برگزیده های پرشین تولز

واردات برترین محصولات تلفن همراه بصورت جزئی و کلیAsus Lenovo Huawei Meizu xiaomi بانماد اعتماد

از چه برندهایی بیشتر رقبت برای خرید وجود دارد؟

• Total voters
    240

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام داداش خیلی مخلصیم...
لینک مراسم آنلاین دیگه نیست یعنی ماله همون 2 ساعت بود و الان دیگه باز نمیشه! روز 13 آگوست ساعت 10:30 دقیقه صبح شروع شد تا 2 ساعت...

بله چیزی که تعجب همه رو برانگیخت ساپورت دو سیم کارت و اسلات مموری بود!!! و این یعنی ضربه فنی همه ی رقبا!
خوده هوگو بارا در باره مموری گفته بود که ساپورت مموری تو گوشی باعث دوگانگی در اطلاعات و در نتیجه سردرگمی سیستم عامل میشه و همچنین باعث بهم ریختن فرم گوشی و جا گرفتن میشه و گفته بود ما این چیزها رو فدای اسلات مموری نمیکنیم! ولی احتمالا تو این محصولشون تمام عیب ها رو احتمالا پوشش دادن...
هرچند که الان تو چین داره فروش میره این گوشی...
با تشکر
سلام دوست گلم :)
SD Card مشخصا بهترین گزینه موجود برای گوشی ها نیست ولی در یک عالم ایده آل که توش همه مردم پولدار هستن و توانایی خرید ورژن حداقل 32 گیگ رو دارن ! ولی تو عالم واقعی برای اکثر ما مزایای SD کارت که فقط هم ذخیره سازی اطلاعات نیست و تو جابه جایی فایل ها یا فلش زدن به کار میاد ، به مشکلات احتمالی اش کاملا برتری داره .
مشکلاتی هم که واسه SD card ذکر میشه گرچه بعضا گزاره های نسبتا درستی هستن ولی با نتیجه گیری دلخواه مدیران این شرکت ها همراه شده و نه لزوما نتیجه گیری واقعی ! مثلا مشخصه SD کند تر از حافظه گوشی هست ولی این کند بودن کجا خودش رو نشون میده ؟! مسلما نه وقتی داریم فیلم و اهنگ با bitrate حتی تا حد معقول بالا و ... از رو SD پلی می کنیم و این کند بودن وقتی فایل های حجیم روش میریزیم خودش رو تا حدی نشون میده که اکثر ما برای ذخیره اطلاعات از SD استفاده میکنیم یا شما پوشه ای باز کنی که تعداد زیادی زیر شاخه داره و ... اونم تو اس دی های امروزی که انصافا سرعت خوبی دارن . در ثانی اگه سرعت و راحتی خریدار ! برای این شرکت ها اینقدر مهم هست پس چرا خودشون از حافظه داخلی های متفاوت استفاده میکنن که سرعت کمتر و ... داره ؟! یا مشکلات دیگه اش برای سیستم عامل وقتی هست که نرم افزاری بخواد رو اس دی نصب شه که اکثر ما نرم افزار رو رو حافظه داخلی نصب میکنیم و sd رو دیتا میریزیم یا سیستم چند یوزری داشته باشیم و بخوایم دسترسی خاصی برای یوزرها تعریف کنیم و ... و اصلا همون طور که میدونیم گوگل تو جلی بین app2sd رو برداشت و تو کیت کت کلا دسترسی به SD رو واسه App ها بست ، پس احتمال گیچ شدن سیستم عمل به حداقل میرسه :p از همین قبیل مسایل که توسط این شرکت ها بیان شده مثل امنیت بیشتر . یا طراحی ! الان Meizu M2 note اس دی میخوره و M1 note نمیخوره ، طراحی اش واقعا مشکل پیدا کرده ؟ بهتر از M1 نباشه بدتر هم نیست ! G2 نمیخوره G3 میخوره یا گوگل گفته بود باعث سردرگمی کاربران میشه که این یکی دیگه جک ! انگار ملت معلول ذهنی هستن ... یا اینکه SD کارد تقلبی زیاد هست چه دلیلی هست واسه حذفش ؟! که همین مسیول ژیایومی فکر کنم گفته بود . خب ملت میتونن اصلش رو بخرن :D یا ...
مثلا وقتی این دوستان Cpu ده هسته ای تو گوشی میزارن به فکر سردگرمی برنامه نویس ها نیستن که چطوری جوری کد نویسی کنن که ده تا رشته پردازشی به وجود بیاد ؟ که تو عمل هم اصلا بی خیال میشن :D
در مجموع به نظر من دلیل اصلی حذف SD مجبور کردن خریدار به خرید ورژن های حجم بالاتر هست که قیمت خیلی بیشتری دارن مخصوصا تو اپل و اینا و تو گوشی های بالارده بیشتر این رو میبینیم چون کسایی که پول بیشتر میدن احتمال بیشتری داره که بازم بیشتر پول بدن و ورژن حجم بالا بخرن ، هیچ ربطی به پرفرمنس بالا و اینا نداره گرچه تو همون گوشی ها هم بازم Sd مزیت هست و اگه کسی واقعا این مسایل براش مشکل هست ( احتمالا 1 درصد مردم ) خودش میتونه به اندازه کافی فهیم باشه و از اسلات اس دی اش استفاده نکنه و همه اطلاعاتش رو رو مموری داخلی بریزه . در خصوص مطلب اخری که فرمودی در مورد رفع مشکلات SD تو این گوشی، مشکلاتش ازین قبیل مسایلی که گفتم و شاید برای بیشتر کاربران بیشتر جنبه انتزاعی داره تا عملی ولی اگه واقعا اینا رو مشکل بدونیم به نظرم تا حد زیادی قابل رفع شدن هم نیستن و تنها راه همون حذفش هست .
البته من در حد اطلاعات خودم میگم و قصدم ازین پست این نبود که بگم شما طرف شرکتی رو گرفتی یا چیزی کلی گفنم :D موفق باشی :)

