برگزیده های پرشین تولز

هو اول و آخر يار . تنها دلريش وبلاگي ايران

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام

عرض به حظور مباركتون كه اولا از دلريش.كام تبديل شديم به دلريشم.كام و دوما بعد از چند ماه از امروز در حال ساخت و ساز و تعميرات سايت و تكميل آرشيو و نوشتن اراجيف بصورت رسمي شروع بكار كريدم (هر كي ندونه فكر مي كنه فيل هوا ميكنم ) . راستي هر كي تو قالب و طراحي دستي داشت دستشو با نهايت صميميت مي كشيم :cool: .

از اون ورا اگه اومدي شيريني يادت نره !

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دلريش عزيز
وبلاگتون خيلي جالب بودش، من تو كار قالب هستم چه كمكي از من ساخته است؟

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مشاهير جان لطفت زياد . راستش من از اين قالب هم خسته شدم و هم يه سري فكر واسه بهتر شدن وبلاگم دارم كه از جمله مقالات و لينكدوني و ترك بلاگ يا همون ساند بلاگ و فتوبلاگه و داشتن ارشيو موضوعيه كه هر كدومش كلي دنگ و فنگ داره و اكثرا هم نمي دونم چطوري ميشه رديفشون كرد ! چه شود با اين صوات ما آخر اين وبلاگ ؟ به هر حال اگه كسي خواست خودشو تو دردسر بندازه من وبلاگ خودمو تقديمش ميكنم .

خافظ

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از دلریش :
مشاهير جان لطفت زياد . راستش من از اين قالب هم خسته شدم و هم يه سري فكر واسه بهتر شدن وبلاگم دارم كه از جمله مقالات و لينكدوني و ترك بلاگ يا همون ساند بلاگ و فتوبلاگه و داشتن ارشيو موضوعيه كه هر كدومش كلي دنگ و فنگ داره و اكثرا هم نمي دونم چطوري ميشه رديفشون كرد ! چه شود با اين صوات ما آخر اين وبلاگ ؟ به هر حال اگه كسي خواست خودشو تو دردسر بندازه من وبلاگ خودمو تقديمش ميكنم .

خافظ
من مي تونم كمكت بكنم حالا چه مي خواهي بسازي؟ چه جوري ميخواهي باشه؟ مشخصات قالبي كه ميخواهي برام بفرست تا برات درستش كنم....

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
يه قالب تو حدودايه قالب نتود (نتكده) كه كم حجم هم باشه ! و به همين سادگي !

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
يه سوال ؟
بنظرتون چه قالبي از نظر رنگ و تيپ طراحي (سنتي - حرفه اي - فلش ...) خوبه و چه امكاناتي براي بهتر شدن وبلاگم ميتونم اضافه كنم ؟

بالا