• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نیازمند سئو کار فوق حرفه ای

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
سلام و عرض ادب
دوستان متخصص در زمینه سئو ( و روش های اسپم )
یک سایت که هنوز ثبت نشده و میخواهیم خود سئو کار تمام کارهاش رو انجام بده دامنه و هاست و هر بک لینکی هم که بخواد توسط ما خریداری میشه
در کوتاهترین زمان ممکن به هر روش علمی مطابق با قوانین گوگل و یا اسپم فقط سایت رو بالا بیاره
هزینه هم در حد معقول به پیشنهاد سئو کار پس از رسوندن سایت به صفحه 1 گوگل در کلمات کلیدی ما ، پرداخت میشه عرش کردم هزینه معقول
پس تمام مراحل کار از صفر تا 100 بر عهده پیمانکار هست و ما سایت صفحه 1 رو به هر قیمت معقولی که بگه خریداری میکنیم
توجه کنید کوتاهترین زمان ممکن در اولویت قرار میگیره
یعنی هر کدوم از عزیزان که بگه در زمان کمتری سایت رو بالا میاره پروژه رو در اختیار خواهد گرفت
هیچ هزینه ای تا زمانی که سایت به صفحه 1 نیومده پرداخت نمیشه ( قانون کار ما هست پس اسپم نفرستید لطفا اگر تمایل ندارید هیچ اجباری به همکاری با دوستان اسپم فرست نداریم)
سایت که بالا اومد به هر مبلغ معقولی که سئو کار بگه خریداری میشه و روش کار هم اصلا مهم نیست اسپم هم باشه فقط سایت صفحه 1 بیاد
اطلاعات تکمیلی پ.خ میشه
با تشکر از پرشین تولز

winsent

Registered User
لایک‌ها
187
با سلام
در خدمتتون هستیم
جدیدترین کار سئو: فروشگاه دنیای دیجیتالی من / راه اندازی و سئو کمتر از 1 هفته / چهار مطلب اخیر را اگر در گوگل جستجو کنید در 3 رتبه اول می باشد
جستجو کنید در گوگل: باندل دستینی (رتبه دوم) / باندل متال گیر (صفحه اول) / باندل فانتوم پین (رتبه اول)
توجه کنید این مطالب پست ها در 1 هفته اخیر گذاشته شده اند و به همین زودی در رتبه های بالای گوگل آمده اند!

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام
در خدمتتون هستیم
جدیدترین کار سئو: فروشگاه دنیای دیجیتالی من / راه اندازی و سئو کمتر از 1 هفته / چهار مطلب اخیر را اگر در گوگل جستجو کنید در 3 رتبه اول می باشد
جستجو کنید در گوگل: باندل دستینی (رتبه دوم) / باندل متال گیر (صفحه اول) / باندل فانتوم پین (رتبه اول)
توجه کنید این مطالب پست ها در 1 هفته اخیر گذاشته شده اند و به همین زودی در رتبه های بالای گوگل آمده اند!
درود بر شما
پ.خ چک شود

بالا