برگزیده های پرشین تولز

والیبال

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
»وشوع کواچ نیست ! موضوع بازیکنا هستند . که همه پولی شدنو عرق ملیشونو از دست دادن انگار ! مطمئنا همینه. میگن که ما که توی تیمای خارجی قرارداد داریم خوبم بازی میکنیم دلیلی برای نشون دادنه خودمون اینجا نیست !

اینکه میفرمایید بازیکنا پولی شدند,بازیکنا پولی بودند,لیگ ایران چندین ساله که پول خوبی به بازیکنا میده و این جریان برای امروز و دیروز نیست
پارسال موضوع آقای کواچ نبود ولی امسال دقیقا موضوع خود کواچ هستش
چیزی که ما میبینیم اینه که همین بازیکنا پارسال خیلی آماده بودند و امسال مثل ماست میمونند
مربی و کادر فنی مسئول آماده کردن تیم هستند
پارسال من خودم از کواچ طرفداری میکردم چون تازه اومده بود و یه عده منتقد داشت درحالی که هنوز فرصت نشون دادن خودش رو نداشت ولی الان یکسال گذشته و ایشون هنوز هم در جریان بازی برخی مواقع کاملا مستاصل میشن و نمیدونند باید چیکار کنند
9 امتیاز پشت هم به تیم حریف دادیم و واکنش ایشون فقط یک تایم اوت بود,9 امتیاز در والیبال یعنی همه چیز,کاملا نگرانی رو توی چهرش میشه دید
بازیکنهای ایرانی باید مدیریت روانی بشند اما انگار یکی باید استخدام کنند خود کواچ رو مدیریت کنه!
باید دید در بازی های بعدی هم قراره دفاع روی تورمون نقش تماشاچی رو داشته باشند یا نه,مشکل دریافت و سرویس رو ما همیشه داشتیم ولی دیگه دفاعمونم تعطیل بشه کلا باید برگردیم با همین ژاپن و کره رقابت کنیم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بازیکنهای ایرانی باید مدیریت روانی بشند اما انگار یکی باید استخدام کنند خود کواچ رو مدیریت کنه!
باور کنید اگه پارسال ولاسکو بود قهرمان یا نایب قهرمان بودیم
کواچ اصلا خوب استفاده نمیکنه از تایم اوتها
بازیکنایی که جوون هستن رو دعوت کرده طرف یه توپ نمیتونه پاس بده باید درحد تیم ملی باشه ؟؟
اگه میگن استرس داشتن بازیکنا
بابا کل سالن ایرانی بودن این چه استرسی میخاد باشه که نمیتونه یه توپ پاس بده ؟؟؟؟
کلا حال نکردم با دو بازی اول
امیدوارم بازی بعدی خیلییی بهتر بشن
چون ساعت3بلند نشدیم که فقط بد بازی کردنشون بینیمo_O

signul

Registered User
لایک‌ها
938
واقعا دارن با این بازی کردنشون اعصاب ملت رو به هم می ریزن
می بازید خب باشه لا اقل با غیرت ببازید نه الکی الکی
ملت ساعت چهار صبح پا شدن به امید یه بازی خوب نه این طور بازی ای

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
من زور نمیخوام تصمیم بگیرم. منتظر میمونم تا بازی بعدی . ببینم اونجا چی میشه !

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
همه داستان اینه که ما پارسال ناشناخته بودیم (بقول فرنگی ها Dark Horse)، روی همین اصل هم کسی رومون حساب باز نمیکرد، طبق قانون شناخته شده جهانی تا یه جاهایی که کسی اصلا فکرش هم نمیکرد اومدیم بالا. امسال اما دیگه اون ممه رو لولو بُرد! زمین و زمان ما رو شناختند و از همون اول بازی خفه مون کردند نذاشتند کاری بکنیم. والسلام!

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
از همون موقع که اینا دو بازی پشت هم رو به فنلاند باختند به خودم گفتم امسال داستان داریم
خدا بخیر کنه آخرشو
ایکاش اگه قراره ببازند هم با تلاش زیاد ببازند که حداقل ازین که وقت گذاشتیم واسه دیدنش ضایع نشیم
گرچه به برد جلوی لهستان امیدوارم,با وجود اینکه امسال لهستان واقعا عالیه

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
من اصلا فکر لیگ جهانی نیستم، نگران اینم که باز توی آسیا هم به جایی نرسیم! وگرنه لهستان و آمریکا و روسیه و قس علیهذا که بخورن توی سرمون. تکلیفمون جلوی اونا که کاملا مشخصه!

