برگزیده های پرشین تولز

نوكيا 1202 :: ارزان تر از قيمت هونگ كنگ

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
سلام
دوست عزیز من فعلا 11 تا میخوام چه موقع میتونم بیام بگیرم من سه شنبه ها تهران هستم

TOOLSman

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
من هم هستم لطفا پ . خ چک کن

khodaverdi110

Registered User
لایک‌ها
5
سلام منم همشو می خواهم:D

khodaverdi110

Registered User
لایک‌ها
5
[سلام دوست عزیز منم همه شو میخوام:D

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه دوستان، قيمت 1202 به دليل توقبف شدن دو محموله بزرگ به شدت افزايش پيدا كرده و قيمت فروش عمده علاء الدين به 26800 تومان رسيده... به همين دليل با قيمت قبلي نميتونم بفروشم و احتمالا امروز كل موجودي رو به قيمت 26200 تومان معامله كنم

:rolleyes:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
قابل توجه دوستان، قيمت 1202 به دليل توقبف شدن دو محموله بزرگ به شدت افزايش پيدا كرده و قيمت فروش عمده علاء الدين به 26800 تومان رسيده... به همين دليل با قيمت قبلي نميتونم بفروشم و احتمالا امروز كل موجودي رو به قيمت 26200 تومان معامله كنم

دمت گرم مارو فروختی ؟؟؟
تازه می خواستم بگم منم 2 تا می خوام

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
شانس مارو ببین دوست عزیز شما که گفتید موجود دارید
حالا یکباره اینقدر قیمت رو بردید بالا :eek:

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
بابا بی خیال
3-4 تومان بیشتر هزینه کنید از بقالی سرکوچه تون بخرید :blush::blush::blush:
البته اینو واسه اونو گفتم که واسه خودشون می خواند

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دمت گرم مارو فروختی ؟؟؟
تازه می خواستم بگم منم 2 تا می خوام

دوست عزيز منم با دوستم شريكم و ما هم سرمايه گذاشتيم تو اينكار... براي ما 1 تومان هم خيلي فرق داره... شما حساب كن جنسي كه 20500 تومان برامون تموم شده رو اگه 26200 بفروشيم يعني چقدر فرق معامله :rolleyes:

شانس مارو ببین دوست عزیز شما که گفتید موجود دارید
حالا یکباره اینقدر قیمت رو بردید بالا :eek:

شرمنده ... حتما دوباره ميگيرم و ارزون شد همينجا ميزارم.... يكماه پيش تاپيك زدم 30-40 تايي فروختم هيچكس نگفت منم ميخوام، الان كه فروش رفته همه شدن تشنه 1202.... :rolleyes:

بابا بی خیال
3-4 تومان بیشتر هزینه کنید از بقالی سرکوچه تون بخرید :blush::blush::blush:
البته اینو واسه اونو گفتم که واسه خودشون می خواند

تاييد ميشه... اونايي كه ديشب پي ام دادن كه همه 600 تارو ما ميخوايم يكم انصاف داشته باشن، خداييش حالا يه نفر از قيمت روز مطلع نيست بايد همه رو بز بخريد ازش؟ من كه عمرا قبل از استعلام آخرين قيمت ها يه دونه سوزن هم نميفروشم ولي انصاف خيلي خوبه فقط 2زار ;):rolleyes:

barbyboy

Registered User
لایک‌ها
2

ازین کارا میکنی مثلا قیمتو ببری بالا ملت بگن اوه اوه طلا شده سریع بخریم

در ضمن اصلیه این گوشیا ساخت هنده نه فنلاند یا تحت لیسانسه چینی چون چینیاش ارزونتره

TOOLSman

Registered User
لایک‌ها
1

در ضمن اصلیه این گوشیا ساخت هنده نه فنلاند یا تحت لیسانسه چینی چون چینیاش ارزونتره

من هم با نظر دوستمون موافقم مي گيد نه ميتونيد قيمت استعلام بگيريد در ضمن هنديه اورجيناله و بگم اوني که تو علا الدين ميفروشند نيز گارانتي هم داره

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست عزيز ايني كه ما داشتيم ساخت هند بود نه چين
قيمت هم بالا نمي برم اين كارا مال بچه هاست، من گردش مالي روزانم بالاي 3-4 ميليونه نيازي به اين كارا ندارم، كل موجودي هم 26000 تومن فروختم با گارانتي...

