برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 player ipod

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

newpersian

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون که یک تاپک جدید درست کردی
از اون شلوغی خیلی خیلی بهتره

>>>>>>>>>>>> بعد من گفتم ظبط برام مهم است <<<<<<<<<<<<<<<<

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون که یک تاپک جدید درست کردی
از اون شلوغی خیلی خیلی بهتره

>>>>>>>>>>>> بعد من گفتم ظبط برام مهم است <<<<<<<<<<<<<<<<
آخ شرمنده ... من می خواستم بنویسم " اگه ویدئو واسه ات مهم نیست " ... اشتباها نوشتم : ضبط ... بنابراین همون جواب بالا ... ( الان اصلاحش می کنم که بقیه دچار سوء تفاهم نشن ) ...

Amirardallan

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سلام
من تازه با این گروه اشنا شدم و امیدوارم بتونم از اطلاعات شما دوستان عزیز استفاده کنم .

من ipod 60G دارم . از این مدلی که هم فیلم پخش می کنه و هم عکس نمایش میده . 2 ماهی میشه که از قطر خریدمش .
1 بار هم که به اینترنت وصل بودم ، نرم افزار خودش را update کرد .

می خوام بدونم که آیا این ipod که من دارم قابلیت پخش رادیو هم داره یا نه ؟
اگه داره از کجا فعال میشه ، چون من گزینه مربوط به رادیو رو پیدا نکردم .

سوال دوم اینکه : 1 گزینه note در ipod وجود داره . کار اصلی این گزینه note چیه ؟ چگونه باید بهش note اضافه کرد ؟ ایا قابلیت خوندن فایلهای word(doc) , PDF در ipod وجود داره یا نه ؟

ارادتمند دوستان
پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز سلام
من تازه با این گروه اشنا شدم و امیدوارم بتونم از اطلاعات شما دوستان عزیز استفاده کنم .

من ipod 60G دارم . از این مدلی که هم فیلم پخش می کنه و هم عکس نمایش میده . 2 ماهی میشه که از قطر خریدمش .
1 بار هم که به اینترنت وصل بودم ، نرم افزار خودش را update کرد .

می خوام بدونم که آیا این ipod که من دارم قابلیت پخش رادیو هم داره یا نه ؟
اگه داره از کجا فعال میشه ، چون من گزینه مربوط به رادیو رو پیدا نکردم .

سوال دوم اینکه : 1 گزینه note در ipod وجود داره . کار اصلی این گزینه note چیه ؟ چگونه باید بهش note اضافه کرد ؟ ایا قابلیت خوندن فایلهای word(doc) , PDF در ipod وجود داره یا نه ؟

ارادتمند دوستان
پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم

سلام دوست عزیز

ورودت رو به این فروم خوشامد می گم.:) :) :) :)
درباره ی سوال اولت که آیا آیپاد شما موج رادیو رو می گیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟ در جوابتون باید بگم بله ولی بدون قطعه ی ifm امکان نداره. شما این قطعه رو باید جداگانه خریداری کنید .

درباره ی سوال دومت باید بگم که فکر نکنم آیپاد شما فایل pdf و word رو اجرا کنه ولی می تونی این سوال رو از آقای seymour بپرسی .

فایل note در آیپاد برای ذخیره فایلهای متنی شما است که شما از طریق کامپیوترتان می توانید فایلهای خودتان را ذخیره و در آیپاد تان نشان دهید . درباره ی این که چجوری بتونید به این فایل دسترسی پیدا کنید باید بگم که از طریق درایو خود آیپاد که در کامپوتر بعد از نصب آیپاد ظاهر می شود دنبال فایل note بگردی و بعد از باز کردنش متن خودت رو تایپ و ذخیره کنی.

امیدوارم تونسته باشم تا حدی به سوالهای مطرح شدت پاسخ بدم.:) :) :)

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
محمد جان خیلی ممنون بابت توضیحاتی که دادی ... خیلی لطف کردی !

Amirardallan

Registered User
لایک‌ها
0

سلام دوست عزیز

ورودت رو به این فروم خوشامد می گم.:) :) :) :)
درباره ی سوال اولت که آیا آیپاد شما موج رادیو رو می گیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟ در جوابتون باید بگم بله ولی بدون قطعه ی ifm امکان نداره. شما این قطعه رو باید جداگانه خریداری کنید .

درباره ی سوال دومت باید بگم که فکر نکنم آیپاد شما فایل pdf و word رو اجرا کنه ولی می تونی این سوال رو از آقای seymour بپرسی .

