برگزیده های پرشین تولز

همه چيز در مورد سامسونگ D880

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام...خوبی؟:cool:

منم برای یکی از رفقا خریدم....این بابا اصلا برنامه و بازی این حرفها نمیخواد...فقط یه گوشی میخواد دو تا سیم کارت 0912 اش روش کار کنه...که چون اون چینی ها به درد نمیخورن من بهش d880 رو پیشنهاد دادم....مشکل شارژ هم زیاد براش مهم نیست....:)

این رو بگم:

رفتیم طبقه 6 ام...به یارو گفتم یه D880 بده....قبلش پرسیدم گفت بله همزمان دو تا سیم کارت رو کار میکنه...ما هم از همه جا بی خبر گفتیم خب حله دیگه...گوشی رو باز کردیم و سیم ها رو انداختم روش...گوشی رو روشن کردم...دیدم نوشته limited service :blink: گفتم چیه جریان...گفت...سیم هاتون چیه؟ گفتم دو تا 0912....گفت اقا اینا با یدونه 0912 و یه ایرانسل کار میکنن با دو تا 0912 کار نمیکنن..:blink: ما رو میگی...جلوی این رفیقمون داشتیم ضایع میشدیم...:p

گفتم چه ربطی داره؟ یکسری اراجیف بلغور کرد...اره کارخانه گوشی سازی ها با هم قرار داد بستن گوشی 2 سیم نزنن...اگر میزنن یه جوری بزنن یکی اش اعتباری باشه :blink: ....جدا ببین سطح سواد ملت فروشنده رو...گفتم گوشی براش چه فرقی میکنه نوع سیم کارت؟ ...گفت اره دیگه اینجوریه...

من یه لحظه یادم افتاد limited service تو سامسونگ ها یعنی تو یه منطقه هستیم که انتن نمیده یا خط ها فوق العاده مشغوله...

گفتم بده من خودم درستش میکنم...پول رو دادیم و اومدیم بیرون...از علاالدین هم اومدیم بیرون...زیر پل حافظ دیدم هر دو تا خطش مثل بنز پر شد و هر دو تاش هم 0912 و به هردو هم میشد زنگ زد :happy:....

مبارک باشه
عجب داستانی داشته
icon10.gif

آقا با کیپدش هم کار کردی ؟ برای SMS

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
عجب.چه حرفها.
معنیش چه جالبه این limited service.دی.
مبارکش باشه.D780 هم هست که 2 سیم کارته است ولی اون اسلایدی نیستcandy bar هست.فکر کنم ارزونتر هم باشه.

آره اتفاقا اونم بهش گفتم...منتها اولا میخواست کشویی باشه که خدا بده برکت..هرکی کشویی میخواد فقط سامسونگ!! بعدش هم دوربین اون 2 معمولی هست ولی مال d880 خب 3.2 اتوفوکوس دار هست اینطوری شد که d880 خرید....

مبارک باشه
عجب داستانی داشته
icon10.gif

آقا با کیپدش هم کار کردی ؟ برای SMS

چاکریم اقا...اره بد داستانی داشتیم دیروز :D

کی پدش هم خوب بود...مشکلی نداشت...حدود 20 دقیقه ای که دستم بود بخوام نظر بدم کی پد مناسبی داره :)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آره اتفاقا اونم بهش گفتم...منتها اولا میخواست کشویی باشه که خدا بده برکت..هرکی کشویی میخواد فقط سامسونگ!! بعدش هم دوربین اون 2 معمولی هست ولی مال d880 خب 3.2 اتوفوکوس دار هست اینطوری شد که d880 خرید...

چاکریم اقا...اره بد داستانی داشتیم دیروز :D

کی پدش هم خوب بود...مشکلی نداشت...حدود 20 دقیقه ای که دستم بود بخوام نظر بدم کی پد مناسبی داره :)

مرسی برای توضیحات, با این حساب یک گزینه واقعا مناسب و قابل اعتماد بین 2 سیمه ها هست

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آره !
منم تجربه کار باهاشو دارم ! خیلی قابل اعتماده !
اما یک سوال : باطری قوی تر هم برا این گوشی هست یا نه ؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آره !
منم تجربه کار باهاشو دارم ! خیلی قابل اعتماده !
اما یک سوال : باطری قوی تر هم برا این گوشی هست یا نه ؟

قبلا بعضی از گوشیها دو نوع باتری براشون ساخته میشد....فکر نمیکنم باتری دیگهای برای دی880 ساخته شده باشه!!!!!:cool:

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این D880 چند تا اشکال داره:
1- اینکه برای اس ام اس هر خط نمیشه موزیک جداگانه گذاشتش
2- زنگ اس ام اس میزارم با اونکه خیلی کم هستش ولی اس ام اس میادش پشت هم صدا میده تا چند تا بعد قطع میشه ولی زنگ اس ام اس خود گوشی رو میزارم اس ام اس میادش یه زنگ میخوره نمیدونم چرا در صورتی که روی Once هستش
3- فضای اس ام اس نا محدود نیستش و 200 تا بیشتر جا نداره حداقل بیشتر نکرده ؟! یه سری انکانات بی استفاده گذاشته نکرده به جاش این مهم ها رو درست کنه.
4- نصب برنامه خیلی سخت هستش هرکاری کردم نرم افزار بانک ملت رو بریزم نشدش

بالا