتی هستش .
تشکور میکنم از احسان که این محیط رو ایجاد کرد سیر عظیمی از بروبچ نت ایران دور هم باشن احسان فکر نمیکرد یک روزی پیتی اینقدر بزرگ بشه :general711:
و خیلی از دوستان عزیزی که فراموششون کردیم ، ولی ما در پرشین ت و ل ز از تجربیات ارزشمندتون استفاده میکنیم .

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
آقا ماکه مخلص جمیع وبستران هستیم , دونه دونشون یدونن :دی
سعی کنین برای خودتون سال خوبیو بسازین , برای مام دعا کنین :) ;)

campfarsi

Registered User
لایک‌ها
162
از چند نفر خوشم میاد! ولی تا حالا باهاشون ی بار هم حرف نزدم فقط فعالیتاشون و تو همین انجمن دیدم

@javadth
@miladgraph
@shirazkid
@iranexplorer.net
@babapooldar
@ATILA1355
@ufont
@alik
@ALIREZA567
@madman2011

ما ادما هر کدوم مون یه نقصی داریم که هیچ کس حداقل از بین ما اعضای همین انجمن کامل نیست خیلی کارامونو که الان شاید غوغا کرده برا خودش ،خوب که فک میکنی می بینی ایده اولیه اش از بقیه بوده ما میایم اینجا از هم دیگه چیزی یاد میگیریم !!

Last edited:

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
از چند نفر خوشم میاد! ولی تا حالا باهاشون ی بار هم حرف نزدم فقط فعالیتاشون و تو همین انجمن دیدم

@@javadth
@@miladgraph
@@shirazkid
@@iranexplorer.net
@@babapooldar
@@ATILA1355
@@ufont
@@alik
@@ALIREZA567
@@madman2011

ما ادما هر کدوم مون یه نقصی داریم که هیچ کس حداقل از بین ما اعضای همین انجمن کامل نیست خیلی کارامونو که الان شاید غوغا کرده برا خودش ،خوب که فک میکنی می بینی ایده اولیه اش از بقیه بوده ما میایم اینجا از هم دیگه چیزی یاد میگیریم !!

فکر کنم کم حرف ترین یوزر انجمن باشی :D هر 5-6 ماه یبار یه چیزی میگی . موفق باشی :general504:

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
فکر کنم کم حرف ترین یوزر انجمن باشی :D هر 5-6 ماه یبار یه چیزی میگی . موفق باشی :general504:

میفرماید کم گوی و گزیده گوی چون در
اینطور نباشه که مثل این دوست عزیزمون ctcn8311885 و خیلی های دیگه متاسفانه فقط خواسته باشیم یه چیزی بگیم

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
میفرماید کم گوی و گزیده گوی چون در
اینطور نباشه که مثل این دوست عزیزمون ctcn8311885 و خیلی های دیگه متاسفانه فقط خواسته باشیم یه چیزی بگیم
خدا بهت عمر با عزت بده

یه تاپیک باید ایجاد بشه به عنوان برترین اسپمر های پی تی
یه سری جایزه زرشک طلایی رو مطمئنا میبرن!!!
فقط مونده تاپیک بزنن که " من چه جوری میتونم تلفن دختر همسایه رو توی اینترنت گیر بیارم!! "
حتما هم در مورد همه چیز باید نظر بدن!

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
دوستان من اسم کسی رو تگ نکردم که کسی از قلم نیوفته،چون بلاخره دوستان اینجا خیلی خیلی زیاد هستن!
d66.gif

ولی برای همه عزیزان آرزوی سلامتی، شادی و ثروت دارم....
امیدوارم تک تک لحظات زندگیتون بهترین و شگفت آورترین قسمت زندگی شما باشه.
d3.gif

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ضمن تشکر از اساتید که من رو هم وبمستر دونستن
بنده عددی نیستم

اما در سال ۹۳ بعد از ۵ سال تلاش برای یک ماجراجویی وبمستری تونستم با کمک دوستان @miladgraph و @MR-S جهان وبمستری رو تجربه و به موفقیت برسیم
خدا رو شکر
ضمنا از دوستان @shirani98 و @hitup تشکر میکنم
و همچنین صنف نعلبندان ، مسگران ، غذا خوری سبلان ، شرکت شرکا و پسران و خوانواده محترم رجبی
و با تشکر از همه دوستانی که ما را در تهیه این مجموعه یاری کردند
اسفند ۹۳

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,485
up
پ ن : کسی از دوستان تلگرام کاربر hitup رو داره؟

بالا