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
من اصلا فکر لیگ جهانی نیستم، نگران اینم که باز توی آسیا هم به جایی نرسیم! وگرنه لهستان و آمریکا و روسیه و قس علیهذا که بخورن توی سرمون. تکلیفمون جلوی اونا که کاملا مشخصه!
داداش چی میگی؟ چرا از این تیما بت ساختی؟
بازی اولم میتونستیم راحت 2 ست بگیریم از امریکا اما با اشتباه بازیکنا باختیم!
روسیه و لهستانم که سابقه برد داریم.
الکی جو منفی ندین لطفا

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
داداش چی میگی؟ چرا از این تیما بت ساختی؟
بازی اولم میتونستیم راحت 2 ست بگیریم از امریکا اما با اشتباه بازیکنا باختیم!
روسیه و لهستانم که سابقه برد داریم.
الکی جو منفی ندین لطفا
برو بابا تو چی میگی؟ هذیون میگی واسه خودت!
هر وقت یه ست بردی بیا اینجا هارت و پورت کن....

signul

Registered User
لایک‌ها
938
آقا دعوا نکنید اصلا ارزشش رو نداره
یه اتفاقی می افته آخرش اصلا ارزش نداره که دلخوری پیش بیادا

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
اتفاقا تیم های ایرانی مربی جوون و با انگیزه میخوان که دوست دارن خودشونو مطرح کنن یکی مثل کواچ نه یه مربی که شناخته شده هست و ارضا شده مثل کیروش
مربی باید دلش برای تیم بسوزه که کواچ رو میبینین چجوری هست وضعیتش درمقابلش کیروشه که کلا میخنده
حالا نظر هرکسی متفاوته ولی خوب فعلا که کواچ هست بعدشم یکی دیگه میاد ببینیم با اون چه کار میکنیم

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
اتفاقا تیم های ایرانی مربی جوون و با انگیزه میخوان که دوست دارن خودشونو مطرح کنن یکی مثل کواچ نه یه مربی که شناخته شده هست و ارضا شده مثل کیروش
مربی باید دلش برای تیم بسوزه که کواچ رو میبینین چجوری هست وضعیتش درمقابلش کیروشه که کلا میخنده
حالا نظر هرکسی متفاوته ولی خوب فعلا که کواچ هست بعدشم یکی دیگه میاد ببینیم با اون چه کار میکنیم
معلومه خیلی کواچ دلش برای تیم ملی ما میسوزه....:D
اگه قرار بود دلش بسوزه باس تیم رو رها کنه بره
)بنظر من بازیکنا دلشون برا کواچ میسوزه و میگن یکی دو روز دیگه میره،دلش رو نسوزونیم :p(
با کواچ من ک فاتحه تیم خوندم

Sent from my LG-P940 using Tapatalk 2

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
تیم های آمریکا و لهستان و روسیه هم ضعف های زیادی دارند! مثلا همون یک ستی که از آمریکا گرفتیم رو ندیدن؟ این نشون میده آمریکا هم ضعف داره! 7 اختلاف امتیاز .
اگر یکم بچه ها سفت تر بازیکنن و روی توپ اول دقت کنن خیلی از این بهتر نتیجه میگیریم.

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
چه خوب امسال هم تنور تاپیک لیگ جهانی گرمه! امسال خیلی کارمون سخته دو تیم هم صعود میکنن، کسی آدرس سایتی از پخش آنلاين لیگ جهانی نداره؟!

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
همه داستان اینه که ما پارسال ناشناخته بودیم (بقول فرنگی ها Dark Horse)، روی همین اصل هم کسی رومون حساب باز نمیکرد، طبق قانون شناخته شده جهانی تا یه جاهایی که کسی اصلا فکرش هم نمیکرد اومدیم بالا. امسال اما دیگه اون ممه رو لولو بُرد! زمین و زمان ما رو شناختند و از همون اول بازی خفه مون کردند نذاشتند کاری بکنیم. والسلام!
پارسال ناشناخته نبودیم هممون تیم ولاسکو بودیم با يه سری تغییرات کوچیک، پارسال هم در برابر ایتالیا سه بر صفر هر دو بازی رو باختیم، بنظرم همون حرف معروف درسته تو لیگ جهانی باید صبر کرد فعلا باید ببینیم تو بازی های بعدی تیم چه نتیجه ای ميگيره فعلا باید صبر کرد...

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
بالا