برگزیده های پرشین تولز

هانیه توسلــــــــــی

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
خواهشا بی خیال این لوس بازی ها شید
باشه ولی خاطرش تمسخر آمیز بود.
هانيه توسلى خب قیافش خوبه اون معصومیت توی چهره اش جون می ده برای فیلم های رمانتیک و عشقولانه و حتی ترسناک (چون آسیب پذیره!) استیل بدنی مناسبی هم داره !
مشکل اصلی که همه ی بازیگرای زن ایرانی دارن (و همینطور مرد) رشد نمی کنن.! خوب وارد می شن . ستاره می شن کمی می درخشن و تکراری می شن.!
انگار چیزی یاد نمی گیرن ! یا اصلا نمی خوان یاد بگیرن.تلاشی برای بهبود خودشون نمی کنن .
یه مثال کوچیک! همین آنجلینا جولی. خیلی خوب رشد کرد خیلی از ژانر ها رو کار کرد حتی با کارگردان هایی که خیلی هم خوب نبودن کار خوب بیرون داد و کلا رشد قابل توجهی کرد. محبوبیتش هم روز به روز بیشتر می شه .

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
هانیه از سریال غریبه و بعد شام آخر و بعد از اون شبهای روشن کافه ستاره پیشرفت خوبی داشت و به عقب بر نگشت و همش سیر صعودی طی کرد

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:rolleyes: خاطره خاطره ست.دیگه لوس و غیر لوس نداره.

در ضمن خودتون خواستین که واستون بگم. و فقط همین خاطره نبود.ما توی جمعی که داشتیم عکس و خاطره زیاد داریم.

ولی از پاک کردن پست من پیداست که یه سری طرفدارای افراطی غیر منطقی هستین که فقط دوست دارین تایید بشین.:hmm:

خب موفق باشین.

شاید یه تاپیک زدم به نام "خاطراتم از هانیه توسلی" اون وقت اونجا همه آزادن که هرچی میخوان ،با توجه به قوانین فروم ،بنویسن!:D

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:D راستی هانیه توسلی خیلی لوسه و خاطراتشم مثل خودش میشه!

راستی یکی از دوستایی که با من اومده بود و از نزدیک دیدش از هانیه خانم امضا خواستن.

ایشون هم با کلی ذوق گفت که تا حالا کسی ازش امضا نخواسته بوده و همه باز از این سوتی دادنش تعجب کردیم.

و امضا داد .اونم چه امضایی:lol: چه خطی!

اگه سرمو نمیبرین و ترورم نمیکنین میتونم واستون بذارم!
امضای پوستر شبهای روشن!;)

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663

راستی یکی از دوستایی که با من اومده بود و از نزدیک دیدش از هانیه خانم امضا خواستن.

ایشون هم با کلی ذوق گفت که تا حالا کسی ازش امضا نخواسته بوده و همه باز از این سوتی دادنش تعجب کردیم.

ببین عزیز من نگفتم ننویس من افراطی هم نیستم ولی به عنوان اینکه یکی از بازیگرهای خوب ما هست می خواستم نقد کارهاش رو با شما دوستان انجام بدم ولی از شانس قشنگم شمایی که این قدر ازش دل خورید و بدتون میاد به تور من خوردید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
:rolleyes: خاطره خاطره ست.دیگه لوس و غیر لوس نداره.

در ضمن خودتون خواستین که واستون بگم. و فقط همین خاطره نبود.ما توی جمعی که داشتیم عکس و خاطره زیاد داریم.

ولی از پاک کردن پست من پیداست که یه سری طرفدارای افراطی غیر منطقی هستین که فقط دوست دارین تایید بشین.:hmm:

خب موفق باشین.

شاید یه تاپیک زدم به نام "خاطراتم از هانیه توسلی" اون وقت اونجا همه آزادن که هرچی میخوان ،با توجه به قوانین فروم ،بنویسن!:D
به نظر من که جالب بود!
به نظر من اگر این جا نمیزارن یه تاپیک بزن توش همه خاطراتت رو ازش بنویس! چون این دوتا که بامزه و جالب بود!
اونم امضاشم بزار ببینم چطوری پوستر رو خط خطی کرده!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
آره به نظر من تاپیک جداگانه باز کن و خاطراتت رو بنویس. من اصلا خاطرتو نخوندم فقط شندیم که نوشتی و حذف شده و متاسفانه این هم خیلی تفکر زشتیه که هر چی رو که دوست نداریم حذف کنیم. پس خوبه فکر تاپیک دیگه ای باشی. این تاپیک تقریبا مرد فقط برای کسانیکه عشق هانیه هستند خوبه.

