برگزیده های پرشین تولز

نظر شما درمورد تبلتتان چیست؟

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
واقعا تبلتی که سیم کارت نخوره به درد نمیخوره
شاید یه روز رفتی جایی نت نبود چجوری میخوای بیای نت؟
همونجاس که میفهمی هرچی پول تبلتتو دادی انگار ریختی دور
تبلتو که نمیگیرن فقط بازی کنن
واقعا اصلی ترین استفاده از تبلت واسه اینترنت همراه و پرتیبل بودنشه که هر چی کوچیکتر باشه بهتر میشه
دوست عزیز با توجه به خدمات جدید اینترنت بیسیم این مشکل هم حل شده.الان دیگه تو هیچ جای دنیا از تبلت های سیم کارت خور برا اینترنت استفاده نمی کنن .بلکه صرفا جهت تماس.ایران هم خدا رو شکر داره به تکامل در عرصه وایمکس می رسه.تغریبا مبین نت کل کشور رو پوشش می ده .
در ضمن چه فایده سیم کارتی که اینترنتش اشک آدم رو در می یاره تا یه صفحه باز کنه
موفق باشید

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
.ایران هم خدا رو شکر داره به تکامل در عرصه وایمکس می رسه.تغریبا مبین نت کل کشور رو پوشش می ده .
در ضمن چه فایده سیم کارتی که اینترنتش اشک آدم رو در می یاره تا یه صفحه باز کنه
موفق باشید

شما ایران تشریف داری.؟
از مبین نت استفاده کردی اصلا؟
مبین نت یه اشغالیه که دومی نداره
واقعا به مبین نت میگی اینترنت؟
بعدم به قول شما بهترین اینترنت همراه مبین نته که مودم همراهش رو اگه بخوای با خودت جایی ببریش که کل جیب ادمو پر میکنه پس اصلا معنی اینترنت همراه رو نمیده
من تو تبلتم از اینترنت سیم کارت ایرانسل استفاده میکنم خیلی بد نیست
حداقل از مبین نت بهتره با اون قطعی های پشت سر همش
با اجازه ات ما تو همون دنیا که میگی تو تکنولوژی وایمکس از داغون ترینایم

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
دوست من من خودم الان که دارم جوابتون رو می دم دارم از مبین نت استفاده می کنم و هر جا هم می رم با خودم می برم و دیگه کمتر پیش می یاد از ای دی اس الم استفاده کنم فقط مشکل برق داره .البته مودم های بیسیمش هنوز جوابگوی نیازها نیست.خودم خریدم و اصلا جواب نداد و رفتم پس دادم ولی از این کاملا راضیم البته نه برای دانلود بازی برای راه انداختن کارم
منم جسارتی نکردم .خودم هم زیاد خارج کشور میرم و می یام پس لطفا فکر نکنید نشستم پشت لپ تاپ از دنیا بی خبرم
این نکته رو هم بگم که خواهشا ادبیاتتون رو موقع پست دادن کمی درست کنید .اینجا محلی برای تبادل اطلاعاته نه رد کردن حرف همدیگه بدون دلیل و اونم با ادبیات خشن
بازم ممنون و سپاس گذار

ali6232

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تبلت hyundai a7hd دارم و بهش 98 میدم چون به راحتی همه بازی های hd رو ساپورت میکنه.کیفیت نمایشگرش فوق العادس و وزن خیلی کمی داره.تازه جدیدا با گارانتی رسمی تو ایران عرضه میشه.اینم آدرسش
آنلاین تب

لایک‌ها
151
معلوم نیست فلسفه تبلت چیه ؟ گوشیه ؟ لب تابه ؟ سینیه چای ؟
من کلا خجالت میکشم تبلت بخرم

