برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Nokia 3500 classic

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
Nokia 3500 classic

gsmarena_004.jpg

gsmarena_007.jpg

The Nokia 3500 classic is a mid-range tri-band GSM candy bar phone with everyday use features like FM radio and a 2 megapixel camera. It has a phonebook with a capacity of 2000 contacts and connectivity-wise features a miniUSB port and a 2.5mm Nokia audio/video port. Being a lower mid-range solution, the Nokia 3500 classic offers a 262K color TFT display with a resolution of 128 x 160 pixels and it doesn't have a memory card slot. The nice thing about it is that it weighs only 81 g and is only 13,1mm thick (which is not bad for a Nokia handset). The Nokia 3500 classic is expected to retail at around EUR 135.​

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
امکانات کامل :

General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2007, June
Status Coming Soon
Size Dimensions 107 x 45 x 13.1 mm, 59 cc
Weight 81 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 128 x 160 pixels
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook 2000 entries
Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
Card slot Yes
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD Yes
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G No
WLAN No
Bluetooth Yes
Infrared port No
USB Yes, miniUSB
Features Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML
Games Yes + downloadable
Colors Grey, Pink, Mandarine, Azure Blue
Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video
- Java MIDP 2.0
- MP3 player
- Stereo FM radio
- T9
- Calendar
- Calculator
- Built-in handsfree
- Voice memo
Battery Standard battery, Li-Ion 820 mAh (BL-4C)
Stand-by Up to 280 h
Talk time Up to 3 h

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
اره ولی نوکیا و سونی هرچی نازک بزنن به سامسونگ نمیرسن ... 5.9 ملم !!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ماجرا چیه؟ بالای ال سی دی اون همه فضا رو خالی گذاشته لوگوی نوکیا رو انداخته اون پایین؟!

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من براي 3500 تاپيك اختصاصي پيدا نكردم برا همين سوالي داشتم كه اينجا ميپرسم. دو روز هست كه 3500 رو گرفتم به نظرم باتريش خيلي زود دشارژ ميشه چون عرض يك روز بدون صحبت كردن و بدون استفاده از دوربين و ... باتري خالي شد.با مشخصاتي كه روي بروشور بود اورجينال بودنش رو چك كردم كه درست بود.البته روي باتري نوشته Made in china كه گوشي 5700 ام هم همينطور نوشته شده (مشكلي از نظر دشارژ نذاره ) و فكر كنم باتري همه اين گوشي ها ساخت چين هستند.يعني اين طبيعي هست كه روشون نوشته Made in china ؟ اگر اينطور هست آيا به نظر شما باتري مشكل داره كه زود دشارژ ميشه ؟ با توجه به اينكه مشخصات برچسب روي باتري با مشخصاتي كه دفترچه راهنما گفته همخواني داره. مرسي.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من براي 3500 تاپيك اختصاصي پيدا نكردم برا همين سوالي داشتم كه اينجا ميپرسم. دو روز هست كه 3500 رو گرفتم به نظرم باتريش خيلي زود دشارژ ميشه چون عرض يك روز بدون صحبت كردن و بدون استفاده از دوربين و ... باتري خالي شد.با مشخصاتي كه روي بروشور بود اورجينال بودنش رو چك كردم كه درست بود.البته روي باتري نوشته Made in china كه گوشي 5700 ام هم همينطور نوشته شده (مشكلي از نظر دشارژ نذاره ) و فكر كنم باتري همه اين گوشي ها ساخت چين هستند.يعني اين طبيعي هست كه روشون نوشته Made in china ؟ اگر اينطور هست آيا به نظر شما باتري مشكل داره كه زود دشارژ ميشه ؟ با توجه به اينكه مشخصات برچسب روي باتري با مشخصاتي كه دفترچه راهنما گفته همخواني داره. مرسي.

یه 3500 ( مدتی پیش ) برای کسی گرفتم که باتری ش چینی بود ( یعنی در واقع تا جایی که میدونم همه شون چینی هستند )
حالا بذار یه چند روز دیگه بگذره و بعد ببین شاید باتری سر حال بیاد, اما به طور کلی باتری قوی ای نداره و زود خالی میشه, یعنی اگر بگردی اکثرا از 1 و نهایت 2 روز باتری کامل حرف میزنن

