• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

وارد کردن کاربران وردپرس بهمراه محصولات خریداری کرده بصورت دسته جمعی

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
سلام. وقت بخیر.

من نزدیک ۱۰هزار مشتری در یک سایت فروشگاهی لاراولی دارم که میخوام اونها رو وارد یک سایت وردپرسی کنم.

این مشتریان که با شماره تلفن یا یوزر نیم پسورد وارد اکانتشون میشن محصولاتی ویديویی رو توی سایت خریدن که وقتی واردش پنل کاربریشون میشن بهش دسترسی دارن.

حالا من میخوام اینها رو دسته جمعی بهمراه اکانت شون و محصولاتی که خریدند وارد وردپرس کنم که وقتی با شماره تلفن خودشون وارد اکانتشون در وردپرس میشن به محصولاتی که خریدن دسترسی داشته باشند.

آیا ابزارهایی برای وارد کردن دسته جمعی کاربران و محصولاتشون داریم ؟ یا باید تک تک برای هر شخص محصول رو دستی اضافه کنم؟😭

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
سلام
فقط مشتری ها رو با اکانتشون و خریدهای قبلیشون میخواید انتقال بدید؟ یا کل محتوای پست ها و فروشگاه و همه رو انتقال بدید به وردپرس؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,481
از شدن که میشه..
منتها علاوه بر استفاده از افزونه, نیاز هست توی محیط phpmyadmin دستی برید و خروجی بگیرید و جداول رو یکم دستکاری کنید برای ایمپورت کردن داخل افزونه..

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
فقط مشتری ها رو با اکانتشون و خریدهای قبلیشون میخواید انتقال بدید؟ یا کل محتوای پست ها و فروشگاه و همه رو انتقال بدید به وردپرس؟
محصولات و پستها و... رو ساختم. در سایتی که با php ساخته شده مشتری ها با شماره موبایل ثبت نام کردن و کد ۵رقمی ورود براشون اس ام اس میشده و محصولاتی رو توی سایت خریدن و در پنل کاربریشون میتونن ازش استفاده کنن.من از دیتابیس بکاپ دارم و حتی یک فایل اکسل تمیز هم دارم که مثلا آقا/خانم ایکس با شماره تلفن فلان محصولات فلان رو خریده. مشکلم اینکه توی سایت جدید وردپرسیمون و توی ووکامرس یا phpmyadmin دنبال چه متغیرهایی باشم که نشون دهنده محصولات خریداری شده توسط اقا/خانم x باشه. یعنی در sql و دیتابیس کجا نشون میده که خانم/آقای ایکس با شماره تلفن ایکس فلان محصولات و خریدن.
توی وردپرس چندتا کاربر الکی بهمراه چند محصول خریداری شده ساختم ولی هر چی میگردم مشخص نیست این دیتا کجا ذخیره میشه فقط میتونم لیست کاربرا رو توی wp_user ببینم

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
از شدن که میشه..
منتها علاوه بر استفاده از افزونه, نیاز هست توی محیط phpmyadmin دستی برید و خروجی بگیرید و جداول رو یکم دستکاری کنید برای ایمپورت کردن داخل افزونه..
من دیتای سمت لاراول رو پیدا کردم و یک اکسل دارم که نشون میده مثلا آقا/خانم ایکس با شماره تلفن فلان محصولات فلان رو خریدن، حالا میخوام بدونم ساختار وردپرس و ووکامرس چطوریه. وقتی کاربر ثبت نام میکنه و از سایت چند محصول رو میخره این دیتای کاربر کجای وردپرس ذخیره میشه. چه عنوانی داره چطور میشه پیداش کرد و ویرایشش کرد.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,481
محصولات و پستها و... رو ساختم. در سایتی که با php ساخته شده مشتری ها با شماره موبایل ثبت نام کردن و کد ۵رقمی ورود براشون اس ام اس میشده و محصولاتی رو توی سایت خریدن و در پنل کاربریشون میتونن ازش استفاده کنن.من از دیتابیس بکاپ دارم و حتی یک فایل اکسل تمیز هم دارم که مثلا آقا/خانم ایکس با شماره تلفن فلان محصولات فلان رو خریده. مشکلم اینکه توی سایت جدید وردپرسیمون و توی ووکامرس یا phpmyadmin دنبال چه متغیرهایی باشم که نشون دهنده محصولات خریداری شده توسط اقا/خانم x باشه. یعنی در sql و دیتابیس کجا نشون میده که خانم/آقای ایکس با شماره تلفن ایکس فلان محصولات و خریدن.
توی وردپرس چندتا کاربر الکی بهمراه چند محصول خریداری شده ساختم ولی هر چی میگردم مشخص نیست این دیتا کجا ذخیره میشه فقط میتونم لیست کاربرا رو توی wp_user ببینم
خب دیتا رو با کلمات خاص ثبت کن.. مثلا sdasdsad
بعد توی دیتابیس سرچ کن ببین کجا رفته دیگه

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
خب دیتا رو با کلمات خاص ثبت کن.. مثلا sdasdsad
بعد توی دیتابیس سرچ کن ببین کجا رفته دیگه
اینکار رو کردم خروجی هم گرفتم ولی فقط نشون میده که محصول sdasdsad با شناسه فلان و با قیمت فلانه. جایی پیدا نکردم که نشون بده که این محصول رو فلان شخص خریده. یا کاربر x محصول sdasdsad رو خریده. دیتا جداست و حلقه ارتباطی رو پیدا نمیکنم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,481
اصلا چرا درگیر ساختار دیتابیس وردپرس شدی؟
بگرد دنبال افزونه که خودش با ایمپورت وارد کنه برات..
من یه لحظه گیج شدم فکر کردم تو مرحله ی اکسپورت هستی!

یه افزونه ایمپورت و اکسپورت داده های مربوطه رو پیدا کن..
اول یه خروجی بگیر.
ساختار رو ببین..
بعد طبق اون فایل برای ایمپورت تهیه کن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,481
ظاهرا کار ، بازم ساده تر میتونه انجام بشه..
اینا رو چک کن

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
اصلا چرا درگیر ساختار دیتابیس وردپرس شدی؟
بگرد دنبال افزونه که خودش با ایمپورت وارد کنه برات..
من یه لحظه گیج شدم فکر کردم تو مرحله ی اکسپورت هستی!

یه افزونه ایمپورت و اکسپورت داده های مربوطه رو پیدا کن..
اول یه خروجی بگیر.
ساختار رو ببین..
بعد طبق اون فایل برای ایمپورت تهیه کن
چندتا افزونه نصب کردم و تست کردم ولی هر کدوم یک ایرادی داشت. معمولا فقط کاربران رو ایمپورت اکسپورت میکنن بعضی هاشونم خروج ای ساده میدن یا utf8 نمیدن و موقع ایمپورت هم میگن نسخه پرو رو بخر. ولی بازم باید همین روش رو برم و بگردم ببینم افزونه ای برای اینکار پیدا میشه یا نه. ممنون، تشکر بابت راهنمایی ها.💐

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
حدودا تا 10 تومن میصرفه بخوایی براش هزینه کنی؟
اگه میصرفه یکی هست اینکارو انجام میده باهاش هماهنگ کنم. حالا ممکنه یه کم کمتر یا بیشتر بشه هزینش

بالا