• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هیرا دیزاین | بهترین وبسایت طراحی گرافیک

digital_2015

Registered User
لایک‌ها
30
tz9v_1183582ab8db3108d.png

هیرا ديزاين (هیرانا ديزاين سابق) از سال 1391 به کار خود آغاز کرد و تا کنون توانسته با الطاف الهي خود را به مقام يکي از بهترين سايت هاي گرافيکي برساند . هیرا ديزاين از کادر هاي مجرب طراحي و برنامه نويسان حرفه اي تشکيل شده است . هیرا ديزاين يکي از بهترين سايت ها در عرصه گرافيک و طراحي مي باشد که با هزينه کم کار هاي گرافيکي و يا برنامه نويسي شما را انجام مي دهد . با هیرا ديزاين هميشه آسوده خاطر باشيد
مدیریت هیرا دیزاین
----------------------------------------
طراحی حرفه ای بنر ، طراحی حرفه ای هدر و لوگو ، پشتیبانی 24 ساعته ، تحویل 24 ساعته ، ویرایش رایگان تا دو بار تغییر ، طراحی حرفه ای قالب وبسایت (مای بی بی ، وردپرس ، HTML ، PSD ، تبدیل PSD به HTML
تیم ما

من ابولفضل زارع شاهی هستم طراح گرافیک هیرا دیزاین
من مسئول طراحی های تحت گرافیک از جمله بنر ها و لوگو ها هستم و در صورت سفارش گرافیکی بنده در خدمت شما خواهم بود
سپاس فراوان ابولفضل زارع شاهی
من عدنان بابکان هستم طراح وب و آشنا با زبان های تحت وب PHP و HTML و CSS.
من مسئول طراحی های تحت وب هیرا دیزاین هستم و هر گونه کار طراحی وب داشته باشید بنده در خدمت خواهم بود.
سپاس فراوان عدنان بابکان
برای دیدن بقیه نمونه کارها به سایت مراجع کنید و برای سفارش با بخش پشتیبانی تماس بگیرید

http://heradesign.ir
تماس با ما:
برای تماس با ما می توانید از طریق جعبه پشتیبانی بالای سایت و یا از طریق راه های زیر اقدام نمایید:
ایمیل مسئول گرافیکی: [email protected]
ایمیل مسئول طراحی وب: [email protected]
توجه: در صورت پاسخگو نبودن مسئول طراحی گرافیک و مسئول طراحی وب با این ایمیل با ما در تماس باشید: [email protected]
بخش پشتیبانی تلگرام
پشتیبانی 1:
پشتیبان 2:

digital_2015

Registered User
لایک‌ها
30
نمونه کارهای جدید به سایت اضافه شد

بالا