برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره HTC Touch Pro !!!٠

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب منم دیروز بالاخره گرفتم.

گوشی خوش دست و قشنگی ئه.

تنها موردی که یکمی اذیتم میکنه موندن جای انگشت روی بدنه ی جلویی گوشی ئه. چون یکمی روی تمیز بودن گوشی وسواس دارم! :دی

ولی بقیه ی چیزاش عالیه. البته کلی سوال دارم که اگر اساتید این بخش جواب بدن خیلی حال دادن.

چند تا از سوالامو میپرسم اگر جواب بدید ممنون میشم:

1- اول اینکه چه جوری میشه توی بخش Contacts جایی که اطلاعات افراد رو مثل شماره تلفن و موبایل و ... رو وارد میکنم
فیلد جدید ایجاد کرد؟ اصلا میشه؟ چون من تا اونجایی که دیدم فقط 1 فیلد برای وارد کردن شماره ی موبایل وجود داره.
در حالیکه برای وارد کردن تلفن چندین و چند فیلد داره. حالا اگر تو لیست من کسی باشه که 2 تا شماره موبایل داره چیکار باید کرد؟

2- من دیروز هر کاری کردم گوشیم با کامپیوتر سینک نشد! یعنی مموری خارجی گوشی رو راحت پیدا میکنه ولی موقع سینک کردن
خود گوشی هی گیر میده و سینک نمیکنه. کسی میدونه دلیلش چیه؟ و راه درست سینک کردنش چجوریه؟

3- من یه سری آهنگ ریختم توی مموری خارجی گوشی (مموری 4 گیگ) حالا موقع اجرا کردن با مدیا پلیر همش آهنگ قطع و وصل میشه و خیلی بد پخش میکنه.
دلیل خاصی داره؟ در حالیکه آهنگای پیش فرضی که توی خود گوشی موجود بود رو خیلی عالی پخش میکنه.
حتی یه بار هم آهنگ رو از مموری خارجی کپی کردم توی حافظه ی اصلی گوشی ولی بازم بد پخش میکرد. مطمئن هم هستم که آهنگ مشکلی نداره.

4- آخرین سوالمم اینه که چرا من هر نرم افزاری رو میریزم توی مموری خارجی تا نصب کنم این ارور رو میده:
میگه مثلا فلان برنامه : is not a valid pocket PC application
در حالیکه مثلا نرم افزار PocketMusic برای پاکت پیسی هست و این ارور بنظرم عجیب اومد.
تمام نرم افزارایی که سعی کردم نصب کنم همین ایراد رو میگیره.

ممنون میشم کمک کنید.

Last edited:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خوب منم دیروز بالاخره گرفتم.

گوشی خوش دست و قشنگی ئه.

تنها موردی که یکمی اذیتم میکنه موندن جای انگشت روی بدنه ی جلویی گوشی ئه. چون یکمی روی تمیز بودن گوشی وسواس دارم! :دی

ولی بقیه ی چیزاش عالیه. البته کلی سوال دارم که اگر اساتید این بخش جواب بدن خیلی حال دادن.

چند تا از سوالامو میپرسم اگر جواب بدید ممنون میشم:

1- اول اینکه چه جوری میشه توی بخش Contacts جایی که اطلاعات افراد رو مثل شماره تلفن و موبایل و ... رو وارد میکنم
فیلد جدید ایجاد کرد؟ اصلا میشه؟ چون من تا اونجایی که دیدم فقط 1 فیلد برای وارد کردن شماره ی موبایل وجود داره.
در حالیکه برای وارد کردن تلفن چندین و چند فیلد داره. حالا اگر تو لیست من کسی باشه که 2 تا شماره موبایل داره چیکار باید کرد؟

2- من دیروز هر کاری کردم گوشیم با کامپیوتر سینک نشد! یعنی مموری خارجی گوشی رو راحت پیدا میکنه ولی موقع سینک کردن
خود گوشی هی گیر میده و سینک نمیکنه. کسی میدونه دلیلش چیه؟ و راه درست سینک کردنش چجوریه؟

3- من یه سری آهنگ ریختم توی مموری خارجی گوشی (مموری 4 گیگ) حالا موقع اجرا کردن با مدیا پلیر همش آهنگ قطع و وصل میشه و خیلی بد پخش میکنه.
دلیل خاصی داره؟ در حالیکه آهنگای پیش فرضی که توی خود گوشی موجود بود رو خیلی عالی پخش میکنه.
حتی یه بار هم آهنگ رو از مموری خارجی کپی کردم توی حافظه ی اصلی گوشی ولی بازم بد پخش میکرد. مطمئن هم هستم که آهنگ مشکلی نداره.

4- آخرین سوالمم اینه که چرا من هر نرم افزاری رو میریزم توی مموری خارجی تا نصب کنم این ارور رو میده:
میگه مثلا فلان برنامه : is not a valid pocket PC application
در حالیکه مثلا نرم افزار PocketMusic برای پاکت پیسی هست و این ارور بنظرم عجیب اومد.
تمام نرم افزارایی که سعی کردم نصب کنم همین ایراد رو میگیره.

ممنون میشم کمک کنید.
سلام رضا ، مبارکه ، بیا اون فروم ...

کلیا touch pro خریدن ...

handheldusers.com/forum

sia1859

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اینجا هم برای فروش زده و با قیمت پایینتر ، اما اطلاعات بیشتری در مورد گارانتی و ... نداده . (ایمیل زدم بهشون ببینم چطوریاس)

http://shop-online.ir/shop/index.php?cPath=10

dooste aziz salam,man webmaster shop-online.ir hastam .ma emaili az shoma dariaft nakardim lotfan dar morede gheimate gooshi haie htc ba email [email protected] tamas begirin.mamnoon.siavash rahimi

Saeed_Med82

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان.الان قيمت touch pro تو بازار چنده؟؟؟

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
رام 6.5.1 Build 23049 طائل که همه منتظرش بودن همین یه خرده پیش رلیز شد
به نظر من که عالیه

8101d7f48e90754b4f9a0728f153461f.jpg
d84acb397571988fef5cd82aa7262dd9.jpg

واسه دیدن بقیه اسکرین شاتها و توضیحات بیشتر به سایت خود طائل که این زیر لینکشو میزارم سر بزنید :happy:

کد:
http://www.tael.ir/projects/

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
سلام
من از رامتون استفاده میکنم خیلی استیبل و یوزر فرندلی هست فقط اگر زحمتی نیست یه فارسی ساز مناسب واسش معرفی بفرمایید...
ممنون

بالا