برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد سونی اریکسون G900 ٠

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مازیار جان مبارک باشه.
72.gif
72.gif

منتظر ریویو هستیم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
سلام

مبارکت باشه

با وایرلسش کار کردی ؟

منو فارسی و عربی داره ؟

سرعتش چه طوره ؟

چندتا عکس باهاش میگیری برامون بزاری ؟

صفحه نمایشش زیادی کوچیک نیست ؟ چون 2.4 برای صفحه لمسی کوچیکه !

به نظرت میارزه با این قیمت و این امکانات ؟

سلامت باشی...

با وایرلس کار نکردم...چون جایی نبود تست کنم...اگر شد حتما خبر میدم..

منوی فارسی داره عربی داره ...کی برد فارسی و عربی...مشکلی نداره...کلا سونی اریکسون دیگه از P990 به بعد فهمید که فارسی یه چیز خیلی مهمه که نباشه تو UIQ هاش مشکل براش پیش میاد :)..ممکنه اون نامه هایی هم که بهش در این مورد زدن بچه ها تو مبایلستان و جاهای دیگه بی تاثیر نبوده...

عکس هم انشالله به زودی..

صفحه نمایشش خوبه...ببینید من P1 داشتم که 2.6 هست...و N82 که 2.4 هست ...کلا حالا که این دستمه مشکلی ندارم...گفتم که ایکون ها بزرگتر شدن و کار باهاش راحته...

آقا تبریک بسیار, 5 مگش رو چطور دیدی ؟

-
راستی P1/N82 رو هم نگه داشتی یا رد کردی

قابلی نداره علیرضا جونم :) 5 مگ اش یکم ضعیف میزنه مخصوصا که با امثال N82 مقایسه میکنم ولی کلا خوبه....حقیقت من P1 رو دادم به یکی از رفقا...N82 ام رو هم فروختم...الان فعلا همین G900 عزیز دستمه

مازیار جان مبارکت باشه

در مورد مدیای گوشی به شدت باهات موافقم ... این که گزینه ی Go to Artist و Go to Album رو داره یک قدم از واکمن 2 که روی W950 هست جلوتره.:cool:

ولی در مورد 5 مگاپیکسل بودن دوربینش خودت بیای نظر بدی بهتره.:eek:

چاکریم اقا...شما رو هم حسابی زحمت دادم...شرمنده..خیلی سوال پیچ کردمت..

دوربینش تو روز خوبه ولی تو شب زیاد مالی نیست...ممکنه با فیرم ویر جدید بهتر بشه...

مازیار جان مبارک باشه.
72.gif
72.gif

منتظر ریویو هستیم.

ممنون حامد جان...قابلی نداره :)

سوالی دارین در خدمتم

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
چاکریم اقا...شما رو هم حسابی زحمت دادم...شرمنده..خیلی سوال پیچ کردمت..

دوربینش تو روز خوبه ولی تو شب زیاد مالی نیست...ممکنه با فیرم ویر جدید بهتر بشه...

مازیار جان اگه ممکنه فریم ویر گوشیتو بگو ... ببینم با مال ما فرق داره یا نه ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
Phone: R9M003

organizer: R6J825

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
همون قدری که P1/W960 هستن دیگه... حدود 70 مگ خالی بعد استارت اپ...

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
من امروز اين گوشی رو توی جیان بحرین دیدم با قیمت 219 دینار بحرینی ، حدود 520-530 تومن !

شما خوب گرفتی ، ببنینم با گارانتی یا بدون گارانتیه ؟؟؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
من با گارانتی سیتادل گرفتم 450 تومن...

