برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون Aino ٠

White Raven

Registered User
لایک‌ها
0
مثلا چه مشکلاتی.
من دوستام دارن مشکلی باهاش ندارن.
در مورد هندز فری که مشکل اساسی من با تنظیم ولومشه که به صورت تاچه وکفر آدمو در میاره تا صدا رو کم و زیاد کنه، مشکل عجیب دیگه ای که بهش برخوردم و اتفاقا تنها من تجربه شو نداشتم اینه که هر از چند گاهی هندز فری روشن نمیشه و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست! تنها راه حل این مشکل هم اینه که یه سری باید دستگاهو به شارژر وصل کنی و بعد درش بیاری تا روشن بشه!
مثلا اینجا رو ببینید، نظر سوم که متعلق به Alex هستش و دقیقا مشکل منو داره:

"Woaaa, “nice” to see that i´m not the only one having problems with the headset, mine is brand new but i can only turn it on rigth after removing it from the charger stand, it will play for as long as I let it but if I turn it of I cant turn it back on without connecting it to the battery charger for just a couple of seconds."​

در مورد خود گوشی هم سوای دو تا پیکسل سوخته که لابد از اقبال بد ماست و عمر کم باتری که در این مورد هم نقش فروشنده و احتمال تعویض باتری به ذهن خطور میکنه باید به کلی باگ نرم افزاری ریز و درشت اشاره کنم که صدای خیلی ها رو در آورده و شدیدا امیدوارم سونی اریکسون با اضافه کردن آپدیتهای جدید این مشکلات رو حل کنه.
البته تمام این مشکلاتی که گفتم مانع از این نمیشه که چشمامونو رو به مزیت های نه چندان کم این گوشی ببندیم، در کل به نظر من مزیتها نسبت به مشکلات میچربه...

DarkShadow

Registered User
لایک‌ها
1
من دو هفته پیش اینو گرفتم 300 تومن گوشی بدی نیست عکسهای خوبی هم میندازه یه قابلیت خوبش اینه که میتونی زنگ اس ام اس واسه هر نفر تعیین کنی که من قبلا ندیده بودم صداش خوبه تصویر واضح و از همه مهمتر تاک تایمشه من با نوکیا خفه شدم از بس لو باتری گرفتم این گوشی با 13 ساعت تاک تایمش کولاک کرده فقط دوتا نکته منفی داره که اگه اونا هم ردیف میشد خیلی عالی بود

یکی این که تاچش فقط برای پلی کار میکنه و تو منوها و جاهای دیگه کار نمیکنه دوم اینکه قفل صفحه کلید نداره یعنی اگه میخوای کلیداشو قفل کنی حتما باید واسش پسورد بزاری و خاموشش کنی ! وگرنه هر کی کشوئی رو باز کنه میتونه ازش استفاده کنه

از دوستان اگر کسی اطلاعات بیشتری به من بده ممنون میشم هم در مورد خود گوشی و هم در مورد نرم افزار هاش بخصوص نرم افزار جی پی اس جاوا راستشو بخواید فرصت نکردم برم دنبالشون

بالا