• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چیز درباره صدا . مرکز تخصصی فروش هدفون . ایرفون . اسپیکر .هدست و هندزفری از معتبرترین برند ها

کدامیک از وارد زیر از اهمیت بالاتری برای انتخاب هدفون موردنظر شما برخوردار است ؟

• طراحی ظاهری و بدنه

Votes: 61 17.8%
  • شفافیت صدا

Votes: 237 69.1%
  • حجم صدا و باس

Votes: 179 52.2%
  • مقاومت بدنه و کابل ها

Votes: 73 21.3%
  • آگوستیک و عایق بندی هدفون

Votes: 75 21.9%

• Total voters
    343

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام . سوالی که دوستمون توی پست قبلی پرسیده سوال منم هست.
شما تا قیمت 300 هزار تومن چه ایرفونی رو پیشنهاد میکنید .(حالا 30-40 تومن بالاتر هم بود مشکلی نیست) ممنون میشم زودتر جواب بدید چون برای تولد یکی از دوستان میخوام زودتر بگیرم. با تشکر
راستی تا این قیمت ها اگه یه جنس اورجینال بگیرم بهتره یا یه جنس کپی ولی با کیفیت (کیفیت صدا اولویت اول هستش برام و اینکه دوام و ماندگاری خوبی داشته باشه یعنی حداقل 2 سالی کار بکنه )
پ خ شد

adib samet

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
آقا من چند تا سوال داشتم.
اول اینکه صدای خروجی و بیس و کلا کیفیت صدای هدفون های سمی کپی با اورجینال چقدر تفاوت داره؟
سوال دومم اینه که صدای خروجی هدفون های سیمی با بلوتوث تفاوت خاصی میکنه؟
سونی کار نمیکنید؟
یه سوال دیگه اینکه توی سایت دیدم امپلی فایر Fiio جیبی موجوده! تفاوت صدا با اتصال این امپلی فایر خیلی محسوس ه؟
و اینکه از بین مدل های زیر کدوم رو شما پیشنهاد میکنین خودتون (برای موزیک)
Razer HammerHead
Sms EarBud
Monster Turbin
Sennheiser cx175
ممنون

King_crimson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام.
آقا من یه هفته ای هست که برای خرید هدفون دارم سرچ می کنم. تا با سایت شما آشنا شدم. تقریبا review تمام ایرفون های شما رو خوندم. حقیقت اینه که استفاده من از هدفون گوش دادن به موسیقی پروگرسیو راکه، چرا که تو این موسیقی نیاز به بیس قدرتمند، اون طوری که گوش بلرزه نیست. در واقع اگر بیس اون جوری باشه هدفون به هیچ درد من نمی خوره. منطورم اینه که اگه بخوام فنی، با ادبیات خودتون بگم من می خوام هدفون فرکانس های مید رنج رو تقویت کنه نه بیسو. اما داخل ایر فون هایی که شما دارید کلا بیتس برای کار من نا امید کننده است. شنهایزر IE8 و IE80 هم هدفون های بسیار عالی هستند ولی اون ها هم بیس های قدرتمندی دارند وبیشتر به درد گوش دادن به موسیقی الکترونیک میخورند و امپدانس آن ها هم 16 اهم هست. یه مدلی هست داخل کاراتون به اسم Monster Miles Davis Trumpet که فقط امیدم به این مدل هست چون همین آقای Miles Davis موسیقی جز کار میکنه و فرکانس صدای موسیقیش به کار من نزدیکه.( V Shaped)
در ضمن می خواهم یه آمپ هم بگیرم.
در کل من می خوام 450 برای هدفون و همون مقدار برای امپ هزینه کنم. حالا مشکل اینکه این های کپی مانستر صداش به اصلیش میرسه؟ با توجه به اینکه امپدانسش 32 اهمه با آمپیلی چه فرقی میکنه؟شنهایزر هایی که گفتم با آمپیلی چه فرقی میکنند؟ببینید تفکیک صدا برا خیلی مهمه. مهم اینه که صدای درامز و گیتار الکتریک واضح باشه. تو این فروم های خارجی هم خوندم که هدفون های Grado مخصوص این کارند. آیا میشه سفارشی تو بار ها بعدی برم بیارین؟یا اصلا همون مانستر جواب میده. ممنون.