Last edited:

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام :)
دوستان بر طبق سایت gsmarena به نظر میاد فقط مدل چینی Redmi note 2 قابلیت پشتیبانی ار مموری کارت رو داره اینکه تا چه حد دقیق باشه نمیدونم . احتمال اینکه ورژن جهانی متفاوت باشه هست . قبلا هم همچین چیزی تو محصولات هواوی دیدیم که ورژن های چینی اش قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت و همزمان مموری رو دارن ، ممکنه ژیایومی از سیستم اسلات دوم هم سیم کارت هم مموری استفاده کنه مثل هواوی. . ولی اگه شبکه مخابراتی اش مشکلی نداشته باشه میشه همون مدل چین رو خریداری کرد که اگه ااین جدول ها درست باشه نباید مشکلی داشته باشه به نظرم . البته گوگل پلی دیگه در حالت عادی نداره
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_2-6992.php

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام :)
دوستان بر طبق سایت gsmarena به نظر میاد فقط مدل چینی Redmi note 2 قابلیت پشتیبانی ار مموری کارت رو داره اینکه تا چه حد دقیق باشه نمیدونم . احتمال اینکه ورژن جهانی متفاوت باشه هست . قبلا هم همچین چیزی تو محصولات هواوی دیدیم که ورژن های چینی اش قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت و همزمان مموری رو دارن ، ممکنه ژیایومی از سیستم اسلات دوم هم سیم کارت هم مموری استفاده کنه مثل هواوی. . ولی اگه شبکه مخابراتی اش مشکلی نداشته باشه میشه همون مدل چین رو خریداری کرد که اگه ااین جدول ها درست باشه نباید مشکلی داشته باشه به نظرم . البته گوگل پلی دیگه در حالت عادی نداره
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_2-6992.php
احتمالش خیلی ضعیفه! نمیاد به خاطر یه مموری کل کانفیگ بدنه و برد اصلی رو به چالش بکشه! درسته!!!
ببینید ردمی نوت2 سه تا مدل داره 1-مدل اول فقط GSM جهانی و LTE چین رو پشتیبانی میکنه و 16 گیگ حافظه داخلی با سی پی یو 2Ghz ا 2-مدل دوم LTE جهانی رو پشتیبانی میکنه که بدرد ایران میخوره و 16 گیگ حافظه داخلی و سی پی یو 2Ghz ا 3- مدل سوم شبکه مخابراتیش مثه مدل دومه با 32 گیگ حافظه و سی پی یوی 2.2Ghz که هنوز تو بازار دیده نشده و احتمال رونمایی ( اونجا عرضه نمیشه!) تو مراسم فردا که تو هند ساعت 1:30 برگزار میشه هست!
در ضمن منتظر عرضه این گوشی با سی پی اسنپ 615 هم باشید بدلیل اینکه شیائومی حق استفاده از مدیاتک در محصولاتش تو هند رو نداره! (بدلیل شکایت قبلا سونی از شیائومی!)
زیاد به جی اس ام آرنا اعتماد نکنید خیلی اطلاعات غلط و بی مربوط میده! نمونه اش : بعد عرضه ردمی نوت2 توش نوشته بود اسلات مموری پشتیبانی نمیکنه!!!خخخ یه چیزایی آدم توش میبینه خنداش میگیره!

