برگزیده های پرشین تولز

همیاری برای پیشرفت رنک الکسا سایت خود - Review Exchange

sanaz_s13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دوستان ببخشید من چند روزی وحشتناک درگیر بودم. اومدم که بترکونیم :D

سلام لطفا من رو هم اضافه کنبن ad.mcharger
آی دی الکسا d.sheini...

اینم لینکه من
Mcharger.ir Site Info

من برای سایت های زیر ریویو دادم
shirazmoble.blogfa.com
kaktos.ir
shopcity.ir
helelyos.com
roghansanati.com

منم براتون انجام دادم و اسمتون به پست اول اضافه شد.

انجام شد دوست عزیز
مرسی

از استارتر عزیز تقاضا می شه که در تاپیک اول قید بشه عزیزانی که تازه میان و دارن به سایر دوستان امتیاز می دن پخ کنن
و پاسخ رو اینجا بگیرن
فک کنم اینجوری بهتر باشه
مرسی

پیشنهاد خوبی هست ؛ ممنون اضافه کردم.

نتیجه این همیاری بخه کجا رسید!؟

یک نمونش رو توی پست اول گذاشتم

منم اضافه کنید با تشکر

اینم لینک من

مانترا

برای همه یه جور علامت بذاریم ؟؟

خوب بسم الله من شروع کردم ... دوستان هوای ما رو داشته باشین .... سایتم یکم تازه وارده و دیر الکسا رو می شه برد بالا

فقط یه نکته من امتیاز می دم می نویسه فیس بوک یوزر چون با اکانت فیس بوکم عضو شدم ... دوستان امتیاز می دما بهتون

به همه 32 تا سایت رای دادم برای اینکه مشخص بشه نام کاربریم رو هم نوشتم البته به جز سایت اول که همین طوری بهش رای دادم

ممنون اسمتون به لیست اضافه شد ؛ منم براتون انجام دادم.

moviebaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
استارتر جووووون میشه اسم سایت من رو با این آدرس در پست اول بزارید اون که فیلتره اصلا رنک بالا نمیره چون آدرس منتقل شده به بدون فیلتر اعصابمو بهم ریخته اهههههههه

این آدرسه جدید هستش

Moviebaz10.in Site Info

ممنون

moviebaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
منم اضافه کنید با تشکر

اینم لینک من

مانترا

برای همه یه جور علامت بذاریم ؟؟

خوب بسم الله من شروع کردم ... دوستان هوای ما رو داشته باشین .... سایتم یکم تازه وارده و دیر الکسا رو می شه برد بالا

فقط یه نکته من امتیاز می دم می نویسه فیس بوک یوزر چون با اکانت فیس بوکم عضو شدم ... دوستان امتیاز می دما بهتون

به همه 32 تا سایت رای دادم برای اینکه مشخص بشه نام کاربریم رو هم نوشتم البته به جز سایت اول که همین طوری بهش رای دادم

برای شما نیز زده شد دوست نازنینم اگر مقدور هست برای این آدرس بزنید ممنون

Moviebaz10.in Site Info

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
استارتر جووووون میشه اسم سایت من رو با این آدرس در پست اول بزارید اون که فیلتره اصلا رنک بالا نمیره چون آدرس منتقل شده به بدون فیلتر اعصابمو بهم ریخته اهههههههه

این آدرسه جدید هستش

Moviebaz10.in Site Info

ممنون

سلام بله عوض شد.

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
این بچه بازیا چیه ؟!!!!!!

طرف امتیاز داده به من بعد اومده منو تهدید میکنه تو پیام کوتاه !!! اگه امتیاز ندی منفی میدم !!! :wacko:

من هر از گاهی میام تو تاپیک و به بچه ها امتیاز میدم ، وقتی 1 دونه و 2 تا میشه دیگه اسم نمیبرم که به کی دادم و به کی ندادم . صبر کردم همه رو با هم بدم و در آخر بگم که به همه امتیاز دادم .

الانم میگم اصلا انتظار جبران ندارم . امتیاز میدم چون دوست دارم سایت های ایرانی پیش رفت کنن . ولی انصافا دیگه ملت رو به خاطر یه امتیاز تهدید به مرگ نکنید ! ;)

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان عزیز به 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 رای دادم :):)

واقعا سایت های جالی دارید دوستان آفرین به این همه خلاقیت و تلاش :) به عنوان یه نویسنده که تو سایت های بزرگ ایران کار کردم باید بگم که کارتون حرف نداره :) آفرین به همه :)

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان عزیز به 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 رای دادم :):)

واقعا سایت های جالی دارید دوستان آفرین به این همه خلاقیت و تلاش :) به عنوان یه نویسنده که تو سایت های بزرگ ایران کار کردم باید بگم که کارتون حرف نداره :) آفرین به همه :)

سلام
با احترام برای شما هم انجام شد.

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704

ثبت کردم...

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

سلام
با نام کاربری maysam69 رای دادم
مرسی

منم به همه دادم ولی 18 نفر بهم دادن
من به همه رای دادم ولی 9 نفر بهم رای دادن!

چون خیلی وقت نمیکنم اینجا سربزنم، دوستانی که رای میدن لطف کنن پخ بدن در اسرع وقت بهشون رای میدم مرسی

mgrmahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جالبه
منم مدیر وب سایت ماشین بازار هستم که در خرید و فروش خودرو فعالیت داره.
سر فرصت حتما این کارو میکنم

www.mashinbazar.com

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
اگه امکانش هست سایت بنده رو از تاپیک حذف کنید.
با سایت جدیدم توی تاپیک میام.
بالا