saeid.i

Registered User
لایک‌ها
94
سلام ، آقا آرمین
بین مدل های : ibeats HTC , سنهایزر CX175 , soul SL49 و turbin PRO به نظر شما کدوم بهتره ؟ برای من بیسش خیلی خیلی مهمه

avands

Registered User
لایک‌ها
114
سلام آرمین جان هدفون رو ارسال کردی؟باید کادو بدم حتما باید زود برسه :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

avands

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان هدفون من هم رسید همه چیز عالی.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ted mosby

Registered User
لایک‌ها
50
سلام اقا من میخواستم تا 120 خرج کنم ممنون میشم راهنماییم کنید که کدوم مدل بهتره
در مورد monster turbine pro هم اطلاعاتی میخواستم از جمله اینکه کیفیت صداش در چه حد هست
ممنون

saeed85

Registered User
لایک‌ها
71
آقا آرمین این ایرفون سنهایزر IE80 AAA+ براتون نیومد ؟ تو سایتتون زدید موجود در انبار !
میشه بگید فرق کیفیت صدا این مدل کی کپی هست با مدل CX175 سنهایزر اورجینال چقدر هست ؟ آیا IE80 AAA+ کیفیت صدای بیشتر و بهتری داره یا نه ؟
امکانش هست که بشه زودتر این مدل رو بیارید ؟ چون قبل 28 اسفند لازمش دارم .
دوستان آیا کسی این مدل کپی رو از آقا آرمین خریده ؟ اگه جواب مثبت هست میشه بگید آیا از کیفیتش راضی هستید یا نه ؟
با تشکر

ted mosby

Registered User
لایک‌ها
50
آقا آرمین این ایرفون سنهایزر IE80 AAA+ براتون نیومد ؟ تو سایتتون زدید موجود در انبار !
میشه بگید فرق کیفیت صدا این مدل کی کپی هست با مدل CX175 سنهایزر اورجینال چقدر هست ؟ آیا IE80 AAA+ کیفیت صدای بیشتر و بهتری داره یا نه ؟
دوستان آیا کسی این مدل کپی رو از آقا آرمین خریده ؟ اگه جواب مثبت هست میشه بگید آیا از کیفیتش راضی هستید یا نه ؟
با تشکر
مثل اینکه یا اقا ارمین دیگه به اینجا سر نمیزنه یا اینکه سرشون شلوغه باید بگردید و از کسانی که خریدن این مدل ها رو اطلاعات بگیرید عزیز
یا حضوری برید

s.30amak

Registered User
لایک‌ها
8
سلام عزیز دل انگیز
یه چند تا ایرفون تا 100 تومن به ما مرحت کنید از نوع را هنمایی

isf

Registered User
لایک‌ها
70
ارادت
لطفا بفرمایید کیفیت مدل وایرلس اورجینال بیتز با مدل با سیم تفاوتی دارد یا خیر
شفافتر بگوبم منظور بنده این است که بیسیم بودن این مدل در کیفیت صدا تاثیری دارد یا نه

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام
آقا من چند تا سوال داشتم.
اول اینکه صدای خروجی و بیس و کلا کیفیت صدای هدفون های سمی کپی با اورجینال چقدر تفاوت داره؟
سوال دومم اینه که صدای خروجی هدفون های سیمی با بلوتوث تفاوت خاصی میکنه؟
سونی کار نمیکنید؟
یه سوال دیگه اینکه توی سایت دیدم امپلی فایر Fiio جیبی موجوده! تفاوت صدا با اتصال این امپلی فایر خیلی محسوس ه؟
و اینکه از بین مدل های زیر کدوم رو شما پیشنهاد میکنین خودتون (برای موزیک)
Razer HammerHead
Sms EarBud
Monster Turbin
Sennheiser cx175
ممنون

