• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هر ایرانی 12میلیون‌ تومان نرم‌افزار غیرقانونی دارد

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
حیرت انگیزه با این همه پول نفت این همه صرفه جویی این همه بدبخت هستیم در تمام موارد فلاکت در اول لیست قرار میگیریم چه میکنن این ?؟

کدوم پول نفت؟ کی نفت مارو میخره؟تاپیکو منحرف نکن باوو

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
بنده خودم عن قریب به یک ترابایت نرم افزار غیر قانونی دارم و مشت محکمی بر دهان و اقصی نقاط بدن استکبار می زنم. این 12 میلیون در فضای سایبری و جنگ نرم از غنائم کشور های متخاصم و بلاد کفر حساب می شه و هر اندازه که می توانید نرم افزار غیر قانونی را مجانی ذخیره کنید که از شیر مادر حلال تر است. لکن دل خوش به چند نرم افزار مجانی نباشید آب و برق را مجانی می‌کنیم، اتوبوس را مجانی می‌کنیم معنویات و روحیات شما را عظمت می‌دهیم شما را به مقام انسانیت میرسانیم!

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
یه بار من داشتم برای چندتا خارجی با افتخار تعریف میکردم که تا حالا یه پنی هم برای بازی و نرم افزار ندادم همش رو دانلود و کرک کردم
بعد دیدم همشون چپ چپ نگاه میکنن نگو جریان اینه...

ارسال شده با شیپینگ رایگان

p.e.y.m.a.n

Registered User
لایک‌ها
19
تابستون 91 یکسری گردشگر خارجی اومده بودن شیراز مجتمع PC سنتر
فکر کنم نفری 500 هزار تومن نرم افزار خریدن
تو دست هر کدومشون که نگاه میکردم مجموعه نرم افزار گینک و لورد بود با کلی بازی و نرم افزار دیگه

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
بنده خودم عن قریب به یک ترابایت نرم افزار غیر قانونی دارم و مشت محکمی بر دهان و اقصی نقاط بدن استکبار می زنم. این 12 میلیون در فضای سایبری و جنگ نرم از غنائم کشور های متخاصم و بلاد کفر حساب می شه و هر اندازه که می توانید نرم افزار غیر قانونی را مجانی ذخیره کنید که از شیر مادر حلال تر است. لکن دل خوش به چند نرم افزار مجانی نباشید آب و برق را مجانی می‌کنیم، اتوبوس را مجانی می‌کنیم معنویات و روحیات شما را عظمت می‌دهیم شما را به مقام انسانیت میرسانیم!

ما شما را شما را به عنسازیت میرسانیم

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
به نظرم ما جزو کشورهای الان فقیر.قدیم خیر .کلا ایرانی جماعت برعکس هستند موقعه ارزونی کسی خارج نمی رفت حالا تند خارج می زن قول می دم برا عکس تو فیسبوک

خوب یک فنو ایرانیها خیلی خوب بلد هستند اونم اینه بندازو از زیرش در برو

اکثر نرم افزارها که کرک میشه تداخل ایجاد میشه تو ویندوز بازی و کلا .انجا هم اشه دهن سوزی نیست رفتم یه شهر لند ویندوز اورجینال بگیرم میگه DVD نمی دیم از روش کپی میشه سریالشو می فروشیم و بعد برید تو سایت دانلود کنید

در کل پول نقد به اندازه کافی دارن خواستند می خرند ولی مثل مشروب می مونه از اینجا بخری حال بهت می ده یا از انجا؟

aboskolo

Registered User
لایک‌ها
157
ویندوز 8 اینترپرایس تو دبی به پول ایران 900 تومان
نسخه پرو 240 تومان

من پرو گرفتم برا 7 پشتم بسته دیگه عمرا اورج بگیرم

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
بدو بیا نرم افزارامو حراجش کردم....10 میلیووون:lol:

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
بعد برین بگین ایران بده تا چن ساله اینده اگه سیستمامونو بزاریم تو خزانه دولت پولدارترین کشور دنیا میشیم اصن بهتره کاسبی را بندازیم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ایران از نظر قانون کپی رایت واقعا بهشته!

حالا نرم افزار به کنار...

فیلم و بازی رو بگید!!!

من یک ترابایت فیلم دارم..عمرا هیچ آمریکایی همچین آرشیوی رو مجانی داشته باشه!!! همه رو دانلود کردم با اینترنت مفت و نامحدود محل کار :دی

فیلم و بازی به کنار!!

آلبوم موسیقی رو بچسب!!!!

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
اگه فکر کردی فقط ایران از نرم افزار و برنامه و بازی کرک شده استفاده میشه، باید بگم زهی خیال باطل.
یه سر برو سایت های دانلود تورنت، آخرین نسخه کرک شده محصولات Adobe و Autodesk رو میبینی که از seed گرفته تا peer همه شون از آمریکا و اروپا هستند. وقتی راحت میتونن مفت و مجانی دانلود کنن مگه خرن برن پول بدن مایکروسافت و امثالهم رو چاق کنن؟
اونا اگه از ما بیشتر دانلود نکنن کمتر دانلود نمیکنن.
هیچم با هیچی تو ویندوز تداخل و اینچیزا ایجاد نمیکنه. من اصلا خود ویندوزم کرک شده س! با چی تداخل کنه حاجی؟!؟

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
باز هم توهین به شعور مردم و کوچک کردن مردم ایران از جانب خود ایرانی ها...
بزرگترین سایت های وارز و تورنت و ... توی اروپا و آمریکا هست. warez-bb و tehparadox ایرانی هستن؟ piratebay؟ اکثر ترکرهای تورنت توی اروپا مخصوصا بخش های مرکزی و شرقیش هستن.
توی خارج هم دلیل دارن از اینکه بخوان اوریجینال بگیرن:
1) امنیت بیشتر نرم افزارها.
2) بخاطر اینکه اگر کارشون رو منتشر کردن، هزارتا نرم افزار سازنده به کپی رایت گیر ندن. مثلا موتورهای بازی که باید لیسانسشون رو خرید.
3) برخورداری از پشتیبانی مناسب
4) استفاده از منابع آنلاین (مثلا بازی ها یا برخی موتورهای بازی که برخی از منابعشون آنلاین هست).
5) استفاده ی اقتصادی و درآمدزا از یک نرم افزار.
و ...

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
حتی اگه کپی رایت هم آزاد بشه، این ننگ تحریم رو دوش ما ایرانی ها(یا بهتر بگم ما وب مستر ها) هست
ما حتی برای آپدیت ویندوز هم باید از قند شکن استفاده کنیم !
هنوز ایران به جایی نرسیده که قانون کپی رایت رو بزاره (شاید 60 سال آینده این ممکن بشه)
ما نسلی هستیم که از بیرون تحریم، از داخل فیلتر !

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
من ویندوزمو از پایرت بی گرفتم تازگیا هم سایت ایزوهانتو بستن پایرت بی هم با پایرت براوزر باز میشه در کل بهترین راه همون دانلوده

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
خو مگه یک فرد معمولی تو ایران چه قدر دارمد داره که بره لایسنس بخره؟
این قانون خیلی هم خوبه
فقط باید برای برنامه نویسا و توسعه دهنده های داخلی به شدت رعایت بشه

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
خو مگه یک فرد معمولی تو ایران چه قدر دارمد داره که بره لایسنس بخره؟
این قانون خیلی هم خوبه
فقط باید برای برنامه نویسا و توسعه دهنده های داخلی به شدت رعایت بشه
دقیقا :general601::general711:

بالا