برگزیده های پرشین تولز

نمایش تبلیغ بر اساس کلید واژه و به صورت هوشمند برای شما !

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
دوستانی که سایت یا وبلاگ پر بازدید با موضوعات متنوع دارند ! ما می تونیم کدی بهشون بدم که می تونه بر اساس کلید واژه و یا کلید واژه های ورودی هر چند تا تبلیغ که بخواهید براتون نمایشن بده ....
تبلیغات همش همون تبلیغات پورسانتی ایران مارکت سنتر هست ... و شما فروشتون را در پنل خودتون در ایران مارکت سنتر مشاهده می کنید و پولتون را هم نیمه ماه ازش می گیرید ... ما فقط بر اساس تبلیغ هایی که بیشترین پورسانت را دارند و بیشترین ارتباط را با کلید واژه ها را دارند اون را برای شما نمایش می دیم ... (ما فقط نمایش دهنده تبلیغ با حد اکثر ار تباط هستیم .)

به عنوان مثال در کدی که در صفحه مربوط به خانم ها در سایت خود قرار می دهید همچین تغییری می دهید :

keyword='بانوان'

اونوقت تبلیغ مرتبط با موضوع بانوان نمایش داده خواهد شد ...

یا

keyword='یک جمله مثل تیتر صفحه'

اونوقت ما سعی می کنیم به صورت هوشمند کلمه کلیدی جمله را خارج کنیم و تبلیغ همون را نمایش بدیم .

نکات :

1 - ما برای دادن این سرویس هیچ پولی از شما نمی خواهیم

2- نحوه مشارکت به این صورت است که ما رندم هر بار چند تا از تبلیغات های شما را نشان می دیم و چند تا از تبلیغ های خودمان را ! (در هم وکاملا شانسی) در این نمایش رندم نسبت خاصی رعایت خواهد شد.

3- آنچه که تبلیغ شما بود سفارش و پورسانتش میره تو ی پنل شما و شما در پنل ایران مارکت سنتر (پنل همکاری
پورسانتی) می تونید ببینید

4- شما فقط شماره ادس آی دی خود را به ما می دید . یا باید در ایران مارکت سنتر عضو بشید یا عضو بوده باشید ... هر کاربر یک ادس آی دارد . ما با ایران مارکت سنتر هم هیچ ارتباطی نداریم فقط در تبلیغات شما ادس آی دی شما را قرار خواهیم داد و در تبلیغ خودمون ادس ادی خودمون را بعدش دیگه واضح هست...

کلا اساس خدمتی که به شما می دیم این هست که تبلیغ را مرتبط با کلید واژه یا واژه ها برای شما نمایش می دهیم. این هم برای کسانی خوب هست که موضوعات سایتشون متنوع هست و از نبود دسته بندی مناسب برای نمایش تبلیغ رنج می برند ...

سوال یا انتقاد و پیشنهادی هم بود در خدمتم .

Last edited:

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
میتونیم توی سیستم شما تبلیغ بدیم؟
قیمت؟
فعلا نه دوست عزیز چون این سیستم در حال حاضر فقط برای پورسانت فروش ایران مارکت سنتر طراحی شده و همون طور که عرض کردم پولی از شما دریافت نمی کنیم و راه اندازیش براتون رایگانه ! ...

فرض کنید شما 10 کالا در یک روز بفروشید با ارزش پورسانت متوسط 2000 تومان برای هر کالا ... اگه با شرایطی که گفتم اگر نصف این مبلغ هم به پنل شما بره که شاید خیلی بیشتر از نصف هم بره شما 10000 تومان در روز دارید ...

چون نمایش تبلیغ دقیقا بر اساس کیورد های شماست و تبلیغ ها هم بسیار متنوع هستند ... پس فروش در صورت داشتن بازدید سخت نیست ..

اگر سایت شما در زمینه ورزش هست فقط تبلیغات های مرتبط با ورزش و بدنسازی و فوتبال و ایروبیک و ... در سایت شما نمایش داده خواهد شد ...

این بازده را واقعا بالا می بره ... دوستان زیادی اینجا بر اساس تجربه متخصص هستند حتما تایید می کنند این حرف را که نمایش تبلیغ مرتبط هم به اعتبار سایت شما لطمه نمی زنه و هم بازده خیلی بیشتری داره ... شما اگر سایت کتاب دارید اصلا جالب نیست تبلیغ فروش صابون در سایت شما نمایش داده بشه چون بازدید کننده به قصد کتاب اومده نه صابون پس تبلیغات مرتبط به کتاب مفید هست و تبلیغ متفرقه منابع را فقط مصرف می کنه !

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
از دوستان کسی نظری نداره در این مورد؟

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
شرایطش چیه؟برای من هم ارسال کنید

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
شرایطش چیه؟برای من هم ارسال کنید
هیچ شرایطی نداره و هیچ زحمت و هزینه ای هم برا شما نداره ... شما آدرس سایتتون را برام پیام خصوصی بگذارید من نمونه کد تبلیغ برای تست و آزمایش کلید واژه ها را براتون می فرستم تا تست کنید و اگر براتون جالب بود استفاده کنید. هدف نمایش تبلیغ هوشمند و مرتبط هست !

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
خب تو خود سايت irmc هم كه ميشه موضوع رو انتخاب كرد براي نمايش تبليغات. البته خب اين كيورد هستش و كمي مرتبط تر!
البته يه مشكل ديگه اين وسط هست! شما بايد يه ديتابيس از محصولات irmc داشته باشيد و اين وسط مشكل به روز بودن اين اطلاعات هست! ممكنه تبليغي كه نمايش داده ميشه، توي سايت اصلي منقضي شده باشه!!! ديتابيس‌تون چند وقت به چند وقت به روز ميشه؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
خب تو خود سايت irmc هم كه ميشه موضوع رو انتخاب كرد براي نمايش تبليغات. البته خب اين كيورد هستش و كمي مرتبط تر!
البته يه مشكل ديگه اين وسط هست! شما بايد يه ديتابيس از محصولات irmc داشته باشيد و اين وسط مشكل به روز بودن اين اطلاعات هست! ممكنه تبليغي كه نمايش داده ميشه، توي سايت اصلي منقضي شده باشه!!! ديتابيس‌تون چند وقت به چند وقت به روز ميشه؟
بله کاملا بروز نیست اما اگه تبلیغ منقضی شده باشه هم باز کاربر با رفرال شما وارد سایت شده و خرید میکنه...
تعداد تبلیغ ها خیلی زیاد هست وتبلیغ های منقضی شده به نسبت کم هستند.
این شیوه تبلیغ شاید برای سایت شما که دسته بندی موضوعی براشون کفایت می کنه شاید جالب نباشه اما برای سایت هایی که صفحه زیاد دارند حتما مفید هست مخصوصا این که شما قادرید تبلیغ ها را رندم یا بر اساس بیشترین پورسانت یا قیمت هم نمایش بدید ... همچنین نمایش تبلیغ ها هم انواع مختلف با تصویر بدون تصویر و متنی و شکیل تر... خواهد بود ...

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
بله کاملا بروز نیست اما اگه تبلیغ منقضی شده باشه هم باز کاربر با رفرال شما وارد سایت شده و خرید میکنه...
تعداد تبلیغ ها خیلی زیاد هست وتبلیغ های منقضی شده به نسبت کم هستند.
این شیوه تبلیغ شاید برای سایت شما که دسته بندی موضوعی براشون کفایت می کنه شاید جالب نباشه اما برای سایت هایی که صفحه زیاد دارند حتما مفید هست مخصوصا این که شما قادرید تبلیغ ها را رندم یا بر اساس بیشترین پورسانت یا قیمت هم نمایش بدید ... همچنین نمایش تبلیغ ها هم انواع مختلف با تصویر بدون تصویر و متنی و شکیل تر... خواهد بود ...
خب چند وقت به چند وقت چك ميكنيد كه منقضي شدن لينك‌ها يا نه؟
نسبت نمايش تبليغات به چه صورتيه؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آقا به نظر من این یه حرکت نو تازه ای هستش که با زبون فارسی سازگاره و ایده ی عالی ای هستش.....

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
آقا به نظر من این یه حرکت نو تازه ای هستش که با زبون فارسی سازگاره و ایده ی عالی ای هستش.....
البته سيستم‌هاي كليكي ايراني هم با كمي تغييرات توي اسكريپت‌هاشون ميتونن تبليغات هوشمند نمايش بدن! ولي نميدونم چرا هيچ كدوم اين كارو نكردن تا حالا!!!

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
خب چند وقت به چند وقت چك ميكنيد كه منقضي شدن لينك‌ها يا نه؟
نسبت نمايش تبليغات به چه صورتيه؟
چون خودم دارم ازش استفاده می کنم هر وقت حس کنم که لازمه به روزش می کنم دوره زمانی خاصی نداره... بستگی داره ...
در مورد نسبت هم بستگی به بازدید شما داره ... نسبت فیکس نیست با هم به توافق می رسیم...

Last edited:

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
دوستانی که علاقه مند به دریافت اطلاعات تکمیلی یا مشاهد نمونه می باشند اعلام کنند لطفا.

sesharifian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

sesharifian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که علاقه مند به دریافت اطلاعات تکمیلی یا مشاهد نمونه می باشند اعلام کنند لطفا.

salam. khaste nabashi. man dar rabete ba mozoe (نمایش تبلیغ بر اساس کلید واژه و به صورت هوشمند برای شما ) mikhastam etelaate jametari dashte basham. akhe sit daram (http://www.avacompany.com/ & http://www.avacompany.ir/) va karam tarahi site.
age momkene ba man tamas begirid.
[email protected]
[email protected]
09379513964

sesharifian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

1hamed

Registered User
لایک‌ها
3