برگزیده های پرشین تولز

همفکری کاربران در جهت پیشرفت بخش در آمد اینترنتی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دوستان همکار
من این تاپیک را زدم جهت همفکری و بررسی بخش در آمد اینترنتی با زیر شاخته های
اگر وب مستر هستید (یا اگه میخواهید وب مستر بشید ) : ویژه وب مسترها

اگر جزو کاربران عمومی اینترنت هستید و میخواهید از راه هایی به مراتب آسان تر کسب درآمد کنید : ویژه کاربران عمومی

اگر در مورد تجارت آنلاین فعالیت میکنید : تجارت آنلاین

اگر در مورد سیستم های مالی آنلاین ، نکته ها و ترفند های این رشته سوالی دارید یا فعالیتی میکنید : سیستم های مالی آنلاین

چه پیشنهاداتی دارید؟ کدوم بخش ها بنظر شما راکت و بدون فعالییت هست؟
چه بخشی پیشنهاد می کنید اضافه بشه؟
و موراد این چنینی..
دوستان لطفا اسپم نکنند تا بحث به حاشیه نره.

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
بنظرم اولین راهکار اینه یکی دو بخش زیر مجموعه ادغام بشن.

2. ساماندهی تاپیک ها هست.
خدا را شکر بچه های همکار جا انداختن کمتر کسی میاد تاپیک خرید و یا فروش می زنه.

3. پخش شدن تاپیک ها در بخش های دیگه هست. الان هر کی تاپیک و سوال دارم مستقیم میاد تو بخش وب مستران می زنه که درست نیست.

4.خرید و فروش پاپ داریم تاپیک می زنند اینجا و...

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
معرفی سایت و وبلاگ و فروشگاه اینترنتی داریم.
به نظرم یه زیرمجموعه با عنوان "معرفی سایت" به بخش وبمستر ها اضافه بشه بهتره.
و یه بخش "معرفی سیستم های کسب درآمد" هم میتونه باعث بشه که بخش وبمستر ها تخصصی تر بشه (یعنی فقط بحث درباره مشکلات فنی سایت ها٬‌سئو و...)

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
اگه یک موردی دیگه هم هست بحث بازارچه هست
الان تو بازارچه یک بخش داریم به عنوان "" خدمات وب مستری "" که واقعا کاربر سر در گم می کنه.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
بنظرم اولین راهکار اینه یکی دو بخش زیر مجموعه ادغام بشن.

2. ساماندهی تاپیک ها هست.
خدا را شکر بچه های همکار جا انداختن کمتر کسی میاد تاپیک خرید و یا فروش می زنه.

3. پخش شدن تاپیک ها در بخش های دیگه هست. الان هر کی تاپیک و سوال دارم مستقیم میاد تو بخش وب مستران می زنه که درست نیست.

4.خرید و فروش پاپ داریم تاپیک می زنند اینجا و...

آقا میتونید تمام سیستم ها رو به عنوان زیر فروم بیارید اینجا تو قابلیت های پرشین تولز هم هست

اگه تمام بخش ها یه جا جمع بشه واقعا عالی هستش

برای سیستم های فروشگاهی و پاپ آپ این ها هم یه زیر مجموعه درست کنید که برن زیر این سیستم و دیگه اینجا تبدیل نشه به اسپم خانه فروشگاه ها و پاپ آپ ها

و مهمترین نکته این که اینججا قدرت سیستم آموزشیش رو از دست داده ف میتونید یه قسمت آموزش برای اینجا بزارید که کلا موارد آزمایشی رو ببرید تو اون سیستم

کلا اگه بخش بخش بشه اول کار یه مقدار سردرگمی پیش میاد ولی خیلی سیستماتیک تر میاد بالا و بعد از چند وقت جا میافته

elco

Registered User
لایک‌ها
211
سلام
حمید جان چند تا چیزو بگم :

مشکل اصلی اینه که هیچکدوم از تاپیک هایی هم که ایجاد میشه تو موضوع خودش پیش نمیره

دوم اینکه مشکل همه ما اینه که هیچوقت راهیرو که مناسب باشه و به درد یکی دیگه بخوره نمیایم اینجا بگیم و نمیدونم چیه شاید حس رقابته شاید طمع باشه یا حسادت و ....

خیلی ها هستن اینجا خیلی خوب بلدن چطوری کسب درآمد کنن یا سایتشونو ببرن بالا و تو کارشون پیشرفت کنن اما تجربه هاشونو و ... رو در اختیار بقیه نمیزارن

اگر این مشکل حل بشه یعنی ما این اخلاقمونو بزاریم کنار و همه چیو در اختیاز همدیگه بزاریم فک کنم زیاد طول نکشه که هم تو کارمون موفق میشیم هم یه کم وب از این آشفتگی در میاد

وگرنه هزاران تاپیک هم زده بشه اما همکاری نشه فایده نداره

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
1- دو بخش زیر باید به نظر بنده ادغام بشن چون یکیش که کلا مرده
تجارت آنلاین
سیستم های مالی آنلاین
----------------------------------------------------
2- یه بخش معرفی سایت های کسب درآمد وبمستران اضافه بشه که این پاپ آپ ها و سایت مثل این اونجا معرفی بشن

3- کلا هم لطفا جلوی تبلیغ و اسپم در قسمت وبمسترا رو بگیرید الان پر شده از لینک زیرمجموعه و ...

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
من یک پیشنهاد مرتبط دارم که در راستای پست اول تاپیک نیست!
هر روزه توی بخش «کار و سرمایه و تجارت» چندین تاپیک با موضوع کسب و کار اینترنتی زده میشه (همین الان توی صفحه اول این بخش 5 تاپیک با موضوع کسب و کار اینترنتی هست) پیشنهاد میکنم مدیران ترتیبی بدن تا این تاپیکها به بخش «کسب درآمد از اینترنت» منتقل بشه تا مرکزیت این بخش در مورد اینگونه موضوعات حفظ بشه و بخش رونق بیشتری بگیره (اگر بشه ترتیبی داد که سوالات مهم و تکراری دسته بندی بشن و یک تاپیک FAQ داشت و همچین یک تاپیک سوالات و مشکلات فکر میکنم بخش اثرگذاری بیشتری خواهد داشت)

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
چرا هست.مرتبطه
پیشنهاد خوبیه اینم.

هر روزه توی بخش «کار و سرمایه و تجارت» چندین تاپیک با موضوع کسب و کار اینترنتی زده میشه (همین الان توی صفحه اول این بخش 5 تاپیک با موضوع کسب و کار اینترنتی هست) پیشنهاد میکنم مدیران ترتیبی بدن تا این تاپیکها به بخش «کسب درآمد از اینترنت» منتقل بشه تا مرکزیت این بخش در مورد اینگونه موضوعات حفظ بشه و بخش رونق بیشتری بگیره (اگر بشه ترتیبی داد که سوالات مهم و تکراری دسته بندی بشن و یک تاپیک FAQ داشت و همچین یک تاپیک سوالات و مشکلات فکر میکنم بخش اثرگذاری بیشتری خواهد داشت)

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
کاربران فعال وب مستران کیا هستن؟

کاربرای قدیمی فقط توگفتگو بین وبمستر ها دیگه اگه بیان فعالیی بکنن والا بقیه همه در رفتن

تو قسمت های دیگه هم اکثر دوستان زیاد فعالیت ندارن والا مگه برای معرفی سیستمی پاپ آپی یا معرفی شغلی

یه کم دیر جنبیدین برای زنده کردن این قسمت انجمن ، ولی مااهی رو هر وقت از آب بگیرید بو میده خخخ :general703:;)

یه کم باید سیستم به سمت گسترش علمی تر بره ،یعنی سیستم های بازار یابی و سیستم های تولید و کارآفرینی تو حوزه وب بهش بیشتر پرداخته بشه اگه میخوایم انجمن دوباره جون بگیره ، والا بخوایم فقط با تغییر و جابجایی نتیجه ایی حاصل نمی شه ، چرا چون یک افراد همون افرادن و دو تغییر خاصی به جز لینککردن 4 تا قسمت به هم بیشتر اتفاق نیافتاده

من یه زمانی خودم جز آدم هایی بودم که می گفتم اطلاعات باید شیر شه همه اطلاعات ، ولی هر چی میریم جلو تر می بینم اشتراک گذاری اطلاعات در جهان سوم یه بن بست بزرگ هستش ، چون افراد فقط مصرف کننده هستن و توی تولید نقشی ندارن البته از نظر من قسمت خالی لیوان بیشتر از نیمه هستش ولی میشه بازم رشدش داد و سیستم رو کشید بالا ، الله اعلم

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
مسئله آخر که یادم رفت بگم اینه که به خاطر نبود تفکر علمی و درست سیستمی که می خواید بالا بیارید فعلا باید بر محوریت خودتون باشه و بعد یواش یواش بقیه روهم بکشونید توش ، چون در حال حاضر همه مصرف کننده هستن و کسی حتی نمی یاد نظر بده متاسفانه

آقا بسم الله استارت رو بزن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
امکانش هست این تاپیک ها رو لینکشو برام بفرستید.
یا در همین جا پست کنید

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
امکانش هست این تاپیک ها رو لینکشو برام بفرستید.
یا در همین جا پست کنید
درآمد روزانه از اینترنت از 30 هزار تومان تا یک میلیون تومان(باید ها و نبایدها)
کارو کاسبی علی اکسپرسی ها خوابید...
معرفی کانال آموزشی و خبری در حوزه کسب و کار اینترنتی
مجموعه فرصت های شغلی اینترنتی ایده آل برای همگان در سراسر کشور
معمولا روزانه چند تاپیک با موضوعات مشابه ارسال میشه گذشته از اینکه توی تاپیکهای سوال کسب درآمد همیشه هستند دوستانیکه کسب و کار اینترنتی را پیشنهاد میدهند و بعضا کلا مسیر تاپیک عوض میشه و به سمت کسب و کار اینترنتی میره

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
یه بخش زیرمجموعه ای چیزی بزنید این تازه به دوران رسیده ها که سایت پاپ اپ زدن برن اونجا هی تو پستشون بنویسن آپ آپ :)

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
بالا