برگزیده های پرشین تولز

واتس اپ، لاین، یا تلگرام؟

Sepehral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان میخوام نظرتون بدونم در این باره که کدوم یک از این مسنجرها کامل تره؟ میخوام باتری زیاد مصرف نکنه و امکانات زیادی هم داشته باشه

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان میخوام نظرتون بدونم در این باره که کدوم یک از این مسنجرها کامل تره؟ میخوام باتری زیاد مصرف نکنه و امکانات زیادی هم داشته باشه[/QU
اگه از نظر مصرف کم باتری لاین از همشون کم تر باتری مصرف می کنه و واتس اپ از همه بیشتر

avamoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من اولش تلگرام داشتم ولی بعدش لاین و جایگزین کردم
دلایلی که لاین رو به تلگرام ترجیح دادم
خز نشدن استیکرا ( تو تلگرام استیکر داشتن خز شده من خودم فقط 5 تا استیکر ساختم ولی تو لاین یه استیکر تو داری که خاصه خیلیا ندارنش)
لاین کاملا یک شبکه اجتماعی هست با قابلیت لایک ، کامنت ، ساخت پیج ،شیردلم کردن و...
لاین امکان تماس تصویری و صوتی رایگان داره
تو لاین میشه یه پیج مذخرفو ریپورت کرد تا پاک شه
لاین تم های قشنگ داره میشه شخصی سازی کردش
لاین میشه تو تنظیماتش کیف تصاویر ارسالی رو کم کرد تا حجم دیتا کمتری استفاده شه
لاین خودش قفل داره از خودش میشه تنظیم کرد به اپلیکیشن قفل کردن دیگه نیاز نداره
لاین قابلیت ورود حتی بدون شماره از طریق فیس بوک رو داره که دیگه اگه نخوای تورو با شمارت پیدا نکنن
تو لاین اگه تو یه گروه بخوان بیارنت اول خودت باید جوین رو بدی مثه تلگرام همینطوری نمیارنت

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
واتس آپ:
واتس آپ یکی از اولین سرویس‌های پیام رسان عمومی دارد اما از زمانی که فیس‌بوک واتس آپ را به قیمت حیرت آور 20 میلیارد دلار خرید، شایعه شده که فیسبوک به دنبال راهی برای تلافی این سرمایه گذاری و برگشت این رقم است. به گفته وب‌سایت واتس آپ، شاید لازم شود همه ما چیزی حدود 1 دلار در سال برای ادامه استفاده از این خدمات پرداخت کنیم و این کار چندان در ایران عملی نیست.

تلگرام:
در ماه‌های اخیر، تلگرام به دلیل سادگی، انتخاب مطرحی در میان ایرانیان بوده است. اما هر چند که شما می‌توانید با استفاده از ویژگی ساده بودن خدمات خود در شروع، راه خود را باز کنید ولی در طول زمان، کاربران به دنبال جنبه‌های دیگری هم خواهند رفت. هر چند تلگرام برای متن ساده و ارسال فایل کاربرد دارد، گزینه‌های اصلی مثل تماس صوتی یا تصویری را کم دارد. به دلیل ” سادگی”، برای کابران تنظیم این اپلیکیشن با ترجیحات شخصی کار مشکلی است. ماهیت تلگرام بسیار خشک و فنی و خالی از “روح” است.

لاین:
لاین، اپلیکیشن پیام رسانی است که شهرت آن در خاورمیانه و آسیا رو به افزایش است. این اپلیکیشن با بیش از 211 میلیون کاربر فعال، فضای جدیدی برای ارسال پیام ارایه می‌دهد که با حساسیت‌های شرقی همخوانی دارد. علاوه بر خدمات پیام رسانی اصلی که شامل تماس‌های صوتی و تصویری رایگان نامحدود می‌گردد، لاین پر است از گزینه‌های ارتباطی-اجتماعی جالب و قابل تنظیم. وقتی کاربران، لاین را دانلود و استفاده می‌کنند، دانلود کردن باقی اپلیکیشن‌های خانوادگی و بازی‌ها خیلی آسان می‌شود. لاین فضایی جامع و کامل است که به سرعت بخشی ضروری از زندگی روزمره می‌شود و به کمک گزینه‌هایی همچون تایم لاین به چیزی فراتر از یک اپلیکیشن ارسال پیام بدل می‌شود. اشکالش چیست؟ گزینه‌های مختلف زیادی هستند که ممکن است کمی زمان ببرد تا از همه آنها سر دربیاورید.

و بالاخره این که انتخاب شما برای یک اپلیکیشن پیام رسان به نیازها و شخصیت شما بستگی دارد. اگر شما کسی هستید که فقط به دریافت و ارسال پیام‌های ساده نیاز دارید، تلگرام برای شما کفایت می‌کند. اما اگر به دنبال کارکردی غنی‌تر و امکان حفظ ارتباط با خانواده و دوستان بدون فوت وقت هستید، احتمالا لاین بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. به هر حال، همین حالا هم لاین کشورهای آسیای شرقی که از نظر فن آوری پیشرفته هستند را به تسخیر خود درآورده است.

farokh.zirak200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کار لاین با تلگرام و واتس اپ فرق میکنه اون بیشتر شبیه یه چیزی مثل فیسبوکه با این تفاوت که فیلتر نیست!!;):general601:

Sepehral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اینجوری که پیداست لاین خیلی کامله چون علاوه بر این که یه مسنجر یا به قولی پیام رسانه نوعی شبکه اجتماعی هم هست و باهاش تماس رایگان هم میشه داشت

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
9fc2aimkiwurdv9wlw3s.jpg

1rouh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
ویژگی خوب تلگرام سادگی و سرعت خوبش در ارسال متن و فایل است.
اما هرچند که لاین سادگی و سرعت و سبکی تلگرام در ارسال پیام رو نداره ولی یک اپ کامل اجتماعی است که هم تماس های صوتی و تصویری رایگان دارد و هم امکان یک شبکه اجتماعی است که میشه لایک و کامنت توش گذاشت.
و قابلیت هایی مثل شکلک های متنوع- ثبت و ارسال ویدئو مستقیما از ویژگی Keep و... را دارد، که نمیشه ازش گذشت.