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
گوشی ردمی نوت 2 دارای اسلات مجزای کارت حافظه تا 32 گیگابایت در تمامی 3 مدل معرفی شده تا به حال هست.

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
احتمالش خیلی ضعیفه! نمیاد به خاطر یه مموری کل کانفیگ بدنه و برد اصلی رو به چالش بکشه! درسته!!!
ببینید ردمی نوت2 سه تا مدل داره 1-مدل اول فقط GSM جهانی و LTE چین رو پشتیبانی میکنه و 16 گیگ حافظه داخلی با سی پی یو 2Ghz ا 2-مدل دوم LTE جهانی رو پشتیبانی میکنه که بدرد ایران میخوره و 16 گیگ حافظه داخلی و سی پی یو 2Ghz ا 3- مدل سوم شبکه مخابراتیش مثه مدل دومه با 32 گیگ حافظه و سی پی یوی 2.2Ghz که هنوز تو بازار دیده نشده و احتمال رونمایی ( اونجا عرضه نمیشه!) تو مراسم فردا که تو هند ساعت 1:30 برگزار میشه هست!
در ضمن منتظر عرضه این گوشی با سی پی اسنپ 615 هم باشید بدلیل اینکه شیائومی حق استفاده از مدیاتک در محصولاتش تو هند رو نداره! (بدلیل شکایت قبلا سونی از شیائومی!)
زیاد به جی اس ام آرنا اعتماد نکنید خیلی اطلاعات غلط و بی مربوط میده! نمونه اش : بعد عرضه ردمی نوت2 توش نوشته بود اسلات مموری پشتیبانی نمیکنه!!!خخخ یه چیزایی آدم توش میبینه خنداش میگیره!
سلام داداش گلم :)
البته فکر میکنم شما اطلاعاتت کامل تر از منه ، ولی میتونه مدلی باشه که هم باندهای چین رو پشتیبانی کنه و هم جهانی ، اگه این جدول درست باشه نگاه گنی هم باندهای 1 و 3 اینا رو داره و هم باند های 38 و 41 که واسه چین هست . قبلا هم تو گوشی ها دیدیم که هر دو رو ساپورت کنه و لزومی نداره حتما چند مدل باشه . من بررسی های Gsmarena رو تا حد خوبی قبول دارم ولی در خصوص اطلاعات جدولی با شما موافقم ، نه فقط Gsmarena جاهای دیگه هم همین جوری هستن مخصوصا وقتی گوشی تازه اومده باشه .
این که مدل های مختلف واسه بازارهای هدف متفاوت بزنن کار خیلی بعیدی نیست ، البته در مورد ژیایومی نمیدونم ولی برندهای دیگه همون طوری که میدونی این کارو انجام میدن ینکه تا چه مقدار سخت باشه و کانفیگ رو به چالش بکشه باز هم نمیدونم :D مثلا حتی الجی مدل G2 با باتری قابل تعویض زده بود که طراحی ظاهری اش عوض میشه .
شکایت رو فکر کنم اریکسون از ژیایومی کرده بود نه سونی ، حالا شاید سونی هم کرده باشه ما خبر نداریم ، چه قدر پر حاشیه است این ژیایومی :D و تا جایی که من میدونم درست میفرمایی در مورد بن بودن و هنوزم این قضیه هست . منم احتمال میدم با اسنپ یه مدل بزنن ولی نکته اش اینه Snap 615 کلا از لحاظ قدرت خام پردازشی تو مایه ی 6795 بالا رده نیست و قابل مقایسه با 6752 هست یعنی یه رده متوسط دیگه البته تو عمل و غیر از بنچ مارک داستان خودش رو داره و بستگی داره چه قدر قدرت پردازشی اصلا مورد نیاز باشه . به هر حال صبر میکنیم و میبینیم
البته طبق معمول من در حد اطلاعات خودم میگم موفق باشی و ممنون بابت اطلاعاتت دوست من :)