فایل note در آیپاد برای ذخیره فایلهای متنی شما است که شما از طریق کامپیوترتان می توانید فایلهای خودتان را ذخیره و در آیپاد تان نشان دهید . درباره ی این که چجوری بتونید به این فایل دسترسی پیدا کنید باید بگم که از طریق درایو خود آیپاد که در کامپوتر بعد از نصب آیپاد ظاهر می شود دنبال فایل note بگردی و بعد از باز کردنش متن خودت رو تایپ و ذخیره کنی.

امیدوارم تونسته باشم تا حدی به سوالهای مطرح شدت پاسخ بدم.:) :) :)

متشکرم

فعلا خدانگهدار​
-----------------------------------------------------------------

سلام مجدد
آقا بسیار ممنونم از جوابت .
1 سوال دیگه . قطعه IFM در ایران پیدا میشه یا نه ؟ می دونید قیمتش بطور متوسط چقدره ؟
ایا شما فایلی که در آن آموزش استفاده از نرم افزار Itunes باشه رو دارید ؟
راستش رو بخواهید من خیلی با قابلیتهای ipod اشنا نیستم و دنبال این هستم که با قابلیتهاش بیشتر اشنا بشم و بتونم از تمام قابلیتهاش استفاده کنم .

باز هم بابت زحمتی که کشیدی ازت ممنونم .
خدا نگهدار

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

سلام

آقا بسیار ممنونم از جوابت .

خواهش می کنم :) :) :) :)

قطعه IFM در ایران پیدا میشه یا نه ؟

پیدا می شه . جاهایی مثل پاساژ پایتخت واقع در میرداماد یا جاهای دیگه امکان داره باشه. به سایت آیپاد ایران که این قطعات رو می فروشه می تونی مراجعه کنی . آدرس این سایت رو پایین گذاشتم.

اینم آدرس : شرکت همراه پردازان جهان

می دونید قیمتش بطور متوسط چقدره ؟

نه . ولی تو ایران باید بیست الی چهل هزار تومان گرونتر باشه. ولی بازم به خودت بستگی داره که بتونی ارزون بخری یانه.!!!!!!!!!!!!!!!!

ایا شما فایلی که در آن آموزش استفاده از نرم افزار Itunes باشه رو دارید ؟

نه ولی اگه سوالی درباره ی این برنامه داشتی می تونی در همین قسمت بپرسی .

یا می تونی تو یکی از این موتورهای جستجو مثل google سرچ کنی شاید بتونی آموزشش رو پیدا کنی.

راستش رو بخواهید من خیلی با قابلیتهای ipod اشنا نیستم و دنبال این هستم که با قابلیتهاش بیشتر اشنا بشم و بتونم از تمام قابلیتهاش استفاده کنم .

به امید خدا

امیدوارم بتونم تو این کار کمکت کنم.

باز هم بابت زحمتی که کشیدی ازت ممنونم .

خواهش می کنم

متشکرم

فعلا خدانگهدار

Amirardallan

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها سلام
سال نو مبارک :)
1 سوال .
ایا میشه بطور خاص برای 1 دونه از فایلهای تصویریم در ipod " پسورد " قرار بدم ؟
اگه میشه از کجا باید اینکار رو انجام بدم .

ارادتمند همگی

Amirardallan

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها سلام
سال نو مبارک :)
1 سوال .
ایا میشه بطور خاص برای 1 دونه از فایلهای تصویریم در ipod " پسورد " قرار بدم ؟
اگه میشه از کجا باید اینکار رو انجام بدم .

ارادتمند همگی

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

فروش 100 ميليون آي پاد در بازار جهاني طي 5 سال نخست عرضه

تهران- خبرگزاري كار ايران

شركت اپل پس از انتشار خبر فروش 100 ميليوني دستگاه‌‏هاي پخش موسيقي آي‌‏پاد طي 5 سال نخست عرضه اعلام كرد: در تاريخ فناوري اطلاعات، آي‌‏پاد پرفروش ترين موزيك پلير بوده كه در ميان اقشار پير و جوان از محبوبيت بسيار زيادي برخوردار است.

به گزارش ايلنا ، از ماه نوامبر سال 2001 كه اين دستگاه موزيك پلير پورتابل توسط شركت اپل به بازار جهاني عرضه شده اين شركت بيش از 10 مدل جديد آن را با قابليت‌‏هاي جديد و مدرن عرضه كرده كه هر يك از اين مدل‌‏ها با استقبال بسيار چشم‌‏گيري در ميان كاربران روبرو بوده است.
اپل همچنين اعلام كرد؛ فروشگاه موسيقي آنلاين ITUNES كه يكي ديگر از سرويس‌‏هاي پر طرفدار شركت اپل است از زمان عرضه موفق به فروش 5/2 ميليارد آهنگ و 50 ميليون شوي تلويزيوني و بيش از 3/1 ميليون فيلم شده است.
پايان پيام

منبع خبر:http://ilna.ir/shownews.asp?code=407864&code1=20

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اتحاد یاهو و SanDisk علیه آی پاد
کمپانی یاهو نیز در حال تشکیل تیمی است تا بتواند محصول محبوب اپل با نام "آی پاد" را شکست دهد. یاهو قصد دارد تا با عرضه محصولی مشترک با شرکت SanDisk تا حدودی محبویت آی پاد را کنترل کند.

