برگزیده های پرشین تولز

همکاری با وبمستران برای کسب درآمد از یوتیوب و گوگل ادسنس و ادموب

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
دوستانی که وبسایت خارجی زبان دارند که بازدید داره و قانون کپی رایت رو نقص نمیکنه دوستانی که اپلیکیشن ساختن و اپلیکیشنشون کاربر خارج ایران داره و دوستانی که تولید محتوای ویدیویی دارند و قصد دارند از ویدیوهاشون درآمد داشته باشند می توانند از طریق همکاری با ما وبسایت ، اپلیکیشن رو در پنل ثبت کنند و از این راه درآمد ارزی کسب نمایند . دوستانی که تولید محتوای ویدیویی در هر زمینه ای دارند ویدیو باید توسط خودشان ساخته شده باشه و به هیچ عنوان در یوتیوب در جایی قرار نگرفته باشد .
برای اطلاعات بیشتر پیام دهید .

download20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
یوتیوب محتوای ویدیویی شخصی رو بعد چه میزان بازدید یا هر فیلتر دیگه ای عضو کسب درآمد میکنه ؟

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
مونتایز چنل یوتویب رو فعال میکنین ؟ من کانالی دارم که اماده مونتایزه

aliheidari020

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
دوستانی که وبسایت خارجی زبان دارند که بازدید داره و قانون کپی رایت رو نقص نمیکنه دوستانی که اپلیکیشن ساختن و اپلیکیشنشون کاربر خارج ایران داره و دوستانی که تولید محتوای ویدیویی دارند و قصد دارند از ویدیوهاشون درآمد داشته باشند می توانند از طریق همکاری با ما وبسایت ، اپلیکیشن رو در پنل ثبت کنند و از این راه درآمد ارزی کسب نمایند . دوستانی که تولید محتوای ویدیویی در هر زمینه ای دارند ویدیو باید توسط خودشان ساخته شده باشه و به هیچ عنوان در یوتیوب در جایی قرار نگرفته باشد .
برای اطلاعات بیشتر پیام دهید .
آدرس وبسایتتون چی هست من چند تا اپ دارم روش ادموب نصبه ولی کاربراش خیلی زیاد نیست مثلا 2کا 3کا

golro

Registered User
لایک‌ها
67
برای یوتیوب بگید باید چیکار کرد؟

بالا