منتخب بازارچه

همه چیز درباره Nokia 5530 XpressMusic ٠

Mehdi_s82

Registered User
مازیار جان حالا که شما این گوشی رو داری میشه بی زحمت یه تست بگیری و این فایل رو روش تست کنی:
http://www.ziddu.com/download/6159731/fateme.zip.html
من خودم 5310 دارم و میتونم اینو ران کنم ولی چند صفحه که میری جلو ارور میده! ولی با سونی مشکلی نداره!

راستی امروز رفتم قیمت گرفتم 233 بود یعنی یه 10 تومنی گرون شده :(شانس بد من:wacko:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
بهتری اش اینه که دست هرکسی نیست...کوچک تره...تو جیب راحت ادم باهاش...بقیه چیزهاش هم خوبه دیگه..

-----------
فایل رو نمیتونم دانلود کنم...بی زحمت همین جا اتچ کنید...یا جاهای دیگه اینهمه اپلود سنتر...چرا اونجا؟

Last edited:

Mazi

مدیر انجمن
^ ممنون..دانلود کردم...

-------------
تست شد ..مشکلی نداره...به خوبی نشون میده و کار میکنه..ارور هم نمیده...مشکلی نداره..

Mehdi_s82

Registered User
مرسی دوستان، فقط منتظرم تا قیمتش بیاد پایین، راستی مازیار جان شما قصد فروش نداری:p
بازم مرسی

Mazi

مدیر انجمن
چرا خوب بخری میفروشم...!!

Mazi

مدیر انجمن
اتفاقا همین امشب با یکی از رفقا داشتم بحث میکردم...من بهش گفتم 200 تومن...اونم سر 185 داشت چونه میزد و اخرش تا 190 هم اومد بالا...

والله دروغی هم ندارم بگم...دوستانی که از بنده گوشی خریدن میدونن گوشی های من چطوری و تو چه وضعیتی نگه داری میشن..اینم عین روز اول هست...حتی هنوز نایلون روش کنده نشده...فوق العاده فوق العاده تمیزه....

Mehdi_s82

Registered User
اتفاقا همین امشب با یکی از رفقا داشتم بحث میکردم...من بهش گفتم 200 تومن...اونم سر 185 داشت چونه میزد و اخرش تا 190 هم اومد بالا...

والله دروغی هم ندارم بگم...دوستانی که از بنده گوشی خریدن میدونن گوشی های من چطوری و تو چه وضعیتی نگه داری میشن..اینم عین روز اول هست...حتی هنوز نایلون روش کنده نشده...فوق العاده فوق العاده تمیزه....
خوبه اكر اينقدر تميزه من بالاي ١٩٠ خريدارم،

[email protected]

Registered User
چند سوال هم من دارم
قاب پشت گوشی لقه یا نه؟
با اس ام اس فارسی مشکلی نداره؟ کلا کیبورد فارسی داره؟
شارژش بطور معمول چند روز دوام میاره؟
خروجی TV داره؟
اگر فضولی نباشه دلیل اینکه میخوایید بفروشید چیه؟ راضی نبودید یا علت دیگه ای داره؟
ممنون

Mazi

مدیر انجمن
قاب پشت گوشی بله یکم لقه...چند تا رو دیدم همه همین طوری بودن..

نه مشکل اس ام اس فارسی نداره..کی برد فارسی هم داره...

به طور معمول 2 روز رو میتونید حساب کنید رو باتری اش..

خروجی TV نداره...

دلیل خاصی نداره...کلا از گوشی زود خسته میشم...البته از این راضیم ...زیاد هم راغب به فروش نیستم..دارم فعلا بررسی میکنم...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
دلیل خاصی نداره...کلا از گوشی زود خسته میشم...البته از این راضیم ...زیاد هم راغب به فروش نیستم..دارم فعلا بررسی میکنم...
من تایید میکنم....چون خودم هم یک زمانی اینجوری بودم....الان تقریبا بازنشسته شدم.....لول

Mehdi_s82

Registered User
خوب بلاخره منم رفتم خریدمش، اولین گوشی که بهتر از اون چیزی که فکر میکردم هست! میخواستم 5800 بگیرم ولی وقتی فهمیدم که تاچش ضعیفه اینو گرفتم، تصویر و صداش عالیه و تاچش فوق العاده!!!

Mazi

مدیر انجمن
من که اون لینکی که داده بودی رو ریختم و ورق هم میزنه...شاید ایراد از کتاب باشه...

بالا