• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نقد کردن چک ها و افتتاح حساب بانکی

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من چکم تو راهه. تا یکی دو هفته دیگه میرسه و حدود 850 دلار هست. یکی از دوستانم میگه ببرم پیش صرافی آشنای اون و بعد 20 روز پول چکو صرافی به ریال میده. این وسط صرافی فقط اختلاف قیمت خرید و فروش دلار رو حق الزحمه برمیداره. به نظر شما به صرفه است و میشه اعتماد کرد. چه کار باید کرد که سر آدمو کلاه نذارن؟ راه بهتری نیست؟

منظورتون چک گوگل هست دیگه؟ به ایران که نمیاد.پس حتما باید منظورتون این باشه که اول به یک کشور دیگه میره و از اونجا براتون میفرستن.درسته؟!

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
منظورتون چک گوگل هست دیگه؟ به ایران که نمیاد.پس حتما باید منظورتون این باشه که اول به یک کشور دیگه میره و از اونجا براتون میفرستن.درسته؟!
بله منظورم چک گوگل هست. اول میره نروژ از اونجا میفرستند ایران. اسم خودم روی چک هست.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
من چکم تو راهه. تا یکی دو هفته دیگه میرسه و حدود 850 دلار هست. یکی از دوستانم میگه ببرم پیش صرافی آشنای اون و بعد 20 روز پول چکو صرافی به ریال میده. این وسط صرافی فقط اختلاف قیمت خرید و فروش دلار رو حق الزحمه برمیداره. به نظر شما به صرفه است و میشه اعتماد کرد. چه کار باید کرد که سر آدمو کلاه نذارن؟ راه بهتری نیست؟

مگه چاره ديگه اي هم هست ؟:(

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام
می شه یه نفر در باره این سایت تحقیق کنه ببینه چطوره
حرفاش درسته یا کلاه برداری​
http://mygcard.com/Loading.php?PHPSESSID=99d354203e694aa32413c0558c5775e1

اینو نوشته
Direct Deposit is a simple, safe, and smart way to get paid.

In addition to using Direct Deposit for payroll, many cardholder also use it with Paypal, Stormpay, Moneybookers, 2Checkout, Google AdSense, epassporte, Internet Payout, etc. You will receive your funds directly onto your gCard.

Just give to your payer the virtual US bank account associated with your gCard (Bank name and address, ABA routing number, and your account number “Pay Card Account Number”)​

این امکان هم هست که از این سایت به ایگولد یا حساب های ارزی دیگر پرداخت داشت ( هم در یافت و هم پرداخت)​

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام
می شه یه نفر در باره این سایت تحقیق کنه ببینه چطوره
حرفاش درسته یا کلاه برداری​
http://mygcard.com/Loading.php?PHPSESSID=99d354203e694aa32413c0558c5775e1

اینو نوشته
Direct Deposit is a simple, safe, and smart way to get paid.

In addition to using Direct Deposit for payroll, many cardholder also use it with Paypal, Stormpay, Moneybookers, 2Checkout, Google AdSense, epassporte, Internet Payout, etc. You will receive your funds directly onto your gCard.

Just give to your payer the virtual US bank account associated with your gCard (Bank name and address, ABA routing number, and your account number “Pay Card Account Number”)​

این امکان هم هست که از این سایت به ایگولد یا حساب های ارزی دیگر پرداخت داشت ( هم در یافت و هم پرداخت)​

لطفا حسابی جدی بگیرید و تحقیق کنید
چون اگر کار این سایت در ست باشه مشکلات زیادی حل می شه

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
عزيز من همه جدي ميگيرن . اما شما هم يكم تحقيق كني بد نيست !
gCard يك كارد هولدر هستش مثل بقيه ! كارت ATM ميده كه يه حساب بانكي هم بهش اتچ شده مثل Cirrus Debit Card يا Mastro و يا VMI كه هم توي پيپال ميشه ازش استفاده كرد هم براي ادسنس !
مهم اينه كه حساب بانكيه و از امريكا هست ! يعني باز آدرس از آمريكا + جريان TAX و اي پي و هزار مسائل ديگه ;)

