• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

های کلیک - جدیدترین روش درآمد از پاپ آپ

ahmadi68

Registered User
لایک‌ها
101
واریزی دوم من در عرض چند ساعت انجام شد

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام به همه
بالاخره وقت شد و قوانین رو سروسامون دادم
قوانین استفاده از خدمات سایت های کلیک
لطفا اونایی که عضو هستند و قبلا نخوندند حتما یکبار بخونند، البته طولانیه.
مرسی

سلام

عزیز 4 بار تصفیه در ماه کم نیست به نظرتون ؟ شاید بهتر باشه افزایشش بدید ... .

ooghry

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

عزیز 4 بار تصفیه در ماه کم نیست به نظرتون ؟ شاید بهتر باشه افزایشش بدید ... .
حقیقتش نظری نداشتم فکر کردم هفته ای یکبار خوبه دیگه.
شما از سیستم های مشابه خبر داری؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

من فکر کنم اگه 3 بار هم به مای پاپ اپ درخواست میدادم می ریخت و محدودیت خاصی نداشت.. .

به نظرم وقتی تعداد کاربران تون زیاد شد محدودیت ها رو بزارید .. چون از اول کار اضافه بشه ممکنه بعضی ها زیاد راضی نباشن... البته هر طور خودتون میدونین...

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
سلام یه سایتمون رو ثبت کردیم تایید کنید لطفا
برای کاربرای پرشین تولز فرقی قائل هستید؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

خوب اخوی اینجوری من دارم حساب میکنم باید ماهی 200-250 هزار تومن واریزی داشته باشم با این موضوع محدودیت واریزی به مشکل میخورم، میخوام حداقل به 20-30 تومن هر دفعه رسید برداشت کنم

ooghry

Registered User
لایک‌ها
261
من فکر کنم اگه 3 بار هم به مای پاپ اپ درخواست میدادم می ریخت و محدودیت خاصی نداشت.. .

به نظرم وقتی تعداد کاربران تون زیاد شد محدودیت ها رو بزارید .. چون از اول کار اضافه بشه ممکنه بعضی ها زیاد راضی نباشن... البته هر طور خودتون میدونین...

خوب اخوی اینجوری من دارم حساب میکنم باید ماهی 200-250 هزار تومن واریزی داشته باشم با این موضوع محدودیت واریزی به مشکل میخورم، میخوام حداقل به 20-30 تومن هر دفعه رسید برداشت کنم

انشاالله تو همین یکی دو روز فکری برای این مشکل می کنم و کد رو تغییر میدم و اطلاع رسانی می کنم.
ممنون از نظراتتون

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خوب دوستان عزیز، 24 ساعت تمام کدشون رو گذاشتم روی سایت ها :D
توی 24 ساعت برای من 2.619 تا آی پی شمرده ک فکر کنم همون چیزی باشه با های استیت تست کردم، از نظر شمارش کاملا سیستم تایید میشه، فقط میمونه از نظر واریزی + اینکه مدیر سیستم یکم بیشتر با ما راه بیان قیمت رو ببرن بالاتر :D

ooghry

Registered User
لایک‌ها
261
خوب دوستان عزیز، 24 ساعت تمام کدشون رو گذاشتم روی سایت ها :D
توی 24 ساعت برای من 2.619 تا آی پی شمرده ک فکر کنم همون چیزی باشه با های استیت تست کردم، از نظر شمارش کاملا سیستم تایید میشه، فقط میمونه از نظر واریزی + اینکه مدیر سیستم یکم بیشتر با ما راه بیان قیمت رو ببرن بالاتر :D
نظر لطفا شماست، امیدوارم های کلیک همینجور stable بمونه.
در مورد قیمت شما میتونی در مورد های کلیک بابت هر کدوم از سایت هات یه review بنویسی و بابت پاپ آپ هر سایتت 3 ریال افزایش پیدا می کنه.

