برگزیده های پرشین تولز

نیاز به راهنمایی در مورد انتخاب زبان برنامه نویسی

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من میخوام یه پروژه نرم افزاری کلاینت/سرور رو انجام بدم . میخوام بدونم استفاده از کدوم زبان برنامه نویسی کار رو راحت تر پیش میبره، امکانات بهتری رو در اختیار میزاره ، در صورت نیاز به ابزار های جانبی این ابزار ها در دسترس باشند و مهمتر از همه با CPU Performance کمتری میتونه بهم جواب بده ؟

انتظاری که از برنامه دارم اینه که نسخه ی روی کلاینت یه پیام برای نسخه ی روی سرور ارسال کنه و نسخه روی سرور با توجه به اطلاعات دریافت شده، یه سری اطلاعات مرتبط رو از یک پایگاه داده از جنس Access و یا SQL رو خونده و دوباره برای نسخه کلاینت ارسال کنه .
نظر خودم بیشتر روی VisualBasic هست چون یکی دو تا برنامه این مدلی (Small Chat) دیدم که با این زبان برنامه نویسی شده بودند . خواستم نظر اساتید محترم رو هم بدونم تا بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم .

متشکرم .

bayazee

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
این موضوع بستگی داره به خودت ! برنامت و انتظاراتی که ازش داری و خواهی داشت !!
برنامه در چه حدی هست ؟ کجا باید اجرا شه ؟ چقدر اجرای درستش مهمه ؟
ولی در حالت کلی با هر زبانی می شه اینو پیاده سازی کرد بستگی داره با چی راحت باشی .
اما بنظر من خوبه که مدتی با هر کدوم از زبانها آشنا بشی و کار کنی یا حتی روی هر کدوم یه هفته وقت بگذاری و تحقیق کنی و یک زبان برای خودت انتخاب کنی و بصورت جرفه ای بهش وارد بشی و کار کنی .

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست کنید

2381282-0912

www.farazweb.com

در ضمن یکسری جزوه ، فیلم آموزشی و پروژه به صورت رایگان در سایت موجود می باشد.

بالا