برگزیده های پرشین تولز

همه چيز درباره HTC SHIFT٠

Hemmati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حق با شماست، ولی کاربری آن کاملا تجاری است. افراد بسیار کمی را در شهر می شناسم که نیاز به حمل لپ تاپ با خود دارند. و آن عده هم تریج می دهند یک سونی وایو بخرند و احتمالا یک پاکت پی سی یا ان 95. این دستگاه نه یک لپ تاپ کامله نه یک تلفن همراه درست حسابی!

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حق با شماست، ولی کاربری آن کاملا تجاری است. افراد بسیار کمی را در شهر می شناسم که نیاز به حمل لپ تاپ با خود دارند. و آن عده هم تریج می دهند یک سونی وایو بخرند و احتمالا یک پاکت پی سی یا ان 95. این دستگاه نه یک لپ تاپ کامله نه یک تلفن همراه درست حسابی!
جالبه که بدونین تا حالا حدود 30 نفر در 2 ماه گذشته شیفت رو روی سایت ما پیش سفارش کردن و مدام هم واسه اطلاع از موجودیش در ایران با بنده تماس میگیرن اکثرا دوستانی که از ما advantage خرید کردند تو فکر تعویضش با shift هستند . فکر میکنم این دستگاه وقتی وارد ایران باشه مورد استقبال قرار بگیره و کسانی که همین الان منتظر وارد شدنش به بازار ایران هستند کم نیستند .

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جالبه که بدونین تا حالا حدود 30 نفر در 2 ماه گذشته شیفت رو روی سایت ما پیش سفارش کردن و مدام هم واسه اطلاع از موجودیش در ایران با بنده تماس میگیرن اکثرا دوستانی که از ما advantage خرید کردند تو فکر تعویضش با shift هستند . فکر میکنم این دستگاه وقتی وارد ایران باشه مورد استقبال قرار بگیره و کسانی که همین الان منتظر وارد شدنش به بازار ایران هستند کم نیستند .

آقا خیلی خوشحال شدم که بعد از مدتها یه خبری ازتون شد!!کم پیدایین قربان!!؟
راستی،شما کدوم مدلشو میارید،30 یا 60 گیگ؟و قیمتشو چند گذاشتین؟
ممنون.

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا خیلی خوشحال شدم که بعد از مدتها یه خبری ازتون شد!!کم پیدایین قربان!!؟
راستی،شما کدوم مدلشو میارید،30 یا 60 گیگ؟و قیمتشو چند گذاشتین؟
ممنون.
سلام قربان
خواهش میکنم . کم سعادتیم .
فکر میکنم 30 گیگ بیاد به بنده قول 20 اسفند رو داده بودند ولی متاسفانه باز بد قولی کردند و احتمالا عرضه در ایران واسه 20 فروردین باشه . به نظر با توجه به قیمت بالا وارداتش یه مقدار ریسکش بالاس البته طالب و مشتریش هم کم نیست .
موفق باشین.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
یک ریویو فارسی خوب از سایت digikala
S7300070.sized.jpg

Main-Console.jpg

لینک

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جالب بود .
ظاهرا بااین دستگاه نمیشه مکالمه صوتی داشت و از سیم کارت صرفا بابت سرویس های دیتا میشه اسفاده کرد .

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دیروز بالاخره شیفت رو بصورت اینترنتی با قیمت $1,549.95 از طریق یکی از دوستانم خرید کردم .
احتمالا 2-3 روز دیگه امریکا میرسه دستم و تا 2-3 هفته دیگم ایرانه .
جوری که من دیدم نمیشه باهاش مکالمه داشت ولی شنیدم میشه به یه طریقی رام ای که این امکان رو داشته باشه بشه روش نصب کرد .

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
احتمالا با هندزفري ميشه باهاش مكالمه انجام داد !

چون اگه موبایل نبود تو جی اس ام ارینا نمیگذاشتنش !

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان شیفت بالاخره به ایران رسید ....
قیمت 1،950 فروش اینترنتی و 1،980 فروش مستقیم فروشگاهی ...

بالا