برگزیده های پرشین تولز

نیازمند DVD مادربرد Maximus VI Formula

just1unique1god

Registered User
لایک‌ها
119
با عرض سلام

مادربرد سری ROG ایسوس یعنی Maximus VI Formula رو دست دوم خریدم. جعبه و دی وی دی اون رو نداشت.

از دوستان کسی که این مدل مادربرد رو داره، لطف کنه، اطلاع بده تا ازش دی وی دی مادربرد رو بگیرم و رایتش کنم. خیلی متشکرم

فایل های ضمیمه

• Maximus-VI-Formula9.jpg
    Maximus-VI-Formula9.jpg
    353.7 KB · نمایش ها: 20
  • ASUS_Maximus_VI_Formula-1.jpg
    ASUS_Maximus_VI_Formula-1.jpg
    91 KB · نمایش ها: 17
Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نیازی به این کار نیست دوست عزیز
از این لینک میتونید همه درایورهای مادربردتون رو دانلود کنید
روی کادر جلوی اون قسمت که نوشته " Please select OS " کلیک کنید و ویندوز موردنظرتون رو انتخاب کنید بعدش هم دانلود ...

just1unique1god

Registered User
لایک‌ها
119
نیازی به این کار نیست دوست عزیز
از این لینک میتونید همه درایورهای مادربردتون رو دانلود کنید
روی کادر جلوی اون قسمت که نوشته " Please select OS " کلیک کنید و ویندوز موردنظرتون رو انتخاب کنید بعدش هم دانلود ...
ممنون از راهنماییتون. ولی به غیر از این موارد، چند نرم افزار کاربردی اختصاصی دیگه همراه هر کدوم از مادربردها هست که جایی نتونستم پیداشون کنم.

Last edited:

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
ممنون از راهنماییتون. ولی به غیر از این موارد، چند نرم افزار کاربردی اختصاصی دیگه همراه هر کدوم از مادربردها هست که جایی نتونستم پیداشون کنم.
چه نرم افزاری ؟

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
فکر کنم این نرم افزارایی که میخوای چون بین همه مادربردای ایسوس مشترکه برای همین تو بخش دانلود هر مادربرد بصورت جداگانه نیست و باید از جای دیگه ای داخل خود سایت ایسوس جدیدترین نسخشونو دانلود کنی
ولی یه چیز مهم . داشتم دنبال نرم افزاریی که میخواستی میگشتم به این لینک برخوردم
تو یه بخشش نوشته بود :
Dual Intelligent Processors 5 که نسخه بهینه سازی شده و ارتقاء یافته Dual Intelligent Processors 4 به شمار می رود در پکیج AI Suite 3 یکی از مهمترین و کاربردی ترین نرم افزارهای موجود در DVD راه انداز این مادربرد محسوب می شود.

من فکر کنم آخرین نسخه AI Suite که دانلود کنی همه اینایی که میخوای داخلش باشه مثل :
AI Suite
Dual Intelligent Processors 5
TPU
EPU
Fan Xpert 4
DIGI+ Power Control
Way Optimization
Turbo App

من داخل خود سایت ایسوس که پیدا نکردم لینک دانلود نرم افزار Ai Suite III ولی این لینک دانلود ببین لطفا
دانلودش نکن چون برا مینبرد ASUS Z87 Deluxe هستش با اینکه تاریخ آپدیتش برا یکی هفته پیشه
داخل لینک یه نگاه به اسکرین شات یا عکسهایی که از محیط نرم افزار گرفته شده بنداز . با اینکه اسم نرم افزار AI Suite III هستش ولی بالای همه عکسا اسم اون یکی نرم افزاری که دنبالشیو نوشته
اون لینک اولی هم که برات فرستادمو بصورت کامل بخون توش نکات خیلی مفیدی در مورد این نرم افزار گفته
الان گیج شدم نمیدونم باید دقیقا دیسک مخصوص مادربرد خودتو نصب کنی که داخلش DIP4 هست یا یه نسخه دیگه AI Suite که برای یه مادربرد جدیدتره و داخلش DIP5 هستو هم میتونی نصب کنی
فکر کنم مینبرد تو DIP4 و Fan Xpert 2 رو ساپورت کنه نه ورژنای بالاترشو . البته فکرم نکنم اینجوری باشه که اصلا بتونی جدیدترشم نصب کنی چون ورژنای جدیدترش با سخت افزار مینبردای جدیدتر که بایوس و چیپ های جدیدتری داره کار میکنه

ai-suite-iii-3.jpg

Last edited:

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
تمام محتویات دیسک هر مادربرد روی سایت هست
این برد قدیمیه و برنامه هایی که میگید برای ویندوز ۱۰ نیست
برای AI Suite ویندوز 8.1/7 رو انتخاب و لینک See All Downloads زیر Utilities رو کلیک کنید لیست کامل باز میشه میبینید

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
تمام محتویات دیسک هر مادربرد روی سایت هست
این برد قدیمیه و برنامه هایی که میگید برای ویندوز ۱۰ نیست
برای AI Suite ویندوز 8.1/7 رو انتخاب و لینک See All Downloads زیر Utilities رو کلیک کنید لیست کامل باز میشه میبینید

امید نظرت در مورد پست من چیه
اینو درست میگم که مثلا DIP5 و Fan Xpert 4 با بایوس و چیپهای جدیدتر سازگارن و رو مینبردای نسل 1150 کار نمیکنن ؟

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
امید نظرت در مورد پست من چیه
اینو درست میگم که مثلا DIP5 و Fan Xpert 4 با بایوس و چیپهای جدیدتر سازگارن و رو مینبردای نسل 1150 کار نمیکنن ؟
کامل پست رو نخوندم ولی تو صفحه دانلود باید See All Downloads رو کلیک کنید بیشتر موارد مخفی هستن!
در مورد اون ۲ تا از پشتیبانی ایسوس پرسیدم (Maximus VI Formula):

Upon checking here, this motherboard has ASUS Dual Intelligent Processors 4 with 4-Way Optimization but for the FanXpert, it shows that it's only for FanXpert 2

بهرحال عموما بیشتر درایورهارو از مادربردهای جدیدتر با پارت های مشابه میگیریم تست کنید شاید نسخه های جدیدتر کار کردن پشتیبانی هیچوقت پیشنهاد نمیکنه که عموما در مورد درایور درست نیست ولی در مورد این برنامه ها خودش گفت:

As for this Omid, the software detects the chipset from the motherboard, and if the chipset of your motherboard is not the same as the other motherboard, it will not work

بالا