پخش کننده Sansa MP3 با امکاناتی نظیر صفحه نمایش LCD در ابعاد 2.2 اینچ ، 4 گیگابایت حافظه، فناوری بی سیم Wi-Fi و قیمتی در حدود 250 دلار آمریکا بزودی توسط این دو کمپانی به بازار خواهد آمد.

همچنان این محصول، اولین دستگاه پخش کننده ای نخواهد بود که مجهز به فناوری Wi-Fi است اما یاهو و SanDisk قصد دارند با ارتقا هرچه بیشتر امکانات این دستگاه آنرا رقیبی جدی برای آی پاد یا محصولات مشابه قرار دهند. برخلاف دستگاه Zune شرکت مایکروسافت، Sansa می تواند فایل های موسیقی را بطور مستقیم از اینترنت، رادیو اینترنتی و یا دستگاه های دیگر دریافت نماید.

قدرت اتصالی که به محصول Sansa قدرت میدهد توسط کمپانی Zing ارائه شده است. این فناوری توسط شخصی با نام Tim Bucher که از کارمندان کلیدی سابق شرکت اپل می باشد تولید شده است.

جدا از دریافت مستقیم فایل از شبکه اینترنت، Sansa قادر خواهد بود که تصاویر آنلاین سایت Flickr را نمایش دهد و حتی می تواند فایل ها را با کاربران Yahoo Messenger که دارای دستگاه Sansa نیز نیستند به اشتراک گذارد.

شرکت اپل در حال حاضر در حدود 73.3 درصد از سهم بازار را برای خود دارد.

یاهو قصد دارد با ارائه سرویس مخصوصی که کاربران می توانند با پرداخت تنها 11.99 دلار آمریکا نا محدود فایل موسیقی دریافت کنند، به امکانات این دستگاه اضافه کند تا در نهایت این محصول را رقیب جدی برای آی پاد تبدیل کند.

تحلیلگران عکس العمل بسیار سریعی نسبت به این خبر داشته اند بطوریکه تولید این محصول را "ازدواج تسهیلات" نامیده اند و برنده این معامله را شرکت SanDisk معرفی کرده اند زیرا عقیده دارند که SanDisk با فروش حافظه های فلش خواهد توانست سود بیشتری را به خود اختصاص دهد.​

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از BetaNews)

آدرس منبع: http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=2514

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اولین ویروس iPod ساخته شد!

آزمایشگاه تخصصی Kaspersky موفق شده است تا اولین ویروس دستگاه iPod در جهان را شناسایی کند. این ویروس توسط کارشناسان شرکت امنیتی Kaspersky در آزمایشگاه تخصصی این شرکت تولید شده است تا آسیب پذیر بودن دستگاه های iPod نسبت به ویروسها را ثابت کند.

iPod برای اولین بار است که با مسئله هجوم ابزارهای مخرب مواجه می شود. کارشناسان عقیده دارند که اثبات آسیب پذیر بودن این دستگاه نسبت به کدهای مخرب ویروس ها می تواند اخطار قابل توجهی برای کارشناسان نسبت به امنیت این دستگاه باشد.

بر طبق گفته شرکت "کسپراسکای"، این ویروس تنها می تواند دستگاه های iPod مبنی بر سیستم عامل لینوکس را آلوده سازد. به این ترتیب این ویروس تهدیدی برای کاربرانی خواهد بود که سیستم عامل لینوکس را جایگزین سیستم عامل پیش فرض اپل کرده اند و تعداد این کاربران بسیار محدود میباشد.

تنها ویروس موجود برای دستگاه iPod لقب "Podloso" را به خود گرفته است. قربانی باید ویروس را بارگذاری و اجرا نماید تا آلوده این ویروس شود.شرکت Kaspersky تولید این ویروس را تنها هشداری به چشم انداز امنیت دستگاه های مشابه iPod می داند.

اما عده دیگری از متخصصان امنیتی هیچ عقیده ای به جدید بودن این گونه از ویروس ها ندارند. آنها می گویند:" همچنان که در گذشته تعداد بیشماری از ویروس ها دستگاه های مختلف مبنا بر گذرگاه USB را آلوده ساخته اند این نمونه از ویروس مخصوص iPod به هیچ وجه بحث جدیدی در امنیت دستگاه های جانبی نخواهد بود."

