• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نوازندگان و آشنایان به گیتار بخونن لطفا

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
درود
دوستان گیتاری از یکی از عزیزان خریداری کردم که شرکت محترم پست با اینکه روی جعبه توشته شده شکستنی حیوان وار برخورد کردن و آسیب بهش وارد شده
با توجه به اینکه تازه قصد شروع کار داشتم کلا ذوق و علاقه از بین رفت ایناش بماند
خواستم ببینم این آسیب دیدگی روی عملکرد تاثیر میزاره ؟
اگر تاثیر نمیزاره خودم یه جوری ظاهرش رو ماست مالی میکنم که آسیب جلوی چشمم نباشه لااقل
از مدیران هم خواهشی دارم تاپیک رو حذف نکنن توی پی تی به این شلوغی هیچ بخشی برای موسیقی ندیدم اجازه بدید تاپیک به نتیجه برسه هم میتونید پست رو حذف کنید هم بنده رو کلا اخراج کنید !

تصاویر :

3RR0r

Registered User
لایک‌ها
35
اینجور وسایل رو با تیپاکس بفرستید و بیمه کنید ! شاید گرون تر بشهولی خیالتون هم راحت میشه !!
من یه روز وقتی که بسته های پست ناحیه ما میرسید به پست ناحیه اونجا بودم انبارشون 30 پله پایین تر بود کیسه های حاوی مرسولات رو میزاشتن اون بالا و یه لگد میزدن میرفت اون پایین !

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
عزیز من شهرستانم تیپاکس نداریم وگرنه تیپاکس میکردم که هزینشم کمتر میشه از پیشتاز و امنیت بیشتر
کسی نبود بگه این مسئله روی عملکرد تاثیر منفی داره یا نه ؟؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
یکی از بچه های همین انجمن خریده بود بنده خدا گیتار رو خاک شیر از باربری تحویل گرفت

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
از این دیگه گیتار درنمیاد . 10 هزار تومن با هزینه پست به عهده شما خریدارم .

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
از این دیگه گیتار درنمیاد . 10 هزار تومن با هزینه پست به عهده شما خریدارم .
شما برید بازار روزی ده هزار تومن کار میکنید اگر مزه بفروشید :) دو تومن هزینه پستم با شما باشه کسی ده CC تف براتون نمیفرسته :) فکر کنم مشخصه حس و حال شما رو ندارم اونوقت مزه پرونی میکنید :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763
شما برید بازار روزی ده هزار تومن کار میکنید اگر مزه بفروشید :) دو تومن هزینه پستم با شما باشه کسی ده CC تف براتون نمیفرسته :) فکر کنم مشخصه حس و حال شما رو ندارم اونوقت مزه پرونی میکنید :)

حرص نخور حاج مصی:D
فقط روشه یا به داخل هم منفذی چیزی داره؟

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
حرص نخور حاج مصی:D
فقط روشه یا به داخل هم منفذی چیزی داره؟

علیک سلام مهرداد
biggrinsmiley.gif

به داخل هم منفذ داره دیگه البته الان از یکی از بچه های نوازنده گیتار پرسیدم گفت این آسیب دیدگی روی صدا تاثیر منفی میزاره اما در حدی نیست که بگی گیتار به درد نمیخوره دیگه گفت یه آسیب نسبتا کم روی صدا میزاره ، قرار شده با کمی فوت و فنی که در چنته دارم طوری مرمتش کنم که منفذ کیپ بشه و ازون قسمت راه خروج صدا نباشه تا تاثیر روی صدا رو به حداقل برسونم

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
با تصویری که گذاشتید به نظر نمیرسه آسیب چندانی وارد شده باشه

با کمی چسب چوب به راحتی میشه قضیه رو حل کرد ؛ فقط ظاهرش دیگه مثل روز اول نمیشه !

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
با تصویری که گذاشتید به نظر نمیرسه آسیب چندانی وارد شده باشه

با کمی چسب چوب به راحتی میشه قضیه رو حل کرد ؛ فقط ظاهرش دیگه مثل روز اول نمیشه !

از پشت و رو که نگاه میکنی آسیب کلا مشخص نیست بخش زیرین هست که اسیب دیده ، قصد دارم مقداری چسب کاریش کنم بعدش برچسب طرح چوب ست با برچسب همون بخش از گیتار بگیرم و زیرش کمی طلق قرار بدم که برچسب مرتب چسبیده بشه بعدش هم با کمی طریف کاری سر و تهش رو هم بیارم ، مثل روز اولش نمیشه اما خیلی بهتر از این میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763
حالا نزنی ب*ینی توش :D
ببر پیش یکی کارش باشه بدتر صداش عوض نشه:thumbup:

sent from my 1200 using tapatalk . . .