بدون گارانتی حتی تا 430 هم گیر اوردم...ولی خب سیتادل گارانتی نسبتا بدی نیست...یعنی خودشون که ادعا میکنن رسمی هستن و به هر حال نسبت به بقیه بهتر خدمات میدن...البته کلا تو ایران که میدونید زیاد جالب نیستن همشون...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مبارک باشه مازیار جان

نکته بارزی که منو وسوسه میکنه برم سمت این گوشی خوش دست بودنشه!!!!...البته من هنوز دست نگرفتم ولی با اون ابعاد باید گوشی خوش دستی باشه اینطور نیست؟!!!....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
قابل نداره علی جون..

اره خیلی راحتم...واقعا اندازه خوبی داره...

ولی از خوش دست بودن گذشته یه نکته ای که خیلی مهم تره اینه که D-pad داره به جای jogdial و این مهم ترین نکته اش هست....واقعا الان بعد از P1 با این که کار میکنم خیلی خیلی راحت ترم....چون هم d-pad داره هم دکمه back از کنار گوشی منتقل شده به روی گوشی....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
خب تو این مدت چند روز که با گوشی کار کردم...مشکل خاصی نداره...باتری اش عالیه...کیفیت تاچ اسکرین خوب و راحت هست...

اون چراغ قوه نازنین K750 /W800/W810 باز برگشته و خیلی راحت میشه روشنش کرد از تو منو...حتی SOS هم داره...خیلی حال داد...البته گویا برای P1/W960 هم پورت کردن از روی G900...

کی پد گوشی فوق العاده هست...لعنت به هرچی دکمه ریز هست...مثل N82/N91 ...واقعا الان دارم نفس راحت میکشم...

دوربین گوشی دوربین خوبیه...مشکلی نداره و تو روز عکس های عالی میگیره...یکم تو شب ضعیفه ...2 تا نمونه از عکس ها:

توجه کنید که ریسایز شدن و عکس اصلی به مراتب کیفیت بهتری داره:

G900 R9M003

zu1sv5.jpg

e8vgpl.jpg

سوالی چیزی دارید بپرسید...

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
مبارک باشه
در مورد Music Player و صدای هدفون:چطوره؟
ویدیو پلیرش همینه دیگه؟

gsmarena_s031.jpg

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
خب تو این مدت چند روز که با گوشی کار کردم...مشکل خاصی نداره...باتری اش عالیه...کیفیت تاچ اسکرین خوب و راحت هست...

اون چراغ قوه نازنین K750 /W800/W810 باز برگشته و خیلی راحت میشه روشنش کرد از تو منو...حتی SOS هم داره...خیلی حال داد...البته گویا برای P1/W960 هم پورت کردن از روی G900...

کی پد گوشی فوق العاده هست...لعنت به هرچی دکمه ریز هست...مثل N82/N91 ...واقعا الان دارم نفس راحت میکشم...

دوربین گوشی دوربین خوبیه...مشکلی نداره و تو روز عکس های عالی میگیره...یکم تو شب ضعیفه ...2 تا نمونه از عکس ها:

توجه کنید که ریسایز شدن و عکس اصلی به مراتب کیفیت بهتری داره:

G900 R9M003

zu1sv5.jpg

e8vgpl.jpg

سوالی چیزی دارید بپرسید...
اگه ممکنه لااقل لینک عکسها با سایز اصلی رو بذارید.
و اگه ممکنه نمونه عکس در شبش رو هم بذارید تا ما هم در جریان ضعف و قوتش قرار بگیریم.
با تشکر.

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
مازیار جان واقعا عکسا خیلی بهتر شده نسبت به فریم ویر R9L004

تو این فریم ویر 20 تا عکس بگیری یه دونه هم اینجوری نمیشه !:(

به محض راه انداختن ADSL باید گوشی رو آپدیت کنم.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
مبارک باشه
در مورد Music Player و صدای هدفون:چطوره؟
ویدیو پلیرش همینه دیگه؟

چاکریم...موزیک پلیر عالی...یه چیزی تو مایه های واکمن 2...هیچ مشکلی نداره...صدای هدفون هم خیلی خوبه...کلا همه چی بدون عیب و نقص...ضمن اینکه مدیا پلیرش که عکسش رو هم گذاشتید خیلی عالی کار میکنه...و مشابه PSP هست :)

اگه ممکنه لااقل لینک عکسها با سایز اصلی رو بذارید.
و اگه ممکنه نمونه عکس در شبش رو هم بذارید تا ما هم در جریان ضعف و قوتش قرار بگیریم.
با تشکر.