moji69

Registered User
لایک‌ها
27
مهمترین چیز مسئله پرداختیه و اگر هفته ای باشه اصلا بدرد نمیخوره باید براساس درامد باشه مثلا هر 10 هزار تومان واریز باشه و زیر 24 ساعت پرداخت بشه چون دیگه من نمیتونم به هیچ سیستمی اعتماد کنم توی یه سیستم 26 هزار تومان موجودی دارم یک ماهه ازشون خبری نیست توی یه سیستم دیگه 12 هزار تومن هنوز پرداخت نکردن و خبری ازشون نیست یعنی همین الانش نزدیک 40 هزارتومان این سیستم ها از ما خوردند اگر پرداختی داره سیستمتون اونم با سقف ما کد رو توی سایت میذاریم.
الان مای پاپ اپ فقط بوده که پرداختی رو به موقع پرداخت می کنه.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
نظر لطفا شماست، امیدوارم های کلیک همینجور stable بمونه.
در مورد قیمت شما میتونی در مورد های کلیک بابت هر کدوم از سایت هات یه review بنویسی و بابت پاپ آپ هر سایتت 3 ریال افزایش پیدا می کنه.

ممنون از شما
اون موضوع review گفتید بله قبول دارم، الان هم review هارو نوشتم و منتظر تایید شمام، اما بازم 2.3 نسبت به بقیه سیستم ها کمه، منتظر اون قولی هستم ک توی پ.خ بهم دادین و قرار شد برسی کنید :D

ooghry

Registered User
لایک‌ها
261
ممنون از شما
اون موضوع review گفتید بله قبول دارم، الان هم review هارو نوشتم و منتظر تایید شمام، اما بازم 2.3 نسبت به بقیه سیستم ها کمه، منتظر اون قولی هستم ک توی پ.خ بهم دادین و قرار شد برسی کنید :D
داداش من آدم شیتیل می خواد که وای نمیسته وسط میدون داد بزنه، طرف مقابل رو میبره یه گوشه باهاش حرف میزنه :D
ولی انصافا من قولی یادم نمیاد به شما داده باشم.

Last edited:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
از سایت من حدود 3500 تا امروز شمرد ، از نظر شمارش 100 درصد تایید میشه ، فوق العاده بود :)
طبق شناختی هم که دارم ، پرداخت ها هم ایشون بدون مشکل اوکی میکنند .

راستی امکانش هست واسه منو از درگاه بانکی سایتم واریز کنید ؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
از سایت من حدود 3500 تا امروز شمرد ، از نظر شمارش 100 درصد تایید میشه ، فوق العاده بود :)
طبق شناختی هم که دارم ، پرداخت ها هم ایشون بدون مشکل اوکی میکنند .

طبق امارگیر سایتتون چندتا آی پی بازدید داره ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من ریویو نوشتم و تایید شده و تعرفه نوشته شده الان 2.3 هست برای سایت های من اما نباید تاثیری بر مبلغی ک قبلا شمرده شده داشته باشه؟! چون هنوز درخواست واریزی ندادم و فکر میکردم وقتی تعرفه تغییر کنه این تغییر برای همه کلیک های شمرده شده حساب میشه!

ooghry

Registered User
لایک‌ها
261
می دونم که قوانین رو خوندی:
قوانین استفاده از خدمات سایت های کلیک
6.1 پرداخت درآمد ها از طریق واریز به عابر بانک عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد و در حال حاضر هیچ روش پرداخت دیگری وجود ندارد.

متاسفانه شرمندتم،راه دیگه ای وجود نداره.

ahmadi68

Registered User
لایک‌ها
101
من ریویو نوشتم و تایید شده و تعرفه نوشته شده الان 2.3 هست برای سایت های من اما نباید تاثیری بر مبلغی ک قبلا شمرده شده داشته باشه؟! چون هنوز درخواست واریزی ندادم و فکر میکردم وقتی تعرفه تغییر کنه این تغییر برای همه کلیک های شمرده شده حساب میشه!

سلام
برای من به این صورت بود که تعرفه جدید در آخر شب که هزینه ها مشخص میشه برای تمام اون روز اعمال میشه و بر روزهای قبلی تاثیری نداره
من فکر کنم نظرم ظهر تایید شد و آخر شب که حساب کتابها تو سایت درج شد همه پاپ اپ های اون روز با تعرفه جدید محاسبه شدن

بالا