• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چيز درباره Emulator ها

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از shervinrs :
براي PS2 كه اصلا فكرش رو هم نكن. ولي مال PS نسبتا خوب كار ميكنه (با مقداري دردسر). به انجمن هاي Persiangamers.com و Bazicenter.com هم مي توني سر بزني.
ضمنا پيشنهاد مي كنم بازي هاي Nintendo 64 رو تست كنيد كه هم قابل دانلودن (در اندازه هاي كمتر از 60 مگ) و هم بازيهاش كيفيت خوبي داره (تا اواخر سال 2001 ساخته ميشدند) و Emulator ش هم به خوبي كار ميكنه.
راستی آیدی هامن چقدر شبیه:D

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سایت برای بازی های آمیگا(Amiga) می خواستم، من خودم سراغ دارم ولی لیستش خیلی کمه .
از کمکتون ممنون میشم.

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا پس چی شد این بازی های آمیگا رو یکی به ما بگه کجا گیر میاد.:( :( :(

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت درد نکنه ولی این چیزی که گفتی به درد من نمی خوره چرا:
1-من اصلا از تورنت خوشم نمیاد چون فایل هاش همه سنگینه.
2-من دنبال یک سری بازیه خاص هستم که اسمشون رو نمیدونم و به خاطرشون 150MG فایل از اینترنت نمیگیرم.

به هر حال هرکی یه سایت خیلی خوب بدون VOTE می دونست که بازیهاش هم زیاد باشه بگه.
مگه این آمیگا از N64 بالاتره که چیزی ازش گیر نمیاد.:blink: :blink: :( :( :( :( :(

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت درد نکنه ولی من چندتا از سایت هاش رو گشتم یا آمیگا نداره یا Vote داره. به هر حال من خودم یه سایت پیدا کردم ولی زیاد جالب نیست. اسمش RomWorld هست بازیهاش خیلی کمه و اصلا در حد آمیگا نیست. به هر حال اگر کسی یه چیزی پیدا کردد ما رو هم خبر کنه.:eek: :eek: :eek:
راستی کسی میدونه تو بازار میشه بازی های NeoGeo ، CPS1 ، CPS2 روی دی وی دی یا سی دی پیدا کرد آگر آمیگا رو هم سراغ داشتید بگید.

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ کس هیچی تمیدونه ؟ خوب پس یه سایت بگین که بازی های NeoGeo CPS1 CPS2 رو با Romset های جدید بزاره ممنون.:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

hamid_gherti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يه بازي بود قديم فكر كنم بازي ميكرو بود يارو چاقو ميزد معروف به چاقو زن اگه اسمشو بلدين بگين. فقط اسمشو:cool:

hamid_gherti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن يه سايتيه همه جور بازيه ميكرو سگا مگا نيتندو . ايكس باكس . پلي استيشن1.2 همه رقم ميتونيد دانلود كنيد فقط بايد اسمشو بلد باشيد چون بر اساس حروف الفبا دسته بندي شده. بريد حال كنيد . ولي اسراف نكنيد http://www.romnation.net/srv/roms/genesis/m.html :D

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام می دونم به اینجا زیاد ربط نداره ولی خوب تاپیک بهتری جز این رو ندیدم .
من دونبای چندتا بازی PS1 می گردم (تو بازار نه اینترنت) این بازی ها اینان:
CastleVania:TSOTN
Final Fantasy 7 & 8 & 9

و Coron Cross و Parasite Eve 2

هرکس خبر داشت این بازیها رو کجا تو تهران می فروشند من رو خبر کنه.

ebrahim18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بازی کارتونی مثل سونیک یا خرگوش که قدیما تو سگا بودن که گرافیک نسبتا خوبی هم داشته باشه . حجمش هم زیر 100 مگ باشه . سخت نباشه . تو همون مایه ها که گفتم یا تومایه های قارچ خور . دمتان قیژ

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
من خیلی از این بازی ها دارم...
فوتبالیستها.
قارچ خور.
سونیک کامپیوتر .
ورمز هم چیز خوبیه.
اگه می خوای بهت می دم...

ebrahim18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون من سونیک رو تا آخرش رفتم یه بازی جدید میخوام که با پی سی اجرا بشه جاز رو تا آخر رفتم اگر خرگوش یا تو اون مایه ها باشه ممنون میشم . خودم سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
احتمالا منظورتون بازي Tiny toon سگا هست.اين بازي رو ميتونيد از سايتهاي rom مثل romhustler.net پيدا كنيد.

mohammadmehdi_g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ebrahim18 :
خیلی ممنون من سونیک رو تا آخرش رفتم یه بازی جدید میخوام که با پی سی اجرا بشه جاز رو تا آخر رفتم اگر خرگوش یا تو اون مایه ها باشه ممنون میشم . خودم سرچ کردم نتونستم پیدا کنم.

من پیشنهاد میدم donkey kong از کنسوله super nintendo رو از دست ندین.rom و emulator اون رو میتونی از www.coolrom.com پیدا کنی:D

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چی شد بابا یکی جواب ما رو بده.:D :D :D

hesam-Gammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا میشه برای اجرای بازی های ps2 روی کامپیوتر یه نرم افزار معرفی کنید.

ممنون میشم:)

بالا