برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson W950i ٠

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از xPlod :
جناب alireza_juve
با یه Properties گرفتن ساده از تصویر می شه فهمید که عکس مربوط به سایت Mobile-Review ـه. لطفن مباحث بی نتیجه رو این قدر ادامه ندید.

اقا ما خواستیم یه شوخی با این دوستمون بکنیم که فکر میکنم از طرز بیان هم مشخص بود! ولی به هر حال حرف مدیریت محترم رو نمیشه نپذیرفت:) // البته من در مورد دبلیو 950 دقیق نمیدونم ولی گوشیای سری پی سونی رو میدونم که اکثرا (شایدم همه مطمئن نیستم) ساخت فرانسه هستن چون خودم چند نمونه از پی 800 و پی 910 رو دیدم ..

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
راستی من نفهمیدم بالاخره این گوشی کدومو ساپورت میکنه:
memory stick m2 یا pro dou

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dead_chatter :
به خدا ما دائم اینو میگیم اما جه میشود کرد ایرانیها تو خونشون تعصبه اونم ذاتیه کاریش نمیشه کرد!

بله این حرف درسته ولی کلیت نداره چون همه صنایع رو دربر نمیگیره .. محصولات چینی هم همگی بد نیستند ولی همگی در حد کیفیت اصل هم خوب نیستند .. به هر حال به نظر من سونی تولید ناموفقی از کشورهای چین و مالزی نبوده تا الان .. چون به هر حال کشورهای دیگه هم یوزرهای بیشتری دارند و مطمئنن در صورت افت کیفیت بازتاب گسترده میداشت و امار فروش بالای اونهم موید این میتونه باشه که محصول با کیفیت خوبی بوده البته اینبار همونطور که گفتم فاکتور ارزون قیمتی محصولات چینی رو یدک نمیکشه که شاید ناشی از همین کیفیت مناسب باشه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از rezadignity :
!
یک ذهنیت در بین مردم ایران هست که هی میگن ساخته چینه؟ خوب نیست! ساخته ..مالزیه؟ خوب نیست!! نه فرزندان من اینجوریا که شما فکر می کنید نیست.

این اصلا یک ذهنیت نیست. یک تجربه است.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از gba :
البته تجربه ای مربوط به عهد بوق:lol:

نظر شماست. به نظر من همین امروز هم اجنساس چینی از نظر گکیفیت و دوام در پایینترین حد ممکن هستند

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از dead_chatter :
راستی من نفهمیدم بالاخره این گوشی کدومو ساپورت میکنه:
memory stick m2 یا pro dou

هیچ کدوم...اصلا مموری نمیخوره ...البته با یه هارد 4 گیگی فکر نمیکنم مموری هم لازم باشه;)

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله این حرف درسته ولی کلیت نداره چون همه صنایع رو دربر نمیگیره .. محصولات چینی هم همگی بد نیستند ولی همگی در حد کیفیت اصل هم خوب نیستند .. به هر حال به نظر من سونی تولید ناموفقی از کشورهای چین و مالزی نبوده تا الان .. چون به هر حال کشورهای دیگه هم یوزرهای بیشتری دارند و مطمئنن در صورت افت کیفیت بازتاب گسترده میداشت و امار فروش بالای اونهم موید این میتونه باشه که محصول با کیفیت خوبی بوده البته اینبار همونطور که گفتم فاکتور ارزون قیمتی محصولات چینی رو یدک نمیکشه که شاید ناشی از همین کیفیت مناسب باشه

این اصلا یک ذهنیت نیست. یک تجربه است.
ببینید! دستگاه داریم تا دستگاه! هیچ وقت دستگاههای الکترونیکی به فراخور مکانی که در آن ساخته می شوند دستخوش افت کیفیت نمی گردند. کمپانی مادر وقتی در یک کشور خارجی کارخانه میزنه پیشاپیش همه پیش زمینه های ساخت با کیفیت حداکثر رو فراهم میکنه! اصلا این حرف که چون ساخت چینه کیفیتش خوب نیست معنی نداره. بضعی مسائل بی دلیل و بدن فکر در ایران جا میافته که آدم واقعا شاخش درمیاد.

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Sony Ericsson!! :
هیچ کدوم...اصلا مموری نمیخوره ...البته با یه هارد 4 گیگی فکر نمیکنم مموری هم لازم باشه;)
هارد؟دبلیو 950 مموری داره از نوع فلش آقایون سوء تفاهم شده:)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از dead_chatter :
هارد؟دبلیو 950 مموری داره از نوع فلش آقایون سوء تفاهم شده:)

ای بابا چرا ملا لغتی شدی؟؟ من که خودم تو همین تاپیک توی اولین پستش که مال خودم بود گفتم حافظه اش از نوع فلش هست و در مقابل N91 نوکیا که از هارد استفاده میکنه مصرف باتری اش خیلی کمتره....

حالا من تو جواب دوستمون گفتم هارد که برای بعضی ها ملموس تره ( اساعه ادب نشه به شما ...منظورم شما نیستی)...چون تا بگی حافظه فلش بعضی ها اینجوری میشن::blink: :blink: نوشتم هارد که منظور برسه ولی بله همون فلش درسته....

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Picture review: Sony Ericsson W950i 4 GB music phone By Jørgen Sundgot, Wednesday 21 June 2006

Source : www.infosyncworld.com

sony_ericsson_w950i_picture_review_i00.jpg

sony_ericsson_w950i_picture_review_i01.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
فکر کنم تا 3 ماه دیگه بیاد بازار

gba

Registered User
لایک‌ها
25
عجب خفن شده
175.gif
این thumb picture های آلبوماش خیلی جالبه
174.gif

حالا نوکیا بره
223.gif

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از X_Farhad :
این گوشی خیـــــــــــلی نازه... اگه یه دوربینم سوارش می کردن..........

این یه جور سیاست فروش هست. مدیران SE اول این گوشی که امکانات بالایی داره اما فاقد دوربین هست رو عرضه می کنن بعد که فروشش رو کرد میان ضمن چند تغییر جزئی یه دوربین مثلا 3.2 مگاپیکسلی هم می ذارن روش تا دوباره از فروش همون گوشی سود ببرن. این در حقیقت یه جور آینده نگری و کنترل بازار هست والا از اول می تونستن روی گوشی دوربین هم بذارن.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
w950 هنوز به بازار نیومده و کسی از قیمت خبر نداره :)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
خیلی گوشیه فقط بدیش اینه که دوربین نداره و خوبی که داره 4 گیگ فلش و مثل نوکیا n91 هارد دیسک نیست:)
دوستان کمی در مورد معایبو محاسنش توضیح میدید؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
تمام نرم افزارهای سری p بهش میخوره دیگه نه؟

بالا