در حدود سه سال پیش نیز شرکت امنیتی F-Secure با معرفی اولین ویروس تلفن های همراه هوشمند توانست تا قبل از ساخته شدن ویروس های مخرب، هشدار لازم را به کارشناسان اعلام کند و اکنون صدها نمونه مختلف ویروس برای موبایل ها توسط ویروس نویسان تولید شده است.

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از TechNewsWorld)​

آدرس منبع :http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=2508

متشکرم

فعلا خدانگهدار

Hadi karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
قیمت Mp3 128 هر مدلی در ipod را می خواستم
و یا اگر ممکن بود256 را
با تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
قیمت Mp3 128 هر مدلی در ipod را می خواستم
و یا اگر ممکن بود256 را
با تشکر
ipod زیر 512 مگ نداره ... تازه این 512 مگ هم شافل هستش که طرفداراش کمترن ( صفحه نمایش نداره و خیلی ریزه اس ) ... و ضمنا این مدل 512 مگ هم مال نسل قبل بود ... الان پایین ترین حالتش 1 گیگه ( شافل نسل جدید و nano نسل قبل ) ..

Hadi karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوب همان یک گیگ جند است؟؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام
خوب همان یک گیگ جند است؟؟
ببین 1 گیگ شافل باید 130 تومن و این حدودا باشه ... اما توصیه نمیشه ... چون صفحه نمایش نداره و اینا ...

1 گیگ نانو هم نسل قبلی حساب میشه .. یعنی چی ؟ یعنی اینکه نسخه جدید که الان تو بازاره ، حداقل 2 گیگ هستش ... اما فکر کنم هنوز بتونی پیدا کنی اون نانوهای 1 گیگی نسل قبلی رو... قیمتش هم باید حدود 150 تومن باشه ( اگه افت کرده باشه البته ) ...

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نام خداوند زیبایی ها

مدارس ايالات متحده دانش آموزان را از آوردنIPOD منع مي كنند

تهران- خبرگزاري كار ايران

از آن جا كه بسياري از نوجوانان و حتي كودكان از IPOD به عنوان روشي جديد براي تقلب در امتحانات استفاده مي‌‏كنند برخي مدارس به خصوص در ايالت آيداهو آمريكا دانش آموزان را از آوردن آي پاد منع كرده‌‏اند.

به گزارش ايلنا، از آن جا كه بسياري از دانش آموزان سوالات و جواب‌‏هاي امتحاني را به صورت فايل‌‏هاي صوتي در MP3 پليرها و آي‌‏پاد خود ضبط مي‌‏كنند و برخي حتي نكته‌‏هاي نوشتاري را در غالب فايل‌‏هاي متني در دستگاه‌‏هاي پخش موسيقي خود ذخيره مي‌‏كنند، تقلب به اين روش در ميان دانش آموزان آمريكايي به شدت رواج يافته است.
استفاده از MP3 پلير و آي‌‏پادها در حالي در مدارس ايالات متحده ممنوع مي‌‏شود كه پيش از اين در سال 2004، بسياري از مدارس و معلمان به دانش آموزان پيشنهاد مي‌‏كردند تا براي ذخيره مقالات و ضبط صداي معلم سر كلاس از دستگاه‌‏ها استفاده كنند.
پايان پيام​

منبع خبر:http://ilna.ir/shownews.asp?code=413847&code1=20

متشکرم

فعلا خدانگهدار

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نام خدای خوبی ها

همکاری مایکروسافت و اپل برای انتشار بروزرسان آی پاد

کمپانی مایکروسافت و شرکت اپل بواسطه همکاری یکدیگر تصمیم دارند تا اصلاحیه مخصوص مشکل سازگاری دستگاه "آی پاد" با ویندوز ویستا را منتشر نمایند. نتیجه این همکاری انتشار اصلاحیه مربوطه می باشد که توسط مایکروسافت برای دارندگان دستگاه 'iPod' امروز منتشر شد.

مدیریت محصول ویندوز ویستا در این خصوص اظهار کرد: " اپل و مایکروسافت با یکدیگر متحد شدند تا بتوانند وضعیت قابل قبولی برای کاربرانی بوجود آورند که از دستگاه آی پاد در کنار ویندوز ویستا بهره می برند. هر دو کمپانی نیز شما را به نصب این بروزرسانی تشویق می کنند."

گفتنی است که این بروزرسانی از هم اکنون بر روی سایت مایکروسافت قرار گرفته است و از تاریخ 22 ماه مه سال جاری میلادی نیز بطور خودکار برروی رایانه های مجهز به ویندوز ویستا نصب می شود.

دانلود بروز رسان آیپاد: http://support.microsoft.com/kb/936824/en-us

منبع خبر :http://www.winbeta.net( نقل از betanews )

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

بالا