برگزیده های پرشین تولز

نیازمند مشاور و طراح سایت

leksoz

Registered User
لایک‌ها
23
من طراحی میکنم زیر زیر زیر قیمت...
با هر نوع سیستم مدیریت محتوا و هر گونه امکانات و پشتیبانی کامل
کلیه کاراشو خودم میکنم همراه اموزش تکمیلی توضیحی و فایل پی دی اف و فیلم تصویری
ادرس سایتهای نمونه کارم:
گروه صنعتی بیستون(منتظری)تولید کننده درب و پنجره های دوجدارهupvcو توری های پیشرفته

آسفا - تکنولوژی|اوقات فراغت|سلامتی و زندگی|مسافرت|فرهنگی و هنری|ورزشی|عمومی|درسی و دانشگاهی|محیط زیست|تاریخی و مذهبی|ادبی|علمی|پزشکی|خبری

سایت مشک133 - پایگاه اطلاعاتی عشاق العباس علیه السلام

دوست داشتید پیغام بدید...

XEYEX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید

برای مشاوره و راه اندازی در خدمت هستم، پیام خصوصی رو بررسی کنید

با تشکر

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان بنده قصد راه اندازی یک سایت دارم

اما اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم . بنابراین ...

1- نیازمند مشاور تخصصی جهت انتخاب دامین ، هاست ، طراحی و سئو و ... (کلا به چه چیزهایی نیاز داریم ؟)

2- بودجه با مبلغ اندکی شروع میشه ولی ترجیح میدم با یک نفر یا یک تیم کار کنم که تا برای توسعه حتی در چند سال آینده هم ساپورتمون کنه

3- طراحی انحصارا باید متفاوت باشه . چون ایده و محتوای سایت توسط متخصصین صنعت گردشگری انجام شده .

4- سایت باید به راحتی توسط شخص غیربرنامه نویس آپدیت بشه . (سیستم مدیریت محتوا اگر اشتباه نکنم CMS )

5- لطفا فقط کسانی در این مناقصه شرکت نمایند که این کار رو به عنوان پروژه بلند مدت در نظر میگیرند .

محبت بفرمایید قیمت و کلیات پیشنهادات خودتون رو فقط در همینجا مطرح کنید . (در پیام خصوصی فقط جزییات رو مطرح بفرمایید )

با سپاس
تقی زاده

سلام
نمیدونم به نتیجه ای رسیدید یا نه
اگر میخوایید روی سیستم های آماده کستومایز بشه وردپرس جوملا دروپال گزینه های خوبی هستن که هسته ی سیستم رایگان هست شما هزینه ی ماژول نویسی رو باید پرداخت کنین که تو همین پی تی بعضی از دوستان همچین کارایی انجام میدن ، هر وقت با کسی به نتیحه رسیدن خوشحال میشم تو انتخابی که کردین به شما راهنمایی کنم یعنی بهتون میگم هزینه رو بهتون معقول داده یا همینطوری واسه یه سیستم آماده قیمت داده به شما
اما اگر میخوایین کار طولانی انجام بدید فقط باید دنبال اشخاص حقوقی باشین که بتونین پیگرد انجام بدید نه اشخاص حقیقی همچنین سطح بودجه شما در حد یه تیم برنامه نویسی و طراحی باید باشه ، میتونین با شماره 09111261671 تماس بگیرین ، به سئوالات شما سعی میکنم روشن و ساده جواب بدم اگر به نتیجه رسیدین طبق شرایطی که میگم قراداد ببندید

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
سلام بنده در خدمتم ولی اگر میشه جزییات بیشتر رو برای بنده ارسال کنید

بالا