برگزیده های پرشین تولز

نیازمند ادمین اینستاگرام + درصد فروش

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
سلام دوستان
بنده یک پیج اینستاگرام با محتوای فروش بازی و محصولات دیجیتالی مثل قند شکن و اکانت های مختلف دارم ولی به دلیل مشغله کاری فرصت نمیکنم جواب مشتری رو بدم و پیج بازدهی خوبی داره و حیف هست داره خاک میخوره ( خیلی ها پیام میدن ولی من فرصت پاسخگویی ندارم )
نیازمند یک شخصی هستم که حتما از بازی ها و پلتفرم های بازی مثل استیم و اورجین و یوپلی و ... سر دربیاره
پیج به صورت تخصصی مربوط به بازی و اکانت های کامپیوتر هست و کنسول کار نمیکنیم
دوستانی که تمایل به همکاری دارند لطفا پیام بدن من حاضرم یه درصد از فروش رو بهتون بدم و خودم کار تولید محتوا رو انجام میدم شما فقط پاسخگوی مشتری هستید و پست هایی که بهتون میدم رو آپلود میکنید.
یه مدت که خوب روی پیج کار میکردم تا روزی نهایتا1 میلیون فروش داشتم و پتانسیل خوبی داره پیج.
ممنون
09011367096 رسا

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
من تا حدودی اطلاعات دارم ولی با این درصد پایین فقط میتونم برات آرزوی موفقیت کنم :oops:
الان که شما فروشی به اون صورت ندارید فرد مورد نظر تکلیفش چیه!

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
من تا حدودی اطلاعات دارم ولی با این درصد پایین فقط میتونم برات آرزوی موفقیت کنم :oops:
الان که شما فروشی به اون صورت ندارید فرد مورد نظر تکلیفش چیه!
عزیز منظورم 1 درصد نیست.
به توافق میرسیم سر اون
درکل فقط باید پاسخگو مشتری باشید خرید رو خودم انجام میدم تولید محتوا هم با خودم هست

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
اقا بالاخره وقت و گوشی واعصاب مارم میخوره گوشیمونو که از سر جوب پیدا نکردیم 1 درصد خیلی کمه خب اگه صحبتی هست تو تاپیک اعلام کنید دیگه پشت درهای بسته نباشه

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
اقا بالاخره وقت و گوشی واعصاب مارم میخوره گوشیمونو که از سر جوب پیدا نکردیم 1 درصد خیلی کمه خب اگه صحبتی هست تو تاپیک اعلام کنید دیگه پشت درهای بسته نباشه
عزیز دوتا پست بالاتر رو بخون نوشتم منظورم 1 درصد نیست ...

بالا