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
عزيز من همه جدي ميگيرن . اما شما هم يكم تحقيق كني بد نيست !
gCard يك كارد هولدر هستش مثل بقيه ! كارت ATM ميده كه يه حساب بانكي هم بهش اتچ شده مثل Cirrus Debit Card يا Mastro و يا VMI كه هم توي پيپال ميشه ازش استفاده كرد هم براي ادسنس !
مهم اينه كه حساب بانكيه و از امريكا هست ! يعني باز آدرس از آمريكا + جريان TAX و اي پي و هزار مسائل ديگه ;)

برای من اصلا بقیه کاراش مهم نیست فقط می خوام ببینم به این سایت می شه اعتماد کرد یا نه
من آشنا اونجا هست و بقیه کار هاش رو به راحتی می تونم انجام بدم فقط نمی خوام برای در یافت پول خیلی به فامیلمون زحمت بدم و همچنین زحمت نقد شدنش هم برای من کم باشه
کسی این سایت رو تا یید می کنه یا نه

paypak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره معتبره امکانات خوبی هم داره.حدود 80 دلار اول باید بدی هزینه کارد و هزینه پست.
ولی هر برداشت حدود 5 دلار ازت کم میکنه.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
بله gCard يكي از شركت هاي معتبره و خيلي هم معروف !
ولي متاسفانه مستقيم به ايراني ها سرويس نميده !
شما بايد از طريق نماينده هاش اقدام به دريافت كارت و باز كردن حساب بكني.
كه در صداش هم خيلي زياده !
---
يكي از بچه هاي همين فروم فكر كنم آقا احسان ميتونه Debit Card همراه با حساب امريكايي در اختيارت قرار بده.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
من با ایران تا مرحله پرداختش رفتم
منظور شما از این که ایران رو قبول نمی کنه چی هست
یعنی کارت رو به ایران پست نمی کنه یا اگر با ایران ثبت نام کنی حسابتو پاک می کنه

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
هر جفتش !
بستگي به نماينده اي داره كه ازش gCard ميگيري كه به ايران بفرسته كارتو يا نه..خودش مستقيم نه به ايران سرويس ميده نه نمايندگي

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
هر جفتش !
بستگي به نماينده اي داره كه ازش gCard ميگيري كه به ايران بفرسته كارتو يا نه..خودش مستقيم نه به ايران سرويس ميده نه نمايندگي

من این سایت رو می گم http://mygcard.com جاییش ننوشته با ایران مشکل داره یا کارت رو پست نمی کنه
کسی با این سایت کار نکرده

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
منم همينو گفتم !مشكل داره با ايران !
کد:
[url]http://mygcard.com/pdf/gcard_country_blacklist_and_warnings.pdf[/url]
مگه نميدوني ما تهه تروريستيم ؟
کد:
gCard: Country Blacklist & Warnings
FATF Non co-operative territories (commonly known as the FATF “Blacklist”):
Myanmar (Burma)
Nigeria
North Korea
[B]Iran[/B]
Syria
Libya
Sudan

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
mygcard با هويت ايراني قابل استفاده نيست ، اون كارتهاي ما هم با كه با US bank acc بود هم از اين ببعد doc ميخواد . يكي از دوستان لطفا يه كپي از چك گوگل برام بفرسته ببينم اين بانك ما توي سوئد يا اتريش قبول ميكنه نقد كنه يا نه اگه بشه كه با يك هزينه كم من براتون نقد ميكنم اينجا ريال ميدم يا مستقيما ميشه بنام خودتون توي اروپا افتتاح حساب كرد و حسنش اينه كه ديگه لازم نيست چك بگيريد مستقيما ميتونيد توسط EFT پول دريافت كنيد و بعد ديگه لازم نيست كه ترنسفر كنيد به ايران ، ميتونيد بريزيد به حساب ما توي همون بانك و همون لحظه معادل رياليش رو بگيريد .