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
یه 3500 ( مدتی پیش ) برای کسی گرفتم که باتری ش چینی بود ( یعنی در واقع تا جایی که میدونم همه شون چینی هستند )
حالا بذار یه چند روز دیگه بگذره و بعد ببین شاید باتری سر حال بیاد, اما به طور کلی باتری قوی ای نداره و زود خالی میشه, یعنی اگر بگردی اکثرا از 1 و نهایت 2 روز باتری کامل حرف میزنن
ما یه 3500 تو خونمون داریم باطریش عالی نیست ولی با استفاده معمولی هفته ای دوبار شارژ میخواد! ساخت چین هم هست باطری

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ما یه 3500 تو خونمون داریم باطریش عالی نیست ولی با استفاده معمولی هفته ای دوبار شارژ میخواد! ساخت چین هم هست باطری

فایل صوتی که پخش کنی رسما کم میاره باتری'ش ( شاید مشکل از برای اون دوست باشه ولی کلا خیلی هارو دیدم از باتری'ش ناراضی هستن )

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
فایل صوتی که پخش کنی رسما کم میاره باتری'ش ( شاید مشکل از برای اون دوست باشه ولی کلا خیلی هارو دیدم از باتری'ش ناراضی هستن )
شاید!
چون از این دستگاه فقط برای تماس گرفتن و جواب دادن استفاده میشه!

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شاید!

سلام

من اين تاپيك رو سرچ كرده بودم ولي پيدا نكرده بودم.با تشكر از جناب Dark knight كه انتقال دادند.

با تشكر از دوستان عزيز من اين گوشي رو براي برادر كوچيكترم هديه گرفتم . پس با اين حساب كه باتريش اينجوريه و فقط برا تماس گرفتن و جواب دادن استفاده ميشه من بيخودي پولمو هدر دادم رفتم اينو گرفتم ميرفتم يك گوشي ساده 40_50 تومني ميگرفتم كه فقط برا تماس گرفتن و جواب دادن باشه :( البته بايد بگم از ديروز كه شارژش كردم فعلا دشارژ نشده ولي نه از دوربينش استفاده كرديم نه فايل صوتي گوش داديم روز قبلش به مدت فقط چند دقيقه فايل صوتي گوش كرده بوديم.

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان باتريش رو برديم نشون داديم عوض كردند گفتند 8 ساعت بذاريد شارژ شه.8 ساعت گذاشتيم شارژ شد تا روز سوم باتريش پر بود و عصر روز سوم به طور ناگهاني باتريش خالي شد يعني فرصت نميده يك خط ميافته پايين بقيشم فورا ميافته بعد چون فرصت شارژ كامل نبود تا نصف علامت باتري شارژ كرديم آمديم خونه ديدم خودبخود تا اخر باتريش رو پر نشون ميده :blink: ما كه متوجه نشديم جريان چيه ؟ نظرتون چيه ؟

مورد ديگه اينكه ببريم كلا گوشي رو پس بديم يك گوشي ديگه بگيريم ؟ چون باتريش رو كه يك بار عوض كردند.يا به نظرتون طبيعيه بذاريم باشه ؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام

دوستان باتريش رو برديم نشون داديم عوض كردند گفتند 8 ساعت بذاريد شارژ شه.8 ساعت گذاشتيم شارژ شد تا روز سوم باتريش پر بود و عصر روز سوم به طور ناگهاني باتريش خالي شد يعني فرصت نميده يك خط ميافته پايين بقيشم فورا ميافته بعد چون فرصت شارژ كامل نبود تا نصف علامت باتري شارژ كرديم آمديم خونه ديدم خودبخود تا اخر باتريش رو پر نشون ميده :blink: ما كه متوجه نشديم جريان چيه ؟ نظرتون چيه ؟

مورد ديگه اينكه ببريم كلا گوشي رو پس بديم يك گوشي ديگه بگيريم ؟ چون باتريش رو كه يك بار عوض كردند.يا به نظرتون طبيعيه بذاريم باشه ؟
به نظر من باطری اول رو استقاده کن .کاملا مشخصه باطری رو که جایگزین کردی تقلبیه !! در کل من نوکیایی ندیدم که با استفاده معمولی ( روزی 2 -3 ساعت موزیک + چند تا عکس و ... ) باطریش بیشتر از 1.5 / 2 روز جواب بده ، زیاد هم عجیب نبوده وضعیت باطری گوشیتون . همون طوری که Dark Knight گفت بعد از مدتی ( 1 - 2 هفته ) وضعیتش بهتر هم میشه .

//

شاید!

همون ! خودت جواب خودت رو دادی سجاد جان ! 5700 که داشتم هر 18 ساعت یک بار شارژش میکردم ! بعد از مدتی به 1 زور ارتقا پیدا کرد !!

بالا