برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 |

perspolis_84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
نرم افزاری برای تبدیل فایل صوتی با فرمت mpga به mp3 نیاز داشتم
اگه ممکنه لینک دونلود و کرک یا سریال برنامه را نیز لطف کنید
باتشکر

perspolis_84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
یک سوال دارم ... خواستم ببینم چجوری میتونم فایلهایی که روی سی دی ها بصورت آیدیو هستند رو به mp3 تبدیل کنم؟ ... هر کاری کردم نشد ... با کامپیوتر هم کلی درگیر شدم
308.gif

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز با کمک jetaudio این کار رو به راحتی میشه انجام داد . در قسمت rip cd یا با گرفتن دکمه های ctrl+1که در صفحه ripping در قسمت پایین از output format گزینه mp3 رو انتخاب کنید .

موفق باشید.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز با کمک jetaudio این کار رو به راحتی میشه انجام داد . در قسمت rip cd یا با گرفتن دکمه های ctrl+1که در صفحه ripping در قسمت پایین از output format گزینه mp3 رو انتخاب کنید .

موفق باشید.
همینطور هم از قسمت rip cd در ویندوز مدیا پلیر!!

myhobab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها ممکنه یک کم راجع به ساختار فایلهای mp3 و audio هم صحبت کنید. اصولا تفاوت اونها در چیه؟

یک سوال دیگم دارم که هیچ ربطی به این بحث نداره: منظور از image یک برنامه چیه؟ گاهی شنیدم که می گن خود برنامه رو ندارم ولی image اونو دارم.

قبلا از توجهتون ممنونم.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها ممکنه یک کم راجع به ساختار فایلهای mp3 و audio هم صحبت کنید. اصولا تفاوت اونها در چیه؟
یک سوال دیگم دارم که هیچ ربطی به این بحث نداره: منظور از image یک برنامه چیه؟ گاهی شنیدم که می گن خود برنامه رو ندارم ولی image اونو دارم.
قبلا از توجهتون ممنونم.

حالت audio در فایل صوتی ، برمیگردد به اواسط دهه هشتاد میلادی که همزمان با فراگیر شدن تکنولوژی سی دی بود که در آن زمان ایننطور طراحی کردند که هر ثانیه از زمان اجرای موسیقی به 75 سکتور تقسیم میگردید و هر سکتور هم 2 کیلوبایت اطلاعات را ذخیره میساخت . یعنی برای هر 1 ثانیه ، 150 کیلوبایت از فضای روی CD-Rom مصرف میشد . به همین دلیل است که یک سی دی 700 مگابایتی فقط در حدود 80 دقیقه فایل صوتی را میتواند در خود نگهداری کند .
mp3 تکنولوژی جدیدی است که در آن فایل صوتی طبق تعاریف خاصی فشرده شده و از حجم آن به مقدار زیادی کاسته میشود ، بدون اینکه کیفیت آن کاهش بیابد ، یعنی مثلا یک فایل mp3 که با فرکانس 128 کیلوبیت ذخیره شده ، حدود 10 برابر کوچکتر از فایل audio معادل خودش است ، بدون اینکه کمترین افتی در کیفیت آن باشد .
خلاصه اینکه audio یک تکنولوژی ضعیف برای نگهداری داده های صوتی بود که با اتلاف فضای زیادی همراه بود که mp3 آن را برطرف نمود.

در مورد image برنامه هم که سؤال فرمودید ، منظور نوعی تصویر است ، (image به معنی عکس ) یک تصویر که از محتویات یک سی دی ( اعم از برنامه ، ویدئو یا آدیو )تهیه میشود و یک در یک فایل ویژه ذخیره میشود . این کار یعنی خواندن اطلاعات روی یک سی دی و ریختن آن در فایل image توسط نرم افزارهای خاصی انجام میشود ، مثل CloneCD و ... و برای باز کردن این فایل image و مشاهدهٔ محتویات آن هم باز هم نیاز به برنامه های خاصی است که االبته اکثر برنامه های تهیهٔ image از سی دی ، ابزار مشاهدهٔ آن را نیز در اختیار قرار میدهند.
معمولا بعضی از برنامه های قفل دار هستند که با کپی شدن معمولی روی هارد ، اجرا نمیشوند ، در اینجا است که image گرفتن از آن به کمک ما می آید و بدین ترتیب قفل روی سی دی به فایل Image منتقل میشود ؛ وقتی دوست شما میکوید که Image فلان برنامه را دارم، منظورش همین است . یعنی به جای رایت کردن محتویات داده ای بر روی سی دی ، Image ان را برای شما رایت میکند و شما در کامپیوتر خودتان فایل Image را باز کرده و از آن استفاده میکنید .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
mp3 تکنولوژی جدیدی است که در آن فایل صوتی طبق تعاریف خاصی فشرده شده و از حجم آن به مقدار زیادی کاسته میشود ، بدون اینکه کیفیت آن کاهش بیابد ، .