mohammad.1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
سلام خدمت اساتید :)
امشب یه سری عکس گرفته شده با دوربین Meizu M2 note رو تو اینترنت دیدم ، گفتم نظرم رو با شما دوستان اشتراک بذارم ، البته مشخصا من متخصص عکاسی نیستم و نظرم رو میگم .
تو نور کافی عکس هاش واقعا منو کاملا راضی کرد ، چه تو عکس های نمای نزدیک (close up ) و چه تو عکس های دورتر . نمای نزدیک هاش که فوق العاده بودن . جزییات بالا ، شارپنس خوب و .... تنها مساله ای که شاید بش بشه اشاره کرد overexposure تو برخی عکس ها بود که با اپدیت ممکنه حل شه . البته توقع یه دوربین گوشی High-end رو هم ازش نداریم ولی واقعا خوب بودن .
تو نور کمتر عکس های خیره کننده ای ازش ندیدم و هم چین توقعی هم نداشتم ولی کماکان به نظرم خیلی راضی کننده نسبت به قیمتش هست . البته مساله ای که دیدم یکنواخت نبودن برخی عکس ها بود ، مثلا تو برخی از عکس ها تصویر blurry شده بود که میتونه به خاطر نبودن OIS باشه که توقع هم نداریم باشه تو این قیمت یا نویز بالا و تو برخی عکس های دیگه ولی در مجموع عملکرد راضی کننده ای داشت . البته فلاشش هم عملکرد خوبی داره و دو رنگ بودنش هم کمک میگنه عکس ها رنگ طبیعی داشته باشن پس میشه ازش تو نور کم استفاده کرد و کیفیت بهتری هم داشت
کلا به نظرم میزو رو دوربین اش خوب کار کرده و تو M1 هم ما دوربین خوبی داشتیم .
در مجموع من به دوربین اش تو نور کافییا 9.5 9 از ده میدم و تو نور کمتر 7.5 یا 8 بسته به اینکه تو چه شرایط نوری عکس بگیرید. البته معیار امتیاز دهی من خیلی سلیقه ای هست ، شما میتونید عکس ها گرفته شده با این گوشی رو خودتون ببینید و ارزیابی بهتری داشته باشید چند تا لینک میدم پیشنهاد میکنم اونایی که بررسی هستن متنش رو هم یه نگاه بندازید همه عکس ها رم بتونید نگاه کنید خیلی بهتره
http://www.phonearena.com/reviews/Meizu-m2-note-Review_id4049/page/3 چهار تا عکس اخر از 27 تا عکس رو حتما ببینید که عملکرد دوربین تو شرایط نوری مختلف رو نشون میده دقت کنید حتی با وجود فلاش رنگ ها کماکان طبیعی موندن به خاطر فلاش دو گانه ، عکس 20-21 -22 هم که شبیه سازی نور داخل ساختمان هست دید خوبی بتون میده
http://www.androidauthority.com/meizu-m2-note-review-626732/ قدرت تفکیک لنز و دوربین تو موهای گربه رو ببینید که به نظرم تا حد خوبی راضی کنندست
http://gsminsider.com/2015/06/meizu-m2-note-aka-meilan-note-2-review-camera-photo-samples/ کنتراست و تنظیم نور متناسب تو اسمان . البته باید دید در صورت فوکوس رو ساختمون چطوری عمل میکرد که تو ویدیو که من ازش دیدم عملکرد خوبی داشت
http://www.gizmochina.com/2015/06/04/check-out-the-official-meizu-m2-note-camera-samples/ به نظرم face detection به خوبی عمل کرده
http://nambor.com/meizu-m2-note-camera-review-sample-pictures/ به میزان ثبت جزییات تو عکس دوم که از نزدیک گرفته شده نگاه کنید ، عالیه !
http://www.meizu-mx5.com/meizu-m2-note/meizu-m2-note-vs-xiaomi-redmi-note-2/ این یکی جالب گویا با عکس گرفته شده با Redmi note 2 مقایسه کرده که میزو جذب نور بیشتری داشته تو عکس اول
http://www.revu.com.ph/2015/07/meizu-m2-note-review-price-specs-release-philippines/ رو فلش کنار عکس کلیک کنید تا بقیه عکس هاشو ببینید ، تو نور عکاسی نور مصنوعی indoor عکس خیلی راضی کننده ای گرفته
http://chinareview.mobi/meizu-m2-hands-on-photos-and-camera-samples-published-p8582.html به تعادل نور تو عکس سوم و به overexposure تو عکس اخر نگاه کنید
www.china-devices.com/topic/5071-meizu-m2-note-full-review-unboxing-indepth-review-top-smartphone/ عجب جای قشنگی :D شاید کمی زیاد شارپ باشن ولی من که دوست داشتم :p
البته من فقط و فقط نظر شخصی ام رو میگم و قیمت گوشی هم مدنظرم هست و چون عکس تا حد زیادی سلیقه ای هم هست تصمیم گیری مشخصا با خودتون هست ( مسیولیت قبول نمیکنم :p مخصوصا شما سید :D ) موفق باشید :)