من هم با نظر دوستمون موافقم مي گيد نه ميتونيد قيمت استعلام بگيريد در ضمن هنديه اورجيناله و بگم اوني که تو علا الدين ميفروشند نيز گارانتي هم داره

بله هندي ارجيناله ما هم هندي داشتيم (ديگه نداريم) و گارانتي هم داشت مال ما... حالا ميگي گارانتي از كجا؟ :lol:
كارت گارانتي چندتا ميخواي برات بگيرم؟ هر شركت گارانتي و هر تعداد كه بخواي براي هر گوشي
كارت خريد رو فروش ميشه... كارت رو ميخريم يه سريال ميزنيم روش و گارانتي هم كاملا معتبر چون حق گارانتي روي كارت پرداخت ميشه... ما گوشي ميخريم كارتش رو هم ميخريم و بدون گارانتي نميفروشيم :rolleyes:

sepehr_lp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
قیمت چینی این گوش مشخص هست
قیمت چینی هم مشخص هست
فنلاند یا هر جای دیگه هم لیبلی پیش نیست

گارانتی هم توی ایران برابر با کشک هست
....
دوست عزیز این صحبت های حاشیه را ادامه ندهید
تا به حال چند نفر شدند؟
کی گوشی ها رو تحویل میدهید؟

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
ایشون کل محموله رو یکجا رد کردند دوست عزیز :D

americanboy

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزيز ايني كه ما داشتيم ساخت هند بود نه چين
قيمت هم بالا نمي برم اين كارا مال بچه هاست، من گردش مالي روزانم بالاي 3-4 ميليونه نيازي به اين كارا ندارم، كل موجودي هم 26000 تومن فروختم با گارانتي...

کسی که گردش مالی روزانش انقدر باشه نمیاد برای فروختن یا نفروختنه 4 تا 1202 که اونم مزایده ای میخره میاد میگه فلان جا اشنا دارم بحث کنه البته انقدر سرش شلوغه که نمیتونه بشینه پشته اینترنت ،اینترنت بازی کنه

ehsan41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان دعوت میکنم پست منو تو تاپیک این جناب که برای بار دوم زدن ببینید ( پست 13 که نحسه ) :D

http://forum.persiantools.com/t156304.html

روز اول ( ببخشید شب اول ) که دو تا تاپیک رو زدی گفتم با بچه های پی تی اینکار رو نکن ( چون ماشاالله همشون دستی در بازار دارن ) اصلا به حرفم توجه نکردی و بهم گفتی " شخصیت نادر "

جوابتو اون شب ندادم چون خود جواب چند روز بعدش معلوم میشد .

نه قیمت این گوشی و نه گوشی های دیگه هیچ تغییری نکرده :blush:

گفتم که میخوای جنستو بفروشی بسم الله , ولی چرا با این همه خالی بندی و گفتن قیمت غیر واقعی این گوشی؟!

