برگزیده های پرشین تولز

واردات انبوه محصولات با کیفیت شیائومی(Xiaomi) پایین ترین قیمت در سراسر کشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xiaomi.mobile

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
عزیز ردمی دو ورژن ۲گیگ رمش، ۱۶ گیگ‌رام داره
اینی که شما دارین صددرصد ورژن ۱گیگ‌ رمه
اصلاح کنید
سلام جناب ظهر تاپیک تون رو دیدم زده بودین redmi 2 نسخه 2گیگ رم 16 گیگ رام موجود دارید ولی الان زدین 8 گیگ؟!
برای یکی از دوستان میخوام لطفا خبرش رو برام پ خ کنید
سلا بله ورژن 2 16 هست متاسفانه بازم اشتباه شد..

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
ب

مدل Xiaomi Redmi2 4g ورژن 2Gb/16Gb

رتبه بنچمارک گرفته شده توسط نرم افزار AnTuTu

..::22670::..

گوشی های ردمی موجو فقط از فرکانس edge یا همون 2g پشتیبانی هست و این گوشی ها 3g 4g به ندرت ساپورت میکنن چون تکنولوژیشون TD هست یا همون triangle و دکل های خیلی کمی در ایران اینها رو ساپورت میکنن مثلا در اصفهان خودمون نزدیک بزرگمهر 3g 4g شون کار میافته... قیمت هم کلی پایین زدم که تفارت رو احساس کنید الان ورژن 2 گیگ 16 گیگ حدود 620 تا 650 فروشش هست
==========

قیمت = 500 تومان
سلام مجدد
عزیز با توجه به اطلاعاتی که در مورد گوشی در اختیارم گذاشتی متوجه شدم
گوشی های شیائومی ردمی 2 وارداتی شما باید در باند 3 فرکانس 1800 مگاهرتر ایرانسل بدون مشکل 4g , 3g کار کنه ولی روی اپراتورهای دیگه کار نمی کنه چون فرکانسشون فرق میکنه
* این مسئله هم که پشت گوشی (زیر باطری) زده TD-LTE دلیل نمیشه FDD نباشه چون تمام مدل های شیائومی TD-LTE حک شده
* شما گفتید خیابان بزرگ مهر اصفهان 3G.4G فعال میشه دلیلی میشه بر اثبات کار کردن 3G.4G گوشی های شما چون یا باید کارکنه یا نکنه و تنها دلیل کارنکردن میتونه این باشه که شما در محدوده پوشش LTE نیستید

در نهایت اگر با شرایطی که قبلا در پ خ اعلام کردم موافق بودین گوشی رو بفرستید تهران تستش کنم
دوست داشتی برای اطلاعاتی که دادم یک تخفیف مضاعف بده :دی ;)

Last edited:

reza_ahmadi6767

Registered User
لایک‌ها
39
دوستانی که از من تو پیام خصوصی سوال میکنن . بنده منتظر رام این گوشی از طرف فروشنده هستم . به محض اینکه رام از طرف فروشنده برام فرشتاده بشه و صحت این گوشی تایید بشه خدمت دوستان عرض میکنم .

Friction

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستانی که از من تو پیام خصوصی سوال میکنن . بنده منتظر رام این گوشی از طرف فروشنده هستم . به محض اینکه رام از طرف فروشنده برام فرشتاده بشه و صحت این گوشی تایید بشه خدمت دوستان عرض میکنم .

رام گوشی اینجا هست: http://en.miui.com/download-261.html
اگه تست کردی بیزحمت نتیجه رو اینجا اعلام کنید

reza_ahmadi6767

Registered User
لایک‌ها
39
رام گوشی اینجا هست: http://en.miui.com/download-261.html
اگه تست کردی بیزحمت نتیجه رو اینجا اعلام کنید

متاسفانه گوشی های ایشون اصلی نیستن دوست عزیز . بنده از ایشون خرید کردم و گوشی ایشون طرح شیائومی بود . رام اصلی هم نصب نمیشه به هیچ عنوان . متاسفانه از معامله با ایشون فقط 40 هزارتومن ضرر کردم . واقعا ارزون بودن گوشی ها بی حکمت نبود .
خیلی ها از من سوال کردن در این مورد و بنده هرچه خواستم سکوت کنم دیدم نمیشه و نامردی در حق خریداران هست .
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا