برگزیده های پرشین تولز

نفس هم بکشی بهت پول میدن

لایک‌ها
0
سلام به همه ايرونى هاى عزيز امروز در مورد يك سايت ايرانى ميخام اطلاعاتى را در اختيارتون قرار بدم كه مدعى شده به كاربران خود در ازاى نفس كشيدن هاشون هم پول ميده!!!
شما بعد از اينكه عضو سايت شديد شروع به فعاليت در بخش هاى مورد علاقه خود ميزند اين سايت يه جورايى مشابه forum.persiantools.com خودمون هست-بعد از اينكه پول شما به سقف 10000 تومان رسيد ميتونيد اعتبارتون را به يكى از بانك هاى عضو شتاب انتقال بديد اگه دوست داشته باشيد مدير بخش مورد علاقه خود ميشيد (من كه بخش نرم افزار را دوست دارم)-عضو كاربران ويژه سايت ميشيد و اكانت rapidshare mega upload 4shared رايگان در اختيارتون قرار ميگيره ميتونيد اعتبارتون را در سايت سرمايه گذارى كنيد و سود دريافت كنيد لينك مستقيم فايل هاى درخواستى خودتون را از سرور پرسرعت سايت(من كه امتحان كردم سرعت مشابه راپيدشير داشت اگه باور نميكنى امتحان كن بهت ثابت ميشه) امكان آپلود هر نوع فايل در سايت حتى اگه خفن باشه-دريافت خدمات رايگان پرشين سرويس(هاست-دامنه-ميزبانى وب-دومين) امكان دريافت تخفيف 40 درصدى در خريد از فروشگاه سايت امكان خريد و فروش هر نوع محصولى در بازارچه سايت -آزادى بيان درمسايل سياسى -38 بازى آنلاين بصورت فردى و گروهى مثل نينجا -درايور-بيليارد-جى.تى.اى
اما چجورى اعتبار كسب كنيد
عضويت 250 تومان-كسانيكه از جانب شما معرفى بشند بصورت صعودى 50 52 54 و همين طور بالاتر تومان ميگيريد-به ازاى هر مقدار اعتبار كسب شده زير مجموعه شما 5 درصد به شما تعلق ميگيره
اگه حدفاصل بين ورود شما به سايت از زمان آخرين خروج از سايت كمتر از 48 ساعت باشه 20 تومان-روز تولد 20 تومان-ايجاد هر تاپيك جديد 10 تومان-به ازاى ضميمه كردن هر فايل به تاپيك خود 15 تومان-به ازاى هر رتبه گرفته شده تاپيك شما 1 تومان-به ازاى هر پست كه در تاپيك ساير اعضا بزنيد 5 تومان-به ازاى هر پست زده شده توسط ديگران در تاپيك شما 2 تومان-به ازاى هر كلمه اى كه تايپ ميكنيد 2 ريال-به ازاى هر بازديد از تاپيك شما 2 ريال-به ازاى هر تشكر از شما 5 ريال-به ازاى هرپاسخ با نقل قول در تاپيك شما 1 تومان
به ازاى هر بازديد ديگران از پروفايل شما 5 ريال-به ازاى ايجاد هر نظرسنجى 5 تومان-به ازاى هر راى داده شده به نظرسنجى 1 تومان
ضمن اينكه قرار لاتارى باز شه كه شما با خريد بليط از طريق اعتبارتون شانس خودتون را براى جوايزى مثل 2000000 تومان امتحان كنيد
كسانيكه دوست دارند دعوت نامه براشون بفرستم در همين تاپيك ايميل قرار بدند

maloose...to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه باحاله
ایمیل تو پی امت بذارم؟؟؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
منم همین........لینک سایتو بگو ببینیم چه طوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه خوشمون اومد زیرلایه تو میشیم دیگه...........
البته تو یه قسمت متن گفتی پرشین سرویس........پرشین سرویس مگه برا مجید آنلاین نیس؟
پس فرومش اسمش پرشین سرویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا