برگزیده های پرشین تولز

همه چيز درباره موبايل

zoheir1982

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من اينجارو باز كردم چون فكر كردم همين يه قلمو كم داره اينجا.. هركي چيزي ميدونه در مورد موبايل سيم كارت فيش سيم كارت خريد فروش نقد اقساط فرق شماره ها انواع گوشي امكانات گوشي ها باطري ها عمرشون قيمتشون ترفندهاي گوشي ها و.... بنويسه.. بيشتر تو مايه هاي بيزينس موبايل باشه بهتره فكر كنم! 8)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من چند وقته تو فکرم افتاده یه قسمت خرید و فروش اینجا راه بندازم شاید طرفدار داشته باشه!
کسی نظری داره؟!

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
كآ{ ×وىى÷ ىآىد ى÷ فك{ى ىك،ى ىوآِ ىوآِ آى،جآ آ} ؛آلـ ىك،وآ×ـ ×آ{ج ىِ÷ و آ} آى، چ،دـآ /وَو‘ ف{آـ{ ى{÷ /ـو /وَو‘آـ دىگ÷ ÷/ ف‘آل ىِ÷ ×ىلى ‘آلى /ىِ÷ /ُلآ د{ /و{د ى{،آ/÷ ،وىٍى إى{ وى و ىآ ×{ىد و ف{وِ و .... ى{و ÷ٍـى/ـ

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
كآ{ ×وىى÷ ىآىد ى÷ فك{ى ىك،ى ىوآِ ىوآِ آى،جآ آ} ؛آلـ ىك،وآ×ـ ×آ{ج ىِ÷ و آ} آى، چ،دـآ /وَو‘ ف{آـ{ ى{÷ /ـو /وَو‘آـ دىگ÷ ÷/ ف‘آل ىِ÷ ×ىلى ‘آلى /ىِ÷ /ُلآ د{ /و{د ى{،آ/÷ ،وىٍى إى{ وى و ىآ ×{ىد و ف{وِ و .... ى{و ÷ٍـى/ـ

صدا خوب نمياد پاتو از روي سيم تلفن بردار ;)

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
من اينجارو باز كردم چون فكر كردم همين يه قلمو كم داره اينجا.. هركي چيزي ميدونه در مورد موبايل سيم كارت فيش سيم كارت  خريد فروش نقد اقساط فرق شماره ها انواع گوشي امكانات گوشي ها باطري ها عمرشون قيمتشون ترفندهاي گوشي ها و.... بنويسه.. بيشتر تو مايه هاي بيزينس موبايل باشه بهتره فكر كنم! 8)

به نظر خيلي خوب مياد. من هستم. كسي در مورد برنامه نويسي براي گوشي هايي كه دات نت يا جاوا ساپرت ميكنن چيزي ميدونه؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

:D :D :D

zoheir1982

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چي شد پس؟كسي تحويل نميگيره چرا؟! :(

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
همه چيز درباره موبايل... بيشتر تو مايه هاي بيزنس... سوال من بدون جواب... كسي تحويل نميگيره

حافظ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

:D :D :D

:D ;) ;) :D :D
bgrroll.gif

lol.gif

haha.gif

قییژ..قییژ

مرسی

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آقا من صد سال پيش يك جكي گفتم تا الان مي خندي .. حالا ناراحت نباش.. وينك!

Eb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من دنبال یه مدل موبایل نوکیا می گردم که:
ظریف و خوش دست و زنانه باشه ( من نمی دونم چرا طراحان نوکیا به این قضیه توجه چندانی ندارن!)
ترجیحا دوربین دار باشه، دوربین عکاسی منظورمه، قابلیت ضبط فیلم برام مهم نیست. (در ضمن مشخصات دوربین عکاسیش رو هم بنویسین برام. یه سوالم هم اینه که کیفیت این عکس هایی که می گیره چه طوره و آیا قابل مقایسه با دوربین های عکاسی دیجیتال با همون مگاپیکسل هست یا نه؟ کیفیت عکس های دیجیتالش برام مهمه)
رابطه ش با کامپیوتر بدک نباشه!
اگه مموری کارت بخوره بهتره
قابلیت پخش موزیک هم برام مهم نیست.
قیمتش هم حداکثر حول و حوش سیصد تومن باشه.
کسی اینجا می تونه راهنمایی کنه؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اول اینکه این تاپیک مال دو سال پیشه، از کجا پیداش کردین :blink:

اما بعد، توی گوشی های دوربین دار مگاپیکسلی نوکیا (که همه شون کارت حافظه می خورن و فیلم برداری هم می کنن و موزیک هم پخش می کنن) ظریف ترین و خوش دست ترینشون اینه، قیمتش هم حدود 300 تومنه اما کیفیت دوربین عکاسی ش چندان رضایت بخش نیست:
6230i100nn.jpg

.:.​

اما اگر کیفیت دوربین براتون مهمه و هنوز هم اصرار دارین که نوکیا باشه، این مدل کیفیت دوربین خیلی خوبی داره، قیمتش حدود 420 تومنه، خیلی هم خوش دسته اگرچه چندان ظریف نیست:
6630563ns.jpg

بالا