برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک نفر با تسلط کافی به HTML و JavaScript ،حق العمل محفوظ

farhad021

Registered User
لایک‌ها
110
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک اسکریپت فروش کارت شارژ از شرکت رایانمهر خریداری کردم و وبسایت e3ell.ir رو باهاش راه اندازی کردم.
متاسفانه این شرکت امکان استفاده از قالب اختصاصی رو نمی ده و فقط باید از قالب های آماده ی اونها استفاده کرد.ولی یک بخش برای اعمال تغییرات در قالب تعبیه کردند که باید کد های javascript رو داخلش نوشت و ذخیره کرد.
من الان به یه سری تغییرات در قالبم احتیاج دارم و نیاز به کسی دارم که بیاد کد های اونها رو با نهایت بهینه و پر سرعت بودن واسم بنویسه.
شرکت رایانمهر خودش یه سری کد داده که البته کاربردشون خیلی محدوده ولی برای آشنایی عزیزان با اون،کد ها رو می ذارم:
کد ارائه شده برای تغییر رنگ پس زمینه ی سایت:
کد:
<script type="text/javascript">
$(function () {
$('body').css({'background-color':'orange'});
});
</script>

کد ارائه شده برای تغییر رنگ متن:
کد:
$(function () {
$('body').css({'background-image':'url(http://echargesite.com/wp-content/uploads/2012/09/host.png)'});
});
</script>
کد ارائه شده برای تغییر تصویر پس زمینه:
کد:
$(function () {
$('body').css({'background-image':'url(http://echargesite.com/wp-content/uploads/2012/09/host.png)'});
});
</script>

ولی با این کد ها نمی شه کاری از پیش برد.
کاری که من می خوام انجام بدم رو با تمام جزئیات در این عمس ها توضیح دادم:
بخش اول:تغییرات در صفحه ی اصلی سایت (هم در خرید کارت شارژ هم برای شارژ مستقیم ایرانسل):
1.jpg

بخش دوم: ایجاد تغییرات در صفحه ی پرداخت برای شارژ مستقیم ایرانسل :
2.jpg

دوستان من افزونه ی firebug رو در فایرفاکس نصب کردم ولی به دلیل نداشتن دانش کافی نتونستم باهاش کار کنم.
می دونم که این کار ها واسه یه HTML کار،شاید نیم ساعت کار باشه،ولی به هر حال هر دوستی که بتونه کد های مورد نظرم رو بهم بده یه حق العمل کوچیک هم طبق توافق بهش تقدیم می کنم.
با تشکر

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
در خدمتم. پ.خ بدین اوکی کنم براتون.

بالا