Sepehral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
@1rouh علاوه بر اینها من با این قضیه که لاین کلی اپ جانبی مثل لاین کمرا و لاین دکو و لاین تولز و ... داره خیلی حال میکنم کلا مسنجر کاملیه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
@1rouh علاوه بر اینها من با این قضیه که لاین کلی اپ جانبی مثل لاین کمرا و لاین دکو و لاین تولز و ... داره خیلی حال میکنم کلا مسنجر کاملیه
ویژگی خوب تلگرام سادگی و سرعت خوبش در ارسال متن و فایل است.
اما هرچند که لاین سادگی و سرعت و سبکی تلگرام در ارسال پیام رو نداره ولی یک اپ کامل اجتماعی است که هم تماس های صوتی و تصویری رایگان دارد و هم امکان یک شبکه اجتماعی است که میشه لایک و کامنت توش گذاشت.
و قابلیت هایی مثل شکلک های متنوع- ثبت و ارسال ویدئو مستقیما از ویژگی Keep و... را دارد، که نمیشه ازش گذشت.

یه زمانی چقدر با یاهو مسنجر و nimbuzz حال میکردیم یادش بخیر

LOVEFORLOVE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
281
بنظرم 2 تاش با هم ضروریه اتفاقا الان من اصلا از لاین کم استفاده میکنم فک کنم مثله وایبر داره میشه!متروکه
ولی امکاناتش کامله تماس صوتی تصویری که تلگرام نداره

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کار کردن با تلگرام خیلی راحته واسه همونم هست که اکثر مردم ایران به اون تمایل دارن من خودمم خیلی تلگرام دوست داشتم و برام سخت بود که از مسنجر دیگه ای استفاده کنم برای تماسهام هم از اسکایپ استفاده میکردم ولی خیلی اسکایپ قطع و وصلی داره تازگیا رفتم سمت لاین و دیدم همه چیزایی که تو مسنجرای دیگه داره رو داره و تازه یه سری اپ جانبی هم داره که خیلی کاربردیه امنیتشم بالاست در مورد باتری نمیدونم ولی دیتای مصرفی تماساش از اسکایپ خیلی پایینتره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
خوب یا بد وجود نداره کلا این قانون رفتاری کل مردم ایرانه که مد گرا هستن
یه روز یاهو مسنجر - یه روز اورکات - یه NIMBUZZ - یه روز فیسبوک - یه روز و ............................
همه با هم یهو هجوم میبرن
همون قضیه «يک بزگر، گله اي را گر مي کند» ه
خیلی ها دیدم وقتی گفتم هنوز فیسبوک میری؟ گفتن که وقتی مد شد بقیه رفتن ویی چت و وایبر ماهم از اون به بعد نرفتیم فیسبوک

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شاید یه سری از مردم همینطور باشن که شما میگین ولی به نظر من نباید تعمیم داد تو دنیای امروز کاربرا به سمت اپلیکیشن هایی میرن که کاملتر بوده و نیازهای روزمرشون رو پاسخ بده

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
شاید یه سری از مردم همینطور باشن که شما میگین ولی به نظر من نباید تعمیم داد تو دنیای امروز کاربرا به سمت اپلیکیشن هایی میرن که کاملتر بوده و نیازهای روزمرشون رو پاسخ بده

این روند به اپلیکیشن ها کشیده شده همونطور که تو پست ( نظر قبلیم گفتم ) , حالا بگیم یه اپلیکیشن فیلتر شده و مسدود , اما بقیه که فیلتر نشدن چی؟ همین لاین و ........ اما مردم مهاجرت کردن به اپلیکیشن جدیدتر
از قدیم تو خون ایرانی جماعت این مد گرایی و دنبال بز گر رفتن بوده حتی براش ضرب المثل ساختن که << نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل آزار >>

یا اگر نمیخوای بشوی رسوا همرنگ جماعت شو , طرف تو گوشیش 5 تا اپلیکیشن شبکه اجتماعی داره تا بهش میگن فلان برنامه جدید اومده خوبه من رفتم تو ام برو , با کله میره اون برناه رو دانلود میکنه و ...... -- به طرف میگی خوب چرا الکی این همه اپلیکیشن نصب میکنی , میگه اگر نکنم از دنیا عقب میفتم از بقیه عقب میفتم بقیه مسخرم میکنن اگر تلگرام نداشته باشم

الانم شده اینستاگرام و بی تالک و ........

این همه گوشی ها ساده ( فیچر فون ) تو دنیا تولید میشه و فروش ها میلیونی داره تو کل دنیا - اما تو ایران اکثر مردم اسمارت فون دارن
چشمو هم چشمی و ........ -- به خاطر همینه که خیلی از مردم بعد از یه مدت استفاده از اپلیکیشن یا گوشی اسمارت یا هر چیز دیگه ای براش عادی و بی اهمیت میشه چون از ابتدا بنا به دلیل و نیاز واقعی خودش دنبال اون موضوع نرفته

بالا