• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نویسنده با انشاء قوی

miladvox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
به یک نویسنده ای که انشاء قوی داشته باشه نیازمندم . کاری که نویسنده انجام میده : مطلب حاضر و آماده به همراه عکس به صورت منتشر نشده در اختیار نویسنده قرار میگیره . کاری که نویسنده میکنه متن را به کلی با یک انشاء متفاوت از متن اصلی تغییر میده . چند کلمه کلیدی برای متا میزنه . عنوان مناسب انتخاب میکنه و در اخر مطلب رو ذخیره میکنه .
درواقع کار مهمی که نویسنده انجام میده تغییر متن اصلیست .
نحوه دریافت دستمزد :
بر اساس تعداد کلمه . بابت هر کلمه مبلغ 1.25 تومان دریافت میکنه در واقع اگه یک مطلب 400 کلمه ای بزنه 500 تومان دریافت میکنه . (معمولا تمام پست ها بالای 300 کلمه هست . بین 300 تا 500 کلمه)
تسویه حساب هم به صورت هفتگیه
خوبی کار ما اینه که نیازی نیست برین عکس پیدا کنید و زیر عکس لوگو بزنید و یا برید مطلب انتخاب کنید . همه اینکارها را ما انجام میدیم فقط تنها کاری که میکیند متن را با انشاء کاملا متفاوت تایپ میکنید .
نکته :
هر تعدا پست میتونید بزنید . روزی 1 پست یا 20 پست فقط تنها چیزی که مهمه اعلام کنید که من روزی یک دونه میتونم بزنم منم برنامه ریزی میکنم که این خانم یا آقا یکی میتونه بزنه این خیلی مهمه .

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
سلام بنده هستم
منابع رو خودتون میدید؟
تسویه هفتگی باشه و روزی 20 تا پست میذارم
لطفا سایت را نیز بهم معرفی کنید تا یکی دوتا پست تستی بذارم که اگه خوب بود انشاالله شروع کنیم

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر شما
نحوه همکاری را برای من بفرستید.

بالا