سلام
بله تفاوت كه قطعا دارن ولي بستگي به مدل ٧٠ تا ٩٠٪ يكي هستن با اصليشون
كلا همه هدفون هاي بيسيم يه مقدار افت صدا و كيفيت در زمان اتصال بدون سيم دارن ولي هرچي جنس بهتر باشه افت كمتري داره
فعلا سوني نداريم
امپلي فاير روي همه هدفون و ايرفون ها تاثير داره
ميزان تاثيرش بستگي به نوع امپلي فاير و هدفون داره
بين اون مدل ها براي موزيك من SMS Audio Earbud رو پيشنهاد ميكنم

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام.
آقا من یه هفته ای هست که برای خرید هدفون دارم سرچ می کنم. تا با سایت شما آشنا شدم. تقریبا review تمام ایرفون های شما رو خوندم. حقیقت اینه که استفاده من از هدفون گوش دادن به موسیقی پروگرسیو راکه، چرا که تو این موسیقی نیاز به بیس قدرتمند، اون طوری که گوش بلرزه نیست. در واقع اگر بیس اون جوری باشه هدفون به هیچ درد من نمی خوره. منطورم اینه که اگه بخوام فنی، با ادبیات خودتون بگم من می خوام هدفون فرکانس های مید رنج رو تقویت کنه نه بیسو. اما داخل ایر فون هایی که شما دارید کلا بیتس برای کار من نا امید کننده است. شنهایزر IE8 و IE80 هم هدفون های بسیار عالی هستند ولی اون ها هم بیس های قدرتمندی دارند وبیشتر به درد گوش دادن به موسیقی الکترونیک میخورند و امپدانس آن ها هم 16 اهم هست. یه مدلی هست داخل کاراتون به اسم Monster Miles Davis Trumpet که فقط امیدم به این مدل هست چون همین آقای Miles Davis موسیقی جز کار میکنه و فرکانس صدای موسیقیش به کار من نزدیکه.( V Shaped)
در ضمن می خواهم یه آمپ هم بگیرم.
در کل من می خوام 450 برای هدفون و همون مقدار برای امپ هزینه کنم. حالا مشکل اینکه این های کپی مانستر صداش به اصلیش میرسه؟ با توجه به اینکه امپدانسش 32 اهمه با آمپیلی چه فرقی میکنه؟شنهایزر هایی که گفتم با آمپیلی چه فرقی میکنند؟ببینید تفکیک صدا برا خیلی مهمه. مهم اینه که صدای درامز و گیتار الکتریک واضح باشه. تو این فروم های خارجی هم خوندم که هدفون های Grado مخصوص این کارند. آیا میشه سفارشی تو بار ها بعدی برم بیارین؟یا اصلا همون مانستر جواب میده. ممنون.

پ خ شد خدمتت

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام ، آقا آرمین
بین مدل های : ibeats HTC , سنهایزر CX175 , soul SL49 و turbin PRO به نظر شما کدوم بهتره ؟ برای من بیسش خیلی خیلی مهمه
سلام
از نظر باس Turbine Pro ولي كلا SL49 رو به شخصه بيشتر ميپسندم

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام اقا من میخواستم تا 120 خرج کنم ممنون میشم راهنماییم کنید که کدوم مدل بهتره
در مورد monster turbine pro هم اطلاعاتی میخواستم از جمله اینکه کیفیت صداش در چه حد هست
ممنون
پ خ شد خدمتتون

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
با تشکر

فعلا خير
ايشالا تا ٢٨ ميرسه
قطعا ie80 خيلي بهتر از cx175 هست

بالا