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
دوست من من خودم الان که دارم جوابتون رو می دم دارم از مبین نت استفاده می کنم و هر جا هم می رم با خودم می برم و دیگه کمتر پیش می یاد از ای دی اس الم استفاده کنم فقط مشکل برق داره .البته مودم های بیسیمش هنوز جوابگوی نیازها نیست.خودم خریدم و اصلا جواب نداد و رفتم پس دادم ولی از این کاملا راضیم البته نه برای دانلود بازی برای راه انداختن کارم
منم جسارتی نکردم .خودم هم زیاد خارج کشور میرم و می یام پس لطفا فکر نکنید نشستم پشت لپ تاپ از دنیا بی خبرم
این نکته رو هم بگم که خواهشا ادبیاتتون رو موقع پست دادن کمی درست کنید .اینجا محلی برای تبادل اطلاعاته نه رد کردن حرف همدیگه بدون دلیل و اونم با ادبیات خشن
بازم ممنون و سپاس گذار

والا من خونه هم ای دی اس ال دارم هم وایمکس مبین نت هم gprs ایرانسل
مبین نت رو یه مدت استفاده کردم واقعا اذیتم کردم الان یه سیم انداختم راحت
تازه مبین نت خیلی جاها اصلا انتن نمیده

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
عزیز دل مبین نت در ماههای اول همین مشکلات رو داشت ولی یکی دو ماهیه که چون باید کل کشور رو پوشش می داد اکثر شهرستان ها رو به طور کلی پوشش می ده و قطعی هم خیلی کم داره.پیشنهاد می کنم الان استفاده کنید ...

zerxa

Registered User
لایک‌ها
5
موافقم تبلت فقط 7 اینچی چون راحت تو دسته تبلتای بزرگتر مثله ماهیتابه میمونه و دوم اینکه تبلت فقط 7 اینچی سامسونگ مدل گالکسی تب 7
واقعا کامل و عالی هست من خودم با همه مدل تبلت کار کردم ولی سامسونگ یه چیز دیگس اونم 7 پلاس یا گلکسی تب p100

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
موافقم تبلت فقط 7 اینچی چون راحت تو دسته تبلتای بزرگتر مثله ماهیتابه میمونه و دوم اینکه تبلت فقط 7 اینچی سامسونگ مدل گالکسی تب 7
واقعا کامل و عالی هست من خودم با همه مدل تبلت کار کردم ولی سامسونگ یه چیز دیگس اونم 7 پلاس یا گلکسی تب p100

7 پلاس تایید میشه
و کلا تبلتای 7 اینچی راحتی بیشتری دارن و کار باهاشون بهتر هست....

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
به تازگی یه ایپد دستم اومده صفحش 10 اینچه.ولی واقعا لذت می برم از کار کردن باهاش.به راحتی بیش از 10 ساعت کار می کنه و جیلبیریک شده هست و بازی های اچ دی رو روان اجرا می کنه.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
۷ اینچی باحاله دوستم داره ولی خودم ۱۰ گرفتم کار باهاش راحته وزن مناسبی داره ولی اخ اشک,ادمو در میاره تو حمل و نقل تو هیچی جا نمی شه :lol:ارزو بدلم موند دارم میرم بیروون با خودم ببرمش تو کوچه خیابون امام حمل نقل دشوار است
...................
مال من Asus transformer 300TG هست . ۹۹ درصد بهش می دم چون پردازش عالیه .باتری خیلی خوب می مونه صفحه نمایش بزرگ و شفاف و در کل باریک و شیکه و فقط مشکلم باهاش همین حمل و نقلشه :cool:

ali724

Registered User
لایک‌ها
30
خدرا شکر:general304:

parswebserver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه تبلت iLife wtab 709 از یه فروشگاه معتبر خریده بودم ولی خودش بعد یه مدت دیگه روشن نمیشد و مشکلش جز گارانتی هم حساب نمیشد.اصلا هم ازش راضی نبودم.
پیشنهاد میکنم از برندهای معتبرتر با گرانتی قوی تر خرید کنید

خرید هاست

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
Ipad 3 32gb 3g
صفحه نمایش باکیفیتـ
سنگین بودن بدنه
عدم اپدیت شدن
برای من که برا خوندن ایبوک خریدمش عالیه البته :p

بالا