برگزیده های پرشین تولز

نیازمند شریک | سایت دو زبانه دانلود فیلم

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
نظر تو اینطوریه ! تو ایران یا باید خیلی بخونی یا کلا نخونی که گزینه اول بهتر!

بعدش اینکه قصد دارم اپ بزنم براش که کارم راحت تر بشه

و اینکه قشنگم مگه گفتم الان ختنه کردم؟ شما تو 20 سالگی ختنه میکنید بچه هاتونو؟ :دی / شبیه اکانت فیکایی

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بیخودی نگرد برادر من الان قالب اختصاصی دارم کار میکنم در حد سایت های بزرگ اسپانسرو سرور اولیه ام دارم پست سازم رو قالب سوار میکنم که 80 درصد کارو خودش میکنه ولی. نه شریک مالی پیدا میشه که این وسط پولی بده بهم که صرف نویسنده و اینا بکنیم یا اصلا یکی که بیاد نویسندگی کنه و وقت کافی داشته باشه تو ایران کلا نمیدونم اصلا نمیشه تیمی کار کرد . اخر کار تیمی همش خیانت و ضرره .

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
بیخودی نگرد برادر من الان قالب اختصاصی دارم کار میکنم در حد سایت های بزرگ اسپانسرو سرور اولیه ام دارم پست سازم رو قالب سوار میکنم که 80 درصد کارو خودش میکنه ولی. نه شریک مالی پیدا میشه که این وسط پولی بده بهم که صرف نویسنده و اینا بکنیم یا اصلا یکی که بیاد نویسندگی کنه و وقت کافی داشته باشه تو ایران کلا نمیدونم اصلا نمیشه تیمی کار کرد . اخر کار تیمی همش خیانت و ضرره .
بله سخته ایرانیا کلا نمیتونن کس دیگه ای رو کنارشون تحمل کنن ولی خوشبختانه داداشم کمکم میکنه از نظر مالی مشکلی نیست . خداروشکر :(

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله سخته ایرانیا کلا نمیتونن کس دیگه ای رو کنارشون تحمل کنن ولی خوشبختانه داداشم کمکم میکنه از نظر مالی مشکلی نیست . خداروشکر :(
از لحاظ مالی مشکلی نیست اسپانسر میخوای چکار

بالا