حبيب جان
سلام

البته از كيفيت آن بسيار كاسته مي شود . فقط چون اغلب استفاده كنندگان اينگونه فايل ها از اسپيكرهاي كامپيوتر و يا دستگاههاي پخش ماشين استفاده مي كنند اين افت كيفيت محسوس نيست .

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بهروز عزیزم .
خیلی وقت بود ندیده بودمت .
حالت خوبه ؟

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان ممنون و متشکر ... مدیا پلیر من بالای 10 هست ... و واقعا ممنونم بابت کمکتان​

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان ممنون و متشکر ... جت آیدیوی من بالای 10 هست ... و واقعا ممنونم بابت کمکتان​
البته منظور من از ورژن 10 برای برنامهٔ ویندوز مدیا پلیر است ، وگرنه جت آدیو که ورژن دهش هنوز نیومده . :D

myhobab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mynobar عزیز خیلی ازت ممنونم. به یک خورده سوال دیگم جواب می دید؟ :blush:
چه جوری می شه فایلهای با پسوندDAT. رو با media player دید؟ وقتی files of type رو any file(*.*) میذارم هم نمی شه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
mynobar عزیز خیلی ازت ممنونم. به یک خورده سوال دیگم جواب می دید؟ :blush:
چه جوری می شه فایلهای با پسوندDAT. رو با media player دید؟ وقتی files of type رو any file(*.*) میذارم هم نمی شه.
از گزینهٔ Open With که با کلیک راست روی فایل ظاهر میشه استفاده بکن .

اگر بازم نتونستی با مدیا پلیر ببینی ، از برنامهٔ VCD Cutter استفاده بکن ، این یکی بدون دردسر فایل های Dat رو باز میکنه .

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام.
میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بشه باهاش آهنگ تصویری DVD را به صوتی MP3 تغییر داد؟

از اساتید اگه کسی میتونه یه کمک به من بکنه.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

Xilisoft DVD Ripper Platinum 4.0.68.0309

B000FAMORW.01-AY313G8VZO902._AA280_SCLZZZZZZZ_V64632233_.jpg

Xilisoft DVD Ripper Platinum is all-in-one DVD rip software?with powerful and integrative functions, which can rip DVD to popular video and audio formats such as DVD to DivX, MPEG, WMV, MP3 with ease.. So easy to use and fast than ever before, just few click to rip DVD!

It includes features of DVD Ripper and DVD Audio Ripper. No DVD rip software supports so comprehensive video and audio formats, i.e., rip DVD to all popular video formats such as DVD to DivX, AVI, MPEG, WMV, RM, MOV, MP4, 3GP, 3G2, ASF, rip DVD to audio formats including MP3, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP2, OGG with the fastest speed. Compare with other DVD rip software, DVD Ripper Platinum is full functionality that easy to use and multiple options, allows you to rip DVD by custom file size, rip DVD any segment, supports select target subtitle and audio track. It compare with other DVD converter, will provide you with a new experience in DVD ripping with its high ripping speed, wonderful output quality, full functionality and multiple options.

Features of "Xilisoft DVD Ripper Platinum":
? It can support many personal multimedia devices such as PSP, iPod, PDA and MP4 player etc.
? It is available to auto-detects your CPU, so the ripping will be done at the best ripping speed.
? With Xilisoft DVD Ripper Platinum, you can find many options to set or just keep default settings.
? It supports ripping DVD by custom file size.
? It can auto-split output file into several files to fit CD-R or other device.
? It allows you to select target subtitle and audio track.
? Output file size is adjustable, so you can compress movies to any size you like.
? It supports batch conversion, you can select all files you want to copy and it will automatically copy them one by one.
? It supports preview. You can see the ripping progress in preview window etc.

کد:
http://rapidshare.com/files/21137190/Xilisoft.DVD.Ripper.Platinum.4.0.68.0309-uXDaddy.rar

Password: warez.uxdaddy.com

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تشکر فراوان از شما.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
یه نرم افزاری هم هست که من باهاش کار کرده ام . خیلی راحت است . option های زیادی هم دارد

نرم افزار ImTOO 3GP Video Converter 3 که می توانید از سایت imtoo.com دریافت نمایید .

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
Xilisoft و ImTOO مثل هم هستن.
کرک Xilisoft هم کار نمیکنه.

بالا