برگزیده های پرشین تولز

نیازمند مترجم انگلیسی به فارسی با قیمت مناسب

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام
نیازمند مترجم انگلیسی به فارسی با قیمت مناسب هستم
متن ها مرتبط به رشته ی مدیریت صنعتی هست
اگر ترجمه به خوبی انجام بشه و قیمت مناسب باشه شما رو به دانشجویان هم کلاسی و هم دانشگاهی که قطعا کارهای زیادی جهت ترجمه خواهند داشت معرفی میکنم

لطفا فقط دوستانی که کاملا به امر ترجمه مسلط هستن وتوانایی ترجمه روان رو دارن و وقت آزاد برای انجام سریعتر ترجمه رو دارن پیغام بدن و یا شماره تلگرامشون رو برای ارسال نمونه کار بفرستن

با تشکر از همگی

گروه ترجمه تخصصی البرز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
اگر ترجمه به خوبی انجام بشه و قیمت مناسب باشه شما رو به دانشجویان هم کلاسی و هم دانشگاهی که قطعا کارهای زیادی جهت ترجمه خواهند داشت معرفی میکنم

لطفا فقط دوستانی که کاملا به امر ترجمه مسلط هستن وتوانایی ترجمه روان رو دارن و وقت آزاد برای انجام سریعتر ترجمه رو دارن پیغام بدن و یا شماره تلگرامشون رو برای ارسال نمونه کار بفرستن

با تشکر از همگی
بالاترین کیفیت ترجمه را با ما تجربه کنید.
گروه ترجمه تخصصی البرز با پشتوانه ای از مترجمین حرفه ای و دانشگاهی فعالیت می کند. ارتقا سطح علمی و نگارشی در رشته های مختلف دانشگاهی و هم چنین جنبه های مختلف کسب و کار و تجارت بین الملل هدف ماست. در همین راستا، مترجمین و نیروی های فنی گروه ترجمه تخصصی البرز با گذراندن مراحل مختلف صلاحیت سنجی به ما می پیوندند .

گروه ترجمه تخصصی البرز آمادگی خود را جهت همکاری با دانشجویان، اساتید، موسسات، سازمان ها ، انتشارات و نشریات، ادارات و شرکتهای تجاری-بازرگانی برای خدمات زیر اعلام می دارد:

1- ترجمه تخصصی دانشگاهی ،ترجمه پایان نامه ، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه متون عمومی و...

2.ترجمه های شرکتی،حقوقی، بازرگانی-اداری، سازمانی و...

3.ویرایش مقالات انگلیسی isi

بر ای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ir-translate.com مراجعه فرمایید.ویا با شماره 09124648967 تماس حاصل فرمایید.

hsn.rhm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و احترام
موسسه ترجمه و چاپ دکتر همیار (https://drhamyar.com) اولین موسسه در سطح کشور است که موفق به اخذ مجوز رسمی در زمینه ارائه خدمات مشاوره، ترجمه تخصصی و چاپ مقالاتو انتخاب نشریه شده است. این موسسه متشکل از مترجمان حرفه ای ایرانی و خارجی، اساتید دانشگاه های مختلف و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور (از جمله :دانشگاه تهران، تربیت مدرس، خوارزمی، صنعتی شریف، خواجه نصیر) می باشد که در راستای خدمت رسانی و انتقال تجربیاتشان به هموطنان عزیز (شامل: اساتید گرامی و اعضای هیات علمی دانشگاه ها، پژوهشگران و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی) با مدیریت آقای آرش یوسفی گردهم آمده اند.

موسسه ترجمه و چاپ دکتر همیار فعالیت خود را از سال 1389 با محوریت ترجمه تخصصی، مشاوره و چاپ مقالات، و برگزاری دوره های آموزشی آغاز کرده و خوشبختانه توانسته است اعتماد بسیاری از شرکت های بزرگ، موسسات انتشاراتی، پژوهشگران، اساتید محترم، و دانشگاه های معتبر در سطح کشور را جلب کند.

* با کمک موسسه دکتر همیار (https://drhamyar.com) پژوهش های خود را به نحو احسن ترجمه و در بهترین نشریه ممکن به چاپ برسانید!

Last edited:

maryamsayfee

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام

با تشکر از همگی
شرايط رو برام پ خ كنيد لطفا

بالا