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
فعلا که با فروشنده قصد داریم فردا من اینجا و فروشنده از مبدا بریم پست از قبل ارسال عکس هست اما به جایی نمیرسیم فقط یه چند تا فحشای چیز دار بهشون بدم یکم لذت ببرم ازین به بعد هم تنها چیزی که اینترنتی میخرم سنگ هستش که چیزیش نشه :|
صدای گیتار خیلی خوب در میاد البته غیر ممکنه روی صدا تاثیر نزاشته باشه اما فکر کنم در اون حدی نیست که بگیم گیتار از بین رفته کلا

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763
قبلا با پست گوشی فرستادم همون اول گفت اگه بشکنه یا گم شه یا هر مشکلی ما مسئولیتی قبول نمیکنیم, برو قوانینش رو بخون ببین الکی نری باحاشون بحث کنی:D

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
قبلا با پست گوشی فرستادم همون اول گفت اگه بشکنه یا گم شه یا هر مشکلی ما مسئولیتی قبول نمیکنیم, برو قوانینش رو بخون ببین الکی نری باحاشون بحث کنی:D
قوانینش رو بلدم اگرم بخوای مسئولیت قبول کنن باید دم در که میارن جلو چشمای کور شده مامور پست باز کنی بسته رو :| اونوقت شاید مسئولیت قبول کردن
حالا رو باکس به صورت گنده نوشته شده شکستنی از مملکت به ما هرچه رسید خیر بود :|

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,547
داش چن خریدی؟

با پست هرچی بفرستی خورد خاک شیر تحویلت میدن
باز واسه شما جای شکرش باقیه یه ترک ورداشته فقط ، پودر گیتار تحویلت ندادن
اونجا یه ادم چاقی هست تو پست مسئول خورد کردن بسته ها که جای کمتری اشغال کنه ، قبل ارسال میدن این رو بسته ها غلت میزنه

bijan darbari

Registered User
لایک‌ها
258
سلام

به هر حال کاری است که شده.
برای شروع اموزش، گیتار فقط باید صدای گز نده و اکشنش هم پایین باشه( راحت تر سیمها رو بگیرید. )
فعلا کوکش کنید. تا حدود 2 هفته ممکنه کوک نگاه نداره ( چون احتمالا کوکش رو از قبل شل کردن ).بعد از این مدت اگه دیدن کوک نگاه نمیداره اونوقت مشخص میشه که آسیب دیده.
همه سیم ها رو هم رو همه فرت ها چک کنید صدا گز نده.

اگه این ها اوکی باشه یعنی مشکلی نداره. ( که به نظر نمیاد داشته باشه. )

در ضمن همیشه سعی کن گیتار رو حضوری و بعد از تست خریداری کنی.چون تا گیتار رو از نزدیک تست نکنی متوجه مشکلاتش نمیشی.

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
سلام

به هر حال کاری است که شده.
برای شروع اموزش، گیتار فقط باید صدای گز نده و اکشنش هم پایین باشه( راحت تر سیمها رو بگیرید. )
فعلا کوکش کنید. تا حدود 2 هفته ممکنه کوک نگاه نداره ( چون احتمالا کوکش رو از قبل شل کردن ).بعد از این مدت اگه دیدن کوک نگاه نمیداره اونوقت مشخص میشه که آسیب دیده.
همه سیم ها رو هم رو همه فرت ها چک کنید صدا گز نده.

اگه این ها اوکی باشه یعنی مشکلی نداره. ( که به نظر نمیاد داشته باشه. )

در ضمن همیشه سعی کن گیتار رو حضوری و بعد از تست خریداری کنی.چون تا گیتار رو از نزدیک تست نکنی متوجه مشکلاتش نمیشی.

والا صدای گز که نمیده درضمن قبل ارسال برام کوک کردن فروشنده بچه خوبی هست و مطمئن هستش
فعلا امیدوارم اذیت نکنه بتونم رو این یاد بگیرم یه جنس خوب میگیرم خوبه جنس هفتصد هشتصد تومنی نگرفتم اینجوری شه :|
دوستان حالا که بحث تاپیک باز شده چون اینجا کلاس برگزار نمیشه نمیتونم کلاس برم بهترین آموزشی که تضمینی یاد بده رو میشه معرفی کنید ؟ هست کلا آموزشی که یاد بده ؟

sin eater

Registered User
لایک‌ها
42
آقا درست میشه بده یه تعمیرکار خوب توی گیتار فروشیا قدیم واسه من بدتر از این بود درست شد اصلا هم معلوم نبود. نگران نباش و تمرین کن

WikiVB

Registered User
لایک‌ها
246
آقا درست میشه بده یه تعمیرکار خوب توی گیتار فروشیا قدیم واسه من بدتر از این بود درست شد اصلا هم معلوم نبود. نگران نباش و تمرین کن

متاسفانه من شهرستانم نیست تعمیرات اما در آینده که برم تهران میبرم میدم درست کنن

MR.P3YMAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود
به به ببین کی اینجاست :دی
مصطفی جان آکورد پایین دسته چک کنید اگه صدای گز نداد میشه باهاش راه اومد و ظاهرشو یه جوری میشه درست کرد

بالا