بازم تاکید میکنم کم خالی ببند

در ضمن مشکلات شخصی اگه با بنده داری بیا تو پی ام بگو . اینجا جاش نیست و نمیام جواب بدم چون جواب رو همه متوجه شدن و خودت هم از روز اول ( ببخشید شب اول ) میدونستی

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
قیمت چینی این گوش مشخص هست
قیمت چینی هم مشخص هست
فنلاند یا هر جای دیگه هم لیبلی پیش نیست

گارانتی هم توی ایران برابر با کشک هست
....
دوست عزیز این صحبت های حاشیه را ادامه ندهید
تا به حال چند نفر شدند؟
کی گوشی ها رو تحویل میدهید؟

قيمت عمده (بالاي 100تا) علاء الدين زير 26800 نيست... هركس پايين تر داشت خودم ميخرم تا 1000 تا
به خودتون زحمت بدين يه تماس بگيريد استعلام كنيد قيمت رو

ایشون کل محموله رو یکجا رد کردند دوست عزیز :D

تاييد ميشه

کسی که گردش مالی روزانش انقدر باشه نمیاد برای فروختن یا نفروختنه 4 تا 1202 که اونم مزایده ای میخره میاد میگه فلان جا اشنا دارم بحث کنه البته انقدر سرش شلوغه که نمیتونه بشینه پشته اینترنت ،اینترنت بازی کنه

من براي فروش 4 تا نيومدم اينجا... ما اينارو 20500 خريده بوديم و مشتري نداشت،‌ اومدم اينجا تاپيك زدم كه 100تاشو بفروشم... 100تا... اگه به 100 ميرسيد ميدادم به بچه ها ولي خوشبختانه قيمت يه تكوني خورد و رفت بالا كه ما هم تونستيم تمام 600 گوشي رو يكجا بفروشم... خدا رو شكر :rolleyes:
دوستان دعوت میکنم پست منو تو تاپیک این جناب که برای بار دوم زدن ببینید ( پست 13 که نحسه ) :D

http://forum.persiantools.com/t156304.html

روز اول ( ببخشید شب اول ) که دو تا تاپیک رو زدی گفتم با بچه های پی تی اینکار رو نکن ( چون ماشاالله همشون دستی در بازار دارن ) اصلا به حرفم توجه نکردی و بهم گفتی " شخصیت نادر "

جوابتو اون شب ندادم چون خود جواب چند روز بعدش معلوم میشد .

نه قیمت این گوشی و نه گوشی های دیگه هیچ تغییری نکرده :blush:

گفتم که میخوای جنستو بفروشی بسم الله , ولی چرا با این همه خالی بندی و گفتن قیمت غیر واقعی این گوشی؟!

بازم تاکید میکنم کم خالی ببند

در ضمن مشکلات شخصی اگه با بنده داری بیا تو پی ام بگو . اینجا جاش نیست و نمیام جواب بدم چون جواب رو همه متوجه شدن و خودت هم از روز اول ( ببخشید شب اول ) میدونستی

شما مثل كبك سرتو بكن زير برف، به هرحال به شما ارتباطي نداره كه قيمت گوشي تغيير كرده يا نه، شما كه خريدار نيستي پس گزافه سخن پراني نكن، اگه خريدار بودي و عقل و شعور و ادراك داشتي،‌قبل از خريد يه استعلام ميكني گرون بود نميخري، ديگه بقيه اين صحبت ها به دهن شما زيادي گندست :hmm:;) با حرف 1-2 تا خش و خاشاك مثل تو وجهه من خراب نميشه، وجهه بر ميگرده به مردم داري نه مردم خراب كني...من تو اين فروم بالاي 3-4 ميليون معامله داشتم و خدا رو شكر كسي هم ناراضي نبوده و هميشه هم سعي كردم مردم دار باشم نه اينكه كسي رو از خودم برنجونم.... شما هم به اسپم كردن ادامه بده... اونايي كه منو بشناسن مشكلي با هم نداريم... منم با شما هيچ مشكل شخصي ندارم ولي فكر كنم شما يه مشكلي داشته باشه...:hmm: احتمالا مشكل ژنتيكي و مادرزادي باشه...:Dحل شدني نيست... البته امامزاده زياده، طناب هم زياده... :lol:

جنس مورد معامله در اين تاپيك ديگه موجود نيست لطفا براي خريدش پيغام خصوصي نديد

Last edited:
بالا