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
چی حذف شده؟. چرا ماجرا رو علمی تخیلی می کنید ؟ فقط مدیر می تونه پست پاک کنه .
این مگه خاطره شما نیست ؟ :
یادم میاد زمان اکران شبهای روشن به اتفاق کارگردان و ... دعوت شده بودن دانشگاه.

آی این دختر موقع حرف زدن لوس بود.آی لوس بود .آی با موبایلش sms بازی میکرد و دوست داشت جلب توجه کنه!

آخر سر وقتی دید خیلی دیگه ضایع شده گفت از شوق دیدن همکلاسیهام هست که اینقدر ذوق زده شدم!

مجری برنامه اومد...کلاس واسش بذاره و گفت:خانم توسلی در فیلم شبهای روشن احساس عجیبی رو القا میکردن . مثل اینکه واقعا جای شخصیت اصلی هستن. همیشه چشماشون خیس بود و غم ... رو به مخاطب نشون میداد.خانم توسلی ، در مورد این احساستون بگین . شما همیشه چشاتون یه نمه خیس بود و خیلی مسلط بودین به نقشتون و خوب گریه میکردین.

طرف اصلا حواسش نبود که مجری برنامه چی میگه و داره ازش تعریف میکنه.یهو برگشت جواب داد که:نه اون اشکا؟
نه! اون خیسی چشام مال سرمای خیلی زیاد شب فیلم برداری بود!
اصلا نتونستم توی اون فیلم گریه کنم.همش اشک مصنوعی بود!اتفاقا کارگردان، آقای فلانی هم خیلی روی من کار کردن تا گریه کنم،ولی نتونستم.

همه خندیدن و خانم از خنده بقیه یه کم تعجب کرد.وقتی دوزاریش افتاد حسابی قرمز شد.

ولی بدتر از همه مجریه بود که حسابی ضایع شده بود.

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
حالا این همه بازیگر خوبتر - چرا گیر دادی به این بازیگر خوب!!!!

sepanta_sabeti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر حقیر هم اون یکی از بهترین بازیگران زن است که در حقش ظلم شده.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
من نمی دونم آخه من چیو پاک کردم.
اون کسی هم که نظر داده حداقل بره آرشیو رو بخونه بد ابراز همدردی کنه.
اصلا بحث تایپیک رو به کل منحرف کردید تبریک می گم موفق شدید

sepanta_sabeti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا در حقش ظلم شده؟؟ :blink:

چه چیزی باعث شده که چنین نظری داشته باشید؟

اینکه جایزه ای را قراره حق ایشون باشه دو دستی تقدیم بی لیاقتهای دیگه کنند. فک کنم بهش میگن ظلم.!!

daeialborz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
26
اول طرفدار ایشون بودم اما بعدا دیدم که متاسفانه خیلی خودشون رو می گیرند و گمان می کنند یه چیزی تو مایه های کاترینا زتا جونز یا کیت وینسلت و .... اند !!!! (توی تلویزیون بارها چنین مساله ای مشاهده شد)

متاسفم

مگر از نزدیک دیدید؟من ندیدم تو برنامه ی تلویزونی بیاد...
هیچ کس به اندازه ی نیکی کریمی و کتایون ریاحی خودش رو نمی گیره این 2 نفر من زمانی کشته مردشون بودم اما.............

در هر صورت ما می خوایم در مورده هنرش صحبت کنیم نه اخلاق

ببینید هنرمندها 99% واقعاً خودشون را می گیرند و اون یک درصد هم خواسته یا ناخواسته این مشکل را دارند.روابط اجتماعیشون خیلی ضعیفه
ولی خوب قصد ما ازدواج که نیست! قصد نقد هنری است
:D یادم میاد زمان اکران شبهای روشن به اتفاق کارگردان و ... دعوت شده بودن دانشگاه.

آی این دختر موقع حرف زدن لوس بود.آی لوس بود .آی با موبایلش sms بازی میکرد و دوست داشت جلب توجه کنه!

آخر سر وقتی دید خیلی دیگه ضایع شده گفت از شوق دیدن همکلاسیهام هست که اینقدر ذوق زده شدم!

