برگزیده های پرشین تولز

نگهداری ارز ؟ اینجوری

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بله با اجازه فرقشون رو میدونم! منم منظورم دلار های سفید و ابی بودن که تو ایران موقع خرید دلالا بازی درمیارن و همین طور دلارهای زیر ۲۰۰۶ رو که بازم بازی درمیارن در صورتیکه تو خارج این داستانا نیست.

سال ۹۶ به قبل هم در واقع اعتبار دارد چون قابل تعویضه ولی از نوشته شما اینجور برمیومد که کلا بی اعتباره.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
100 دلاری های زیر 1996 منسوخه هستند و سایز تصاویرشون هم فرق میکنه(اصطلاحا تو بازار ظاهرا کله کوچیک!!میگن) در حالیکه رو هر دو عکس فرانکلین هست میتونید تو اینترنت سرچ کنید تا تفاوتشون رو بدونید.این دلارها تقریبا بغیر از آمریکا جای دیگه ای کاربرد نداره و یا خیلی قیمتش پایینه
از سال به بعد 96 هم یکصد دلاری ها با اینکه به دو شکل سیاه و سفید و دلار آبی رنگ(بازم سرچ کنید) هستن که رایج هستن ولی باز هم دلالان محترم دلار های آبی رنگ رو گرونتر میخرن و میفروشن(منبع: بازار)
ولی از لحاظ ارزش بانکی و جهانی همه 100 دلارهای بعد از 1996 ارزش یکسانی دارند .لطفا فریب خیلی از افراد را نحورید.بجز 100 دلاری بقیه دلار ها از 1990 به بعد رایج هستن و اختلاف قیمت در حالت عام ندارن(بازم بعضی جا ها دلالها کرم ریزی دارن)
واقعا 100 دلاری زیر 1996 رو به قیمت روز میخرید؟؟؟؟؟توجه دارید ک هدلار زیر 1996 رو خود فدرال رزرو در سال 1380 منسوخه اعلام کرده ...
در ترکیه تا جایی که اطلاع دارم دلار کهنه و پاره و چسبدارو ...که تو ایران نمیخرن رو راحت بر میدارن ولی منسوخه و اکسپایر رو خیلی بسختی و ارزون چنج میکنن ها...

برای من جالب بود چون اولین بار بود شنیدم دلار اکسپایر میشه
جستجو کردم تمامی سایت ها زدن که پول های قدیمی قابل استفاده هست فقط توی برخی کشور ها مثل اندونزی(خیلی هم روش تاکید شده) یا هند قابل استفاده نیست

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
من خودم یه چند جا سوال کردم تو بازار .. دیدم بله یه سری بامبول و بهانه برای دلار وجود داره که یه سری دلال ها از این ادا ها در میارن سر تاریخ و رنگ دلار و این ها

دیگه حالا نمیدونم.......

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
من خودم یه چند جا سوال کردم تو بازار .. دیدم بله یه سری بامبول و بهانه برای دلار وجود داره که یه سری دلال ها از این ادا ها در میارن سر تاریخ و رنگ دلار و این ها

دیگه حالا نمیدونم.......

توی بازار داخل این داستان ها وجود داره (این به قول شما ادا ها هم الان مطرح هست که دلار رو برای نگه داشتن میگیرن، زمانی که مصرف کننده های واقعی که اسکناس میگیرن برای سفر اصلا رنگ و تاریخ رو نگاه نمیکنن ... ولی الان صرافی ها هم ناز میکنن )
خارج از ایران اصلا رنگ و تاریخ مهم نیست و دلار پاره هم میگیرن

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
همون تشک و بالشت بهترین مکان برای نگهداریه

HermInfinite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بهترین روش نگهداری ارز، خرید تتر (Tether) و نگهداری آن در کیف پول / صرافی هستش.

لطفاً در انتخاب کیف پولتون دقت کنید. که نیاز به KYC (احراز هویت) نداشته باشه.

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
چنانچه تصمیم بر خرید و نگهداری ارز دیجیتال شد باتوجه به زمان نگهداری بلندمدت از تتر USDT استفاده نکنید
ماهیت تتر از نوع متمرکز و تحت نظارت دولت و ارگان های دولتی هست و براحتی قابلیت فریز شدن دارایی شما وجود دارد
برای اطمینان بیشتر جایگزین از DAI خرید کنید و حتما به کیف پول شخصی خودتون انتقال بدید تا زمان فروشش

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
چنانچه تصمیم بر خرید و نگهداری ارز دیجیتال شد باتوجه به زمان نگهداری بلندمدت از تتر USDT استفاده نکنید
ماهیت تتر از نوع متمرکز و تحت نظارت دولت و ارگان های دولتی هست و براحتی قابلیت فریز شدن دارایی شما وجود دارد
برای اطمینان بیشتر جایگزین از DAI خرید کنید و حتما به کیف پول شخصی خودتون انتقال بدید تا زمان فروشش
DAI چی هست ؟

بالا