Last edited:

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان سلام نیمه شب همگی خوش خخخ

عرض به خدمت گل شما که بنده به وان پلاس 2 علاقه مند شدم اما امشب داشتم در موردش تحقیق میکردم و در مورد تست باطری ظاهرا بجز زمان مکامله که خوب بوده اما در باقی موارد خیلی ضعیف نشون داده مخصوصا استفاده از وای فای و تماشای ویدیو

لطفا شما هم تست ها رو ببینید و نظرتون رو بگید ممنون
http://www.fonearena.com/blog/152208/oneplus-2-battery-life-test.html

خیلی ناامید کننده بود حتی از وان پلان وان هم ضعیفتر نشون داده با اینکه باتری قویتری در این ورژن قرار دادن

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
دوستان سلام نیمه شب همگی خوش خخخ

عرض به خدمت گل شما که بنده به وان پلاس 2 علاقه مند شدم اما امشب داشتم در موردش تحقیق میکردم و در مورد تست باطری ظاهرا بجز زمان مکامله که خوب بوده اما در باقی موارد خیلی ضعیف نشون داده مخصوصا استفاده از وای فای و تماشای ویدیو

لطفا شما هم تست ها رو ببینید و نظرتون رو بگید ممنون

خیلی ناامید کننده بود حتی از وان پلان وان هم ضعیفتر نشون داده با اینکه باتری قویتری در این ورژن قرار دادن

بله از لحاظ کارایی نسبت به رقبا کمی ضعیف تر هست اما در عمل و به تناسب کاربریه شما برای 1ساعت بازی فول اچ دی و 3ساعت مکالمه و 1ساعت تماشای فیلم یک روز رو به شما کار میده و شبها به برق متصل کنین :)

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
دیرادیر وپساپس;) تبریک عرض میکنیم کیاجان ، بزودی نمایندگی یه شرکت بزرگ روبگیری ان شاالله

سلام
ممنونم عزیز
ایشالا بتونیم در خدمت به دوستان پیشتاز باشیم

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
سلام وایب ایکس 2 موجوده؟پک کجاست؟ لوازم جانبی چی داره و قیمت تملم شده چند؟

Sent from my HUAWEI G750-T00 using Tapatalk

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام وایب ایکس 2 موجوده؟پک کجاست؟ لوازم جانبی چی داره و قیمت تملم شده چند؟

Sent from my HUAWEI G750-T00 using Tapatalk

سلام دوست عزیز
پک چینه
قیمت در صفحه ی اول زده شده که گوشی بهمراه گارد هست
هزینه گلس جداست اگر بخواید
فعلا رنگ سفید موجوده ۳۲گیگ با اندروید ۵

galaxynight

Registered User
لایک‌ها
24
سلام آقا Meizu M2 note 16 موجود دارید؟سفارشی نمیخوام و اینکه چه رنگایی موجود هست؟
قیمتش چقدر در میاد با هزینه پست به کرمانشاه؟
ممنون

shahabaa

Registered User
لایک‌ها
97
درود
MX5 32 موجود دارید؟ اگه دارید پک کجاست؟ رنگ و قیمت نهایی رو بفرمایید plz

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام آقا Meizu M2 note 16 موجود دارید؟سفارشی نمیخوام و اینکه چه رنگایی موجود هست؟
قیمتش چقدر در میاد با هزینه پست به کرمانشاه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
خیر متاسفانه تموم شده
باره جدید انشالا دو هفته دیگه موجود میشه

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
درود
MX5 32 موجود دارید؟ اگه دارید پک کجاست؟ رنگ و قیمت نهایی رو بفرمایید plz

سلام
متاسفانه با اتمام جنس روبه رو شدیم
پک چین هست همگی
رنگ نقره ای و خاکستری قابل تهیه هست
تحویل یک هفته
قیمت برای ورژن ۳۲گیگ۱۳۹۰
قیمت برای ورژن ۱۶گیگش۱۲۷۰

Last edited:

shahabaa

Registered User
لایک‌ها
97
برای دریافت اطلاعات خرید در پخ پیام دادم لطفا هماهنگ کنید

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
برادر تا 700 تومن بهترین انتخاب میتونه چی باشه...
نظرم رو سفارش هست ک قیمت بهتری برام تموم شه...
معیار ها هم دوربین خیلی مهمه برام
2 سیم باشه
زیبا نیز باشد :D

بالا