مجری برنامه اومد...کلاس واسش بذاره و گفت:خانم توسلی در فیلم شبهای روشن احساس عجیبی رو القا میکردن . مثل اینکه واقعا جای شخصیت اصلی هستن. همیشه چشماشون خیس بود و غم ... رو به مخاطب نشون میداد.خانم توسلی ، در مورد این احساستون بگین . شما همیشه چشاتون یه نمه خیس بود و خیلی مسلط بودین به نقشتون و خوب گریه میکردین.

طرف اصلا حواسش نبود که مجری برنامه چی میگه و داره ازش تعریف میکنه.یهو برگشت جواب داد که:نه اون اشکا؟
نه! اون خیسی چشام مال سرمای خیلی زیاد شب فیلم برداری بود!:blink:
اصلا نتونستم توی اون فیلم گریه کنم.همش اشک مصنوعی بود!اتفاقا کارگردان، آقای فلانی هم خیلی روی من کار کردن تا گریه کنم،ولی نتونستم.

همه خندیدن و خانم از خنده بقیه یه کم تعجب کرد.وقتی دوزاریش افتاد حسابی قرمز شد.

ولی بدتر از همه مجریه بود که حسابی ضایع شده بود.:D
تا پخته شود خامی(خطاب به هانیه)
ولی در ادامه صحبتم یکی از بازیگران زن سینمایی ایران یک مدتی دورادور می شناختمش خوب تحویل می گرفت.بعد از 3 سال رفته رفته کلاسش بیشتر شد.اولش تعجب کرد می خواستم بهش بگم تو که خاکی بودی و اینا ولی بعدش دیدم کاملاً عادیه
هنر منظورتون قيافشه!؟ اگر قيافه نداشت که تعطيل بود!
مهناز افشار و گلزار و خیلی های دیگه تا مدتها بویی از هنر نبرده اند.کم کم یکم(بیشتر از یکم نه) بهتر می شوند
هانیه اگر حسی بازی نمی کنه لااقل مصنوعی هم بازی نمی کنه

daeialborz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
26

بگذاری بد نیست.ولی خوب لوس بودن نشونه بدی نیست بالاخره اینم یه نوعشه
در لوسی هنوز کسی به پای بهاره رهنما نمی رسه:lol: :lol: :lol:

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:D از بهاره رهنما گفتین!
اونم از خوده.وقتی میامد دانشگاه دوستاشو ببینه بچه اش رو میداد دست این و اون.یه جورایی اصلا به بازیگر و دانشجو بودن نمیخورد.مثل خانومای خونه
169.gif

ولی فکر میکنم با توسلی قابل قیاس نباشه ،کلاس کار و شخصیت توسلی خیلی بهتره.

از مسافرت برگردم عکسای اونو هم میذارم.خودش و بیبی کوچولوش!
راستی هنوز از من ناراحتین؟:blush:
اگه موجود اضافه ای هستم یه اشاره ای بکنین.آخه قرار بوده فقط در مورد کارها و بازی هانیه توسلی بگین ،نه خاطرات لوس!:blush:​

sepanta_sabeti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D از بهاره رهنما گفتین!
اونم از خوده.وقتی میامد دانشگاه دوستاشو ببینه بچه اش رو میداد دست این و اون.یه جورایی اصلا به بازیگر و دانشجو بودن نمیخورد.مثل خانومای خونه
169.gif

ولی فکر میکنم با توسلی قابل قیاس نباشه ،کلاس کار و شخصیت توسلی خیلی بهتره.

از مسافرت برگردم عکسای اونو هم میذارم.خودش و بیبی کوچولوش!
راستی هنوز از من ناراحتین؟:blush:
اگه موجود اضافه ای هستم یه اشاره ای بکنین.آخه قرار بوده فقط در مورد کارها و بازی هانیه توسلی بگین ،نه خاطرات لوس!:blush:​

می تاییدم:rolleyes:

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
خوب بچه ها در مورده شبهای روشن هانیه حرف بزنیم..

من این فیلم رو تا حالا 3 بار دیدم و هر بار توی تنهایی این فیلم رو باید توی تمر کز کامل نگاه کرد

به نظر من یکی از قوی ترین فیلم های سینما ی ایران هست

sepanta_sabeti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بچه ها در مورده شبهای روشن هانیه حرف بزنیم..

من این فیلم رو تا حالا 3 بار دیدم و هر بار توی تنهایی این فیلم رو باید توی تمر کز کامل نگاه کرد

به نظر من یکی از قوی ترین فیلم های سینما ی ایران هست

دوباره می تاییدم

بالا