برگزیده های پرشین تولز

همکاری در برنامه و بانک اطلاعاتی دیکشنری انگلیسی به فارسی و بالعکس

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
من موافقم که این کار انجام بشه
ممنون می شم با ای دی من تماس بگیرید ای دی یاهو: dicsee
بحث XML شد بنظرم اگه میخوای دیکشنری بسازی....به فرمت CHM بساز خیلی بهتر هم هست..حجم کمتری رو هم میبره و قابل استفاده تره و هم به صورت اتوماتیک و خود به خود Porable هست با توجه به اون حجم کمش...و خیلی هم کاربردی میشه...

Dictionary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث XML شد بنظرم اگه میخوای دیکشنری بسازی....به فرمت CHM بساز خیلی بهتر هم هست..حجم کمتری رو هم میبره و قابل استفاده تره و هم به صورت اتوماتیک و خود به خود Porable هست با توجه به اون حجم کمش...و خیلی هم کاربردی میشه...
راستش رو این گزینه زیاد کار کردم اخرش نشد چون تعداد صفحات زیاد بود و در ضمن فرمت chm فشردگی خوبی نداره حتی وقتی به این فرمت تبدیل می کردم دیگه با وین رر نمی شد خوب فشرده کرد به عبارتی اگر html باشه به مراتب فشرده تر از chm هست برای همینم تصمیم دارم برنامه براش بنویسم
دیکشنری اریان پور رو کسی داره؟

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
راستش رو این گزینه زیاد کار کردم اخرش نشد چون تعداد صفحات زیاد بود و در ضمن فرمت chm فشردگی خوبی نداره حتی وقتی به این فرمت تبدیل می کردم دیگه با وین رر نمی شد خوب فشرده کرد به عبارتی اگر html باشه به مراتب فشرده تر از chm هست برای همینم تصمیم دارم برنامه براش بنویسم
دیکشنری اریان پور رو کسی داره؟
برای فشرده سازی میشه از 7zip استفاده کرد....

خود فایل CHM رو هم که میگم من الان از اکثر دیکشنری ها و دایره المعارف ها نمونه فرمت CHM شون رو هم دارم مخصوصا دایره المعارف World History رو خیلی باهاش حال میکنم...کلا 13 مگ هم حجمش بیشتر نیست. فوق العاده هست

Dictionary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای فشرده سازی میشه از 7zip استفاده کرد....

خود فایل CHM رو هم که میگم من الان از اکثر دیکشنری ها و دایره المعارف ها نمونه فرمت CHM شون رو هم دارم مخصوصا دایره المعارف World History رو خیلی باهاش حال میکنم...کلا 13 مگ هم حجمش بیشتر نیست. فوق العاده هست
سلام
راستش فکر نکنم مزیتی داشته باشه چون الان هم html به عنوان مبنای کار هست ولی می تونیم هر تغییری روی خروجی اعمال کنیم حجمش هم زیاد نمی شه

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
سلام
راستش فکر نکنم مزیتی داشته باشه چون الان هم html به عنوان مبنای کار هست ولی می تونیم هر تغییری روی خروجی اعمال کنیم حجمش هم زیاد نمی شه
از اونی که تا الان ساختی اسکرین شاتی نداری ببینیم چجویه؟

Dictionary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اونی که تا الان ساختی اسکرین شاتی نداری ببینیم چجویه؟
بدک نیست ولی راستش هنوز خیلی کار داره چون یه مقدار دیگه بانکش کار داره تا سرعت لود شدنش خوب بشه و بعدش باید کار روی ظاهرش رو ادامه بدم ولی در اسرع وقت (یعنی طی چند روز!) یه شات می ذارم

Dictionary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر بانکش را بدهید من هستم
یعنی بانکش رو فقط در اختیار شما بذاریم؟ اخه قرار بر این بوده بانکش آزادانه باش

دوستان نظرتون در مورد دیکشنری اریانپور چیه؟ بانکش مورد تایید دوستان هست؟

PublicDomain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیکشنری اریان پور را پیشنهاد می کنم که از بقیه کاملتر است
اگر خواستید من نسخه XML از پایگاه داده این دیکشنری را برای شما ارسال می کنم که به راحتی در برنامه ها قابل استفاده است با پشتیبانی از یونیکد.
در صورت تمایل با پیام خصوصی من را با خبر کنید
سلام
با شما تماس گرفتم لطفا پی ام تونو چک کنید در ضمن ما هم روی یه نسخه مشابه داریم کار می کنیم و از طریق گوگل تونستم شما رو پیدا تون کنم بقیه دوستانی که علاقه مند به این کار هستند نسخه دوم رو می تونند داونلود کنند و استفاده کنندو ایرادات آن را اعلام کنند تا در اولین فرصت برطرف بشه
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=209163

Cyrusdehghan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من نیاز به بانک اطلاعاتی یک دیکشنری فارسی دارم که توش معلوم باشه کدوم کلمه فعله یا فاعله یا مصدر و اسم و خلاصه از این چیزا. اگه کسی می تونه کمک کنه خبر بده بهم
اگه نداشتید تو وهله دوم خود لیست کلمات فارسی هم کمک می کنه
ممنون می شم بهم اطلاع بدید هزینش رو هم می دم
Yahoo ID : sirous_15
gmail id: sirus.dehghan
ممنو.ن

csiamand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.دوست عزیز خودت که میدونی با وجود این همه دیکشنری...یکیش همین بابیلون نوشتن یک فرهنگ لغت مشابه اونا یه خورده علافیه...اما که یه چیزی غیراز اونا باشه من پایه ام.تازه ایده های جالبی هم براش دارم که اگه بشه یه چیز واقعا خاصی میشه البته فقط این وسط مشکل ترجمه و ایناست(البته تخصصی) که اگه کسی باشه دراین زمینه تخصص داشته باشه و همکاری کنه خیلی عالیه به نظر من.
دیکشنری که مد نظر ته بانک اطلاعاتی و زبان برنامه نویسیش چیه؟

بالا