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
در خوبيهاي EFT كه شكي نيست !
ولي الان ديگه اصلا نميشه تو Euro با ID ايراني حساب بانكي باز كرد !‌اگه هم بشه با دستمزد زياد و Minimum Deposit!
--
گوگل هم معمولا چكهاش از CitiBank و Chase Man Hatan Bank هستش

yoosofy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانکها تعداد زيادي بانک کارگزار(Correspondent Bank) دارند مثل بانک سامان که می تونید از اونها برای دریافت پولتان استفاده کنید

DrDecoder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی تو بانک سامان می تونیم چک های گوگل رو وصول کنیم؟

phpkar

Registered User
لایک‌ها
0
يه سوال

يه بنده خدايي هست كه ميگه واست حساب جاري توي آمريكا باز ميكنم كه از اين حساب ميشه پول رو به PayPal منتقل كرد ... آيا اگر ما هميشه با *** آمريكا لوگين كنيم ميتونيم پولهاي ادسنس رو به اين حساب منتقل كنيم و بعدش هم به PayPal ؟ به نظر شما حرفش درسته ؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
يه سوال

يه بنده خدايي هست كه ميگه واست حساب جاري توي آمريكا باز ميكنم كه از اين حساب ميشه پول رو به PayPal منتقل كرد ... آيا اگر ما هميشه با *** آمريكا لوگين كنيم ميتونيم پولهاي ادسنس رو به اين حساب منتقل كنيم و بعدش هم به PayPal ؟ به نظر شما حرفش درسته ؟
بله شدنش كه ميشه ! اما ..
1- مشكل همه با امريكا ماليات زيادشه كه براي درآمد پائين اصلا به صرفه نيست !
2- بعيد ميدونم حساب در امريكا به نام شما قابل باز شدن باشه !"توي اروپا گير ميدن چه برسه به امريكا ..!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان، چند وقتی بود که در قسمت "کسب درآمد از اینترنت" تاپیک های شما رو می خواندم تا اطلّاعاتم در این زمینه بیشتر شود، خودم هم آن زمانی که برای ما ایرانیان درون مرزها، ایگولد در اوج بود (حدوداً 2 سال پیش) خیلی با ایگولد و راه های مختلف کسب درآمد اینترنتی کار کردم و اگر شرایط همونطور خوب باقی مونده بود الان به نتایج قابل قبولی رسیده بودم، ولی با شرایطی که در چند ماه گذشته بوجود اومد و خودتون بهتر در جریان اون هستید، همه چیز رها شد و از بین رفت.

برای شروع دوباره، به نظر من بهترین کار رفتن به سراغ سیستم های تبلیغاتی معتبری هست که با چک، پول را به مقصد از پیش تعیین شده ای می فرستند، امّا از آنجایی که میان جهان با کشور ایران در حال حاضر اوضاع شکر-آب هست از ایران نمی توانیم به عنوان مقصد اصلی از پیش تعیین شده استفاده کنیم و اگر چک را بخواهیم نقد کنیم، ابتدا چک ما باید به آدرس یکی از اقوام و آشنایان مورد اطمینان ما در خارج از کشور ارسال شود.

2 سؤال:
1- (مرحلۀ اوّل) اگر چک با اسم خودم به آدرس اقوام در خارج از کشور ارسال شود و آشنایان چک را با پست به آدرس من در ایران ارسال کنند، آیا می توانم در بانک های ایران نقدش کنم یا (مرحلۀ دوّم) چک حتماً باید به اسم یکی از اقوام در خارج باشد و سپس به آدرس من در ایران فرستاده شود تا من در بانک خود ایران نقدش کنم یا (مرحلۀ سوّم) چک هم به اسم یکی از اقوام و هم به آدرس او باشد و خودش چک را نقد کند و مبلغش را برای من ارسال کند.

2- من ساکن شیراز هستم و در شعبه مرکزی بانک ملّی شیراز، حساب ارزی دارم و در کشور انگلستان هم آشنایان بسیار نزدیک و مورد اطمینان دارم، در این صورت آیا می توانم از (مرحلۀ اوّل) و (مرحلۀ دوّم) "سؤال 1" استفاده کنم؟؟؟

بالا