• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی

الناز پارسا

Registered User
تاریخ عضویت
17 می 2014
نوشته‌ها
553
لایک‌ها
23
سن
39
نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی
beautyworld middle east 2016

امسال هم مانند سالهای قبل دبی میزبان نمایشگاه بین المللی زیبایی ست . افراد زیادی از جمله تجار صنعت زیبایی به شرکت در این نمایشگاه علاقمندند . برای شرکت در این نمایشگاه دبی میتوانید نسبت بهرزرو تور دبی اردیبهشتنمایید . توجه داشته باشید در این تور برای سهولت رفت و آمد ، در یکی ازهتل های دبیدر نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه اقامت کنید .

beautyworld_1dubai-qpr.jpg


نمایشگاه آرایشی بهداشتی دبی 2016 که در اواخر اردیبهشت سال 95 برگزار میشود فرصت بسیار مناسبی برای تجار و تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی ، آرایشگران ، صاحبان سالنهای زیبایی ، طراحان لباس ، فروشندگان عطر و …. است زیرا در این نمایشگاه 3 روزه که از پرطرفدارتریننمایشگاههای دبیبشمار می آید ، میتوانید با جدید ترین محصولات زیبایی پوست و مو ، گریم ، مد و زیبایی آشنا شوید .

beautyworld_2dubai-qpr.jpg


در نمایشگاه beautyworld دبی محصولات مختلف مراقبت از پوست و مو ، محصولات مراقبت از ناخن ، کرم های جوان کننده پوست ، عطر ، محصولات احیای پوست ، محصولات بهداشتی ، لوازم جانبی و ... برای بازدید به نمایش گذاشته می شود . همچنین در نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی میتوان بصورت رایگان از بعضی خدمات سالنهای زیبایی استفاده نمایید و یا حتی از آموزشهای کوتاهی مو و گریم و آرایش که توسط آرایشگران حرفه ای در ساعات مختلف اجرا میشود ، لذت ببرید ، در بعضی غرفه ها هدایایی برای تبلیغات به بازدید کنندگان داده میشود . همچنین فشن شوهای مختلف برای عروس و لباسهای شب هم برگزار میشود .

beautyworlddubai-qpr.jpg


اطلاعات نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی :

تاریخ شروع : یکشنبه 26 ارديبهشت 95 (Sun 15 May 16 )
تاریخ پایان : سه شنبه 28 ارديبهشت 95 (Tue 17 May 16)
آدرس محل برگزاری نمایشگاه : Dubai International Convention & Exhibition Centre, Dubai, U.A.E., Halls 1 - 8
ورودی نمایشگاه : غیر رایگان

میتوانید برای رزروتورهای دبیویژه نمایشگاه آرایشی با همکاران ما در آژانس سعادت سیر تماس بگیرید .
43674452
 
بالا