خدا وکیلی هر کدوم 1.5 مگ حجمش هست ..من هم با این اینترنت دیال اپ زغالی نمیتونم حقیقت اپ کنم...شرمنده...ولی سعی میکنم عکس شب هم بزارم....

مازیار جان واقعا عکسا خیلی بهتر شده نسبت به فریم ویر R9L004

تو این فریم ویر 20 تا عکس بگیری یه دونه هم اینجوری نمیشه !:(

به محض راه انداختن ADSL باید گوشی رو آپدیت کنم.

اره اقا حتما اپ کن...من حدس میزدم چون گوشی تون ورژن قدیمی داره خیلی از دوربینش شاکی هستی...میگم خدایا من هرچی عکس میگیرم خوب میگیره این بنده خدا چرا میگفت دوربینش به درد نمیخوره...:blink:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
قابل نداره علی جون..

اره خیلی راحتم...واقعا اندازه خوبی داره...

ولی از خوش دست بودن گذشته یه نکته ای که خیلی مهم تره اینه که D-pad داره به جای jogdial و این مهم ترین نکته اش هست....واقعا الان بعد از P1 با این که کار میکنم خیلی خیلی راحت ترم....چون هم d-pad داره هم دکمه back از کنار گوشی منتقل شده به روی گوشی....

ولی من با جاگ دیال هنوز حال میکنم....هر چند راحت نیست ولی هنوز یکی از دلایلی هست که من پی وان رو نگه داشتم....

مازیار جان همونطوری که دوستان گفتند چند تا عکس در شب هم بذار اینجا تا مقایسه کنیم!!!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ولی من با جاگ دیال هنوز حال میکنم....هر چند راحت نیست ولی هنوز یکی از دلایلی هست که من پی وان رو نگه داشتم....
من هم .اتفاقا کار باهاش خوبه یعنی خیلی جاها بدرد میخوره.ولی مشکلش اینه که باید 2 دستی کار کنی با گوشی.با D-pad یه دستی میشه.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
چاکریم...موزیک پلیر عالی...یه چیزی تو مایه های واکمن 2...هیچ مشکلی نداره...صدای هدفون هم خیلی خوبه...کلا همه چی بدون عیب و نقص...ضمن اینکه مدیا پلیرش که عکسش رو هم گذاشتید خیلی عالی کار میکنه...و مشابه PSP هست :)

مرسی :)
72.gif

آره از مدیا پلیرش خیلی خوشم اومد

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من هم .اتفاقا کار باهاش خوبه یعنی خیلی جاها بدرد میخوره.ولی مشکلش اینه که باید 2 دستی کار کنی با گوشی.با D-pad یه دستی میشه.

اینو هم اضافه کن ....برای بازیهایی که تاچ نیستن هم گوشیهایی مثل پی وان راحت نیست!!!!

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0

خدا وکیلی هر کدوم 1.5 مگ حجمش هست ..من هم با این اینترنت دیال اپ زغالی نمیتونم حقیقت اپ کنم...شرمنده...ولی سعی میکنم عکس شب هم بزارم....

اره اقا حتما اپ کن...من حدس میزدم چون گوشی تون ورژن قدیمی داره خیلی از دوربینش شاکی هستی...میگم خدایا من هرچی عکس میگیرم خوب میگیره این بنده خدا چرا میگفت دوربینش به درد نمیخوره...:blink:
ممنون از توجهتون. منتظر عکسهای بعدی هستیم.

بالا