برگزیده های پرشین تولز

نياز به كمك فوري در نوشتن پايگاه داده در اكسسز

kma

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان. من يك دانشجوي ارشد صنايع در گرايش مديريت سيستم و بهره وري هستم. خوب متاسفانه خيلي از برنامه نويسي و كد نويسي سر در نمي آرم و اين روزهادر محل كار به شدت نياز به كار با ديتا بيس دارم. در حال حاضر نياز به يك فايل اكسسز دارم كه اطلاعات مشتريان را ثبت كنيم توش و خود برنامه علاوه بر ثبت در ديتا بيس خودش يك كد هم به طور اختصاصي كه در رنج معيني با قاعده مشخصي (Data Validation; List) به مشتري بده تا ما به مشتري جهت پيگيري اعلام كنيم.
لطفا اگر ممكنه كمكم كنيد.
merci beaucoup
mélancolique vous rapide réponse

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
بهتر بود اطلاعات کاملتری از چیزی که میخواهید، بیان می کردید.

حتماً باید اکسس باشه، mysql نمیخواهید؟

kma

Registered User
لایک‌ها
4
بهتر بود اطلاعات کاملتری از چیزی که میخواهید، بیان می کردید.

حتماً باید اکسس باشه، mysql نمیخواهید؟
هيچ چيز خاصي نيست، يه جدوله با 10 نا فيلد كه شماره تلفن مشتري، نام مشتري ، شماره پذيرش ، و يه سري اطلاعات اينجوريه، مهم اينه كه اون شماره پذيرش رو از يه ليست بخونه و اتوماتيك به ترتيب به مشتري تخصيص بده، در آخر هم بشه از تعدادش بر اساس تاريخ ميلادي روز به به روز يا بر اساس يه بازه زماني كوري گرفت. البته My SQL مطمعنا بهتره اما وقتي اصلا هيچ ديدگاهي نسبت بهش ندارم خوب كاري هم نمي تونم بكنم.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
اون لیستتون به چه شکل است؟

یعنی میشه لیست رو داخل یه جدول در اکسس وارد کرد؟ که هنگام ورود اطلاعات اون فیلدخاص، از جدول مربوطه در اکسس خونده بشه.

kma

Registered User
لایک‌ها
4
يه سري عدده. به اين صورته كه دو رقم اول نمايانگر سال دو رقم بعدي نمايانگر ماه و سه رقم آخر نمايشگر شماره پذيرش از 0 تا 999 است. مي‌خوام يك سطر رو كه پر مي‌كنم اين شماره به طور خودكار تخصيص داده بشه! همين. بقيه اطلاعا هم يك سري TXT هست از قبيل آدرس و شماره تلفن شماره قطعه و ...

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام
بی زحمت یا کامل درخواستتون رو مطرح بفرمائین یا با آدرس ایمیل بنده مکاتبه بفرمائین تا راهنمایی و در صورت نیاز سمپل برای شما